Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξαρτάται τι ζητάς.

 

Ένας καλός είναι ο Las Venturas Playground (ξεκινάς από LV και είναι όλο το SA ανοιχτό,

original χωρίς custom sh1t), συνεχώς mods/admins μέσα και αν και έχει αρκετό fighting

δεν είναι απλώς άμυαλο shooting, περιέχει mini games, clans, region fights, properties κλπ,

δηλαδή mix από DM και scenario και με nice cruises σε όλο το map. Συνήθως 20 με 50 άτομα:

HostName: Las Venturas Playground [DM/Stunt/Race/Games]

Address: 85.17.220.2:7777

Players: 27 / 124

Ping: 42

Mode: DM/Minigames/Stunt

Map: San Andreas

http://sa-mp.nl/

 

Ένας που έφτιαξαν Έλληνες για stunting, με λίγο κόσμο:

HostName: >> |0.3b| World Of Ultimate Stunting 24/7 <<

Address: 188.40.86.76:8800

Players: 8 / 50

Ping: 46

Mode: Everything!

Map: GM v49,FS v23

 

Άλλος ένας, καθαρός DM με πολύ κόσμο:

HostName: GamerX 0.3c [Euro] Get 0.3c from www.sa-mp.com

Address: 85.17.161.66:8800

Players: 241 / 482

Ping: 57

Mode: GamerX 3.2.9

Map: GamerX

 

Γενικώς αν κάνεις click το "hosted" θα σου βγάλει αρκετούς καλούς, μετά click

στο "players" για να δεις descending αυτούς με τον περισσότερο κόσμο.

 

Αν με δεις μέσα με το nick _Beer_n_Flying_ στείλε μου pm. :)

 

 

Θα κάνω μια χαζή ίσως ερώτηση αλλά μήπως μπορείς να μου εξηγήσεις που αλλάζω τις ρυθμίσεις να συνδέομαι σε servers ? μόνο offline έπαιζα και θέλω να δοκιμάσω να δώ τι λέει multiplayer :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τελικα ελυσα το προβλημα εκανα λαθος και αντι να τρεχει στα 32bit το ειχα βαλει στα 16bit και τα γραφικα ηταν χαλια...

 

Πρεπει να ειμαι ο μονος που παιζει samp ακομα?:mrgreen:

 

Ενδιαφερεσαι και για Strict-RP?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερεσαι και για Strict-RP?

 

Οταν λες strict ποσο strict ;p παιζω σε εναν cops & robbers που απαγορευονται να πυροβολας και σκοτωνεις χωρις λογο κτλπ αλλα δεν χρειαζεται να "παιζεις" τον ρολο σου και να μιλας συγκεκριμενα μονο με pm και αλλα τετοια δεν τα μπορω καθολου.

 

Παιζω και εγω multiplay :-D

χρησιμοποιω αυτο το πατσακι http://www.multitheftauto.com/

εσεις παιζετε ακομα το samp?

 

Για πες μου λιγο τι λεει το συγκεκριμενο mod γιατι διαβασα πολλες θετικες γνωμες αλλα θελω καποιον "δικο μου" να μου πει την γνωμη του,διαβασα οτι εχει πολυ καλο sync ισχυει? Α και κατι αλλο αν εγκαταστησω το Multitheftauto θα μπορω να παιζω samp?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα το πατσακι αυτο βγηκε μετα απο το samp...

Ειναι περισοτερο σαν server browser,παρα πολλους σερβερς,πολλα mods (φαντασου απο τα απλα stun dm race freeroam ,εχω βρει μεχρι και cod2 mod)...

Βγαινουν συνεχομενα updates(μην φανταστεις πολυ συχνα,αυτην την στιγμη ειναι στo 1.04) για διορθωσεις bugs και λοιπα,και εχει και αρκετη μεγαλη κοινοτητα που το υποστηριζει(μπορεις να περασεισ απο το forum να τσεκαρεις)

Αξιζει και με το παραπανω,αλλα για το μονο που δεν ξερω ειναι αν παιζει μαζι με το samp...

Δοκιμασε το οπωσδηποτε...

Επισης με register στο site τους και κανοντας login μεσα απο αυτο μαζευει stats οπως deaths,spawns,vehicles κλπ...

 

edit:Eπισης σου δινει και την δυνατοτητα να φτιαξεις δικα σου map(δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα για mods και τετοια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες strict ποσο strict ;p παιζω σε εναν cops & robbers που απαγορευονται να πυροβολας και σκοτωνεις χωρις λογο κτλπ αλλα δεν χρειαζεται να "παιζεις" τον ρολο σου και να μιλας συγκεκριμενα μονο με pm και αλλα τετοια δεν τα μπορω καθολου.

 

 

 

Για πες μου λιγο τι λεει το συγκεκριμενο mod γιατι διαβασα πολλες θετικες γνωμες αλλα θελω καποιον "δικο μου" να μου πει την γνωμη του,διαβασα οτι εχει πολυ καλο sync ισχυει? Α και κατι αλλο αν εγκαταστησω το Multitheftauto θα μπορω να παιζω samp?

 

 

Παιζω βασικο στον πιο σκληροπυρινικο σερβερ για RP στο SA:MP.

Για να φανταστεις για να παιξεις πρεπει να κανεις application, αν θες στοιχεια πες μου.

 

Οσον αφορα το MTA, θα μπορεις να παιζεις ταυτοχρονα SA:MP και ΜΤΑ χωρις προβλημα, επεισης απο επιπεδο sync και lag απλουστατα θαβει το SA:MP, το μονο κακο ειναι πως δεν εχει πολλα ατομα, αν θες ειμαι admin σε εναν car DM server, σου δινω και για αυτον στοιχεια αν θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω βασικο στον πιο σκληροπυρινικο σερβερ για RP στο SA:MP.

Για να φανταστεις για να παιξεις πρεπει να κανεις application, αν θες στοιχεια πες μου.

 

Οσον αφορα το MTA, θα μπορεις να παιζεις ταυτοχρονα SA:MP και ΜΤΑ χωρις προβλημα, επεισης απο επιπεδο sync και lag απλουστατα θαβει το SA:MP, το μονο κακο ειναι πως δεν εχει πολλα ατομα, αν θες ειμαι admin σε εναν car DM server, σου δινω και για αυτον στοιχεια αν θες.

 

Οχι δεν θα την παλεψω αν ειναι τοσο πολυ :P

 

Για τον dm δωσε στοιχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κ γω κατι;; σαν φανατικος της σειρας GTA , ειχα ανακαλυψει απ οταν βγηκε το multiplayer αλλα ειτε δε τυχαινε ειτε δε ειχα την ορεξη να ασχοληθω. Τωρα ομως ψηνομαι να αρχισω αλλα μπορειτε να μου πειτε: στο online και καλα μπαινεις ας πουμε και τι κανεις, κυνηγας να σκοτωσεις αλλους, κανεις κοντρες και λοιπες καφριλες ;;; Εμενα θα μ αρεσε να μπορεις να κανεις κατι σαν.....αποστολες μαζι με αλλους δλδ τυπου counter strike ξερω γω, να πας εσυ με αλλους να κανετε τη ταδε αποστολη :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σε όλους!!

εχω αυτο το παιχνιδι GTA san andreas σε playstation 2 και εχω κολλήσει σε μια αποστολη του zero με τα αεροπλανακια..μηπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε? ευχαριστω εκ των προτέρων!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε όλους!!

εχω αυτο το παιχνιδι GTA san andreas σε playstation 2 και εχω κολλήσει σε μια αποστολη του zero με τα αεροπλανακια..μηπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε? ευχαριστω εκ των προτέρων!!

 

απο τις πιο σπαστικες !@#$%# αποστολες αυτη. Στον υπολογιστη να δεις κοπανημα το keyboard (ευτυχως του 10ευρου) . Νομιζω ειναι αυτη που εχεις κατι RC planes δλδ αεροπλανακια μινιατουρες και πρεπει να τα πεταξεις και να πας κατω απο κατι φορτηγα - βανάκια ωστε να τα ανατινάξεις ... Σε τι ακριβως κολλησες,στο οτι δε προλαβαινεις στο χρόνο που σου δινει το !@#$ παιχνιδι ;;

 

Πω ρε φίλε ακόμη πωλείται το sa μετά από 6 χρόνια?

 

μπα θα το αγορασε πριν καιρο λογικα ^_^ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τις πιο σπαστικες !@#$%# αποστολες αυτη. Στον υπολογιστη να δεις κοπανημα το keyboard (ευτυχως του 10ευρου) . Νομιζω ειναι αυτη που εχεις κατι RC planes δλδ αεροπλανακια μινιατουρες και πρεπει να τα πεταξεις και να πας κατω απο κατι φορτηγα - βανάκια ωστε να τα ανατινάξεις ... Σε τι ακριβως κολλησες,στο οτι δε προλαβαινεις στο χρόνο που σου δινει το !@#$ παιχνιδι ;;

 

 

 

μπα θα το αγορασε πριν καιρο λογικα ^_^ :P

ωπ εδω ειναι το σχολιο??

και το εχασα και ανοιξα αλλο τοπικ....φθουουουου....!!

το ειχα παρει τοτε που ωγηκε πριν 5-6 χρονια :)

ναι απ οτι θυμαμαι δεν μου φτανει ο χρονος,ναι τα αεροπλανακια μινιατουρες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να μαθεις να χειριζεσαι δυστυχως πολυ καλα τα μπιιιμπ αεροπλανάκια. Στο pc απλα εβαλα trainer και ετσι "πάγωσα" το χρονο της αποστολής και την πέρασα. Δε πηγαινε αλλο :P Βεβαια νταξει ,πολυ ξενερωνουνε με τα τραινερς εγω νταξει... δεν εχω προβλημα,γουστα ειναι αυτα :P

Εκτος και αμα οργανωσεις ...στρατηγικη δλδ δεις στον χάρτη να πας πρώτα στο πιο μακρινο φορτηγακι ή στο πιο κοντινο. Νομιζω 3 φορτηγακια ειναι....

*

Game trainers are a special type of memory editor, in which the program comes with predefined functions to modify the run time memory of a specific computer game.[8] When distributed, trainers often have a single + and a number appended to their title, representing the number of modifications the trainer has available.

 

 

 

 

wikipedia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να μαθεις να χειριζεσαι δυστυχως πολυ καλα τα μπιιιμπ αεροπλανάκια. Στο pc απλα εβαλα trainer και ετσι "πάγωσα" το χρονο της αποστολής και την πέρασα. Δε πηγαινε αλλο :P Βεβαια νταξει ,πολυ ξενερωνουνε με τα τραινερς εγω νταξει... δεν εχω προβλημα,γουστα ειναι αυτα :P

Εκτος και αμα οργανωσεις ...στρατηγικη δλδ δεις στον χάρτη να πας πρώτα στο πιο μακρινο φορτηγακι ή στο πιο κοντινο. Νομιζω 3 φορτηγακια ειναι....

*

Game trainers are a special type of memory editor, in which the program comes with predefined functions to modify the run time memory of a specific computer game.[8] When distributed, trainers often have a single + and a number appended to their title, representing the number of modifications the trainer has available.

 

δε βλεπω να το περναω χαχααχαχαχα!!!!

αυτο που εκανες γινεται μονο σε pc ετσι?

 

 

 

wikipedia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Χτές πήρα ένα καινούριο san andreas για το pc. Οταν πήγα να το βάλω να παίξει όμως στην γράμμη που φορτώνει λίγο πρίν παίξει κολλάει ακριβώς στο μισό. Μπορεί να φταίει το οτι εχω windows 7 όμως σε έναν άλλο υπολογιστη με windows 7 έπαιζε.Μήπως ξέρει κανεις τι φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...