Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, το συγκεκριμένο παιχνίδι δεν μου αναγνωρίζει κανένα χειριστήριο εκτός από πληκτρολόγιο και ποντίκι αλλά ένα μέρος της τιμονιέρας λειτουργεί και δεν λειτουργούν πχ τα πετάλια και επειδή με την αναζήτηση δεν έβγαλα κάποια άκρη, σε ποιο αρχείο βρίσκονται οι ρυθμίσεις για τα controlls μήπως προσπαθήσω να το τροποποιήσω; γιατί σκοπεύω να περάσω κάποια mods και δεν λέει να μην έχω γκάζι-φρένο στα πετάλια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά, έχω στον υπολογιστή μου (15,6" laptop) το GTA San Andreas. Πριν λίγες μέρες χρειάστηκε να κάνω format του δίσκου. Είχα κάνει λοιπόν αντίγραφο του παιχνιδιού από τον φάκελο "Αρχεία εφαρμογών" σε ένα εξωτερικό δίσκο. Τώρα όμως που ξαναέβαλα το παιχνίδι, η ανάλυση της οθόνης στα options λέει ότι είναι 1024x768 ενώ η πραγματική ανάλυση της οθόνης μου είναι 1366x768. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα το παιχνίδι να μην πιάνει ολόκληρη την οθόνη και να μην είναι widescreen. Ξέρει κανείς πώς μπορώ να το κάνω όπως παλιά??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, έχω εγκαταστήσει το Grand Theft Auto San Andreas στο laptop μου το οποίο έχει οθόνη 15,6" με ανάλυση 1366x768. πριν λίγες μέρες συνέβει κάποιο πρόβλημα και αναγκάστηκα να κάνω format του δίσκου. Κράτησα λοιπόν μαζί με τα αρχεία μου και ένα backup με το παιχνίδι από τον φάκελο Αρχεία Εφαρμογών. Μετά το format έβαλα πάλι το φάκελο στον φάκελο Αρχεία Εφαρμογών. Τώρα όμως το παιχνίδι παίζει σε ανάλυση 1024x768x32 και δεν είναι widescreen οπότε δεξιά και αριστερά της οθόνης υπάρχουν 2 μαύρες κενές λωρίδες. Ξέρει κανείς πώς μπορώ να το κάνω να είναι όπως πριν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα, και το μόνο που "κατάφερα" είναι να φαίνεται στο ίδιο (τετράγωνο) σχήμα όπως και πριν (με τις δυο κενές λωρίδες δεξιά-αριστερά) και να φαίνονται όλα σαν να τα έχεις σπρώξει από δεξιά-αριστερά. Δηλαδή οι άνθρωποι φαίνονται ψηλοί και υπερβολικά λεπτοί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...