Προς το περιεχόμενο

Απατη απο αγγελια


geoal1973

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα

νεα αγγελια απατη

ΠΡΟΣΟΧΗ

http://www.insomnia.gr/classifieds/apple/iphone/6096-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%BF%CF%8D%CE%BD%CF%84%CE%B5-2-iphone-4-%CF%84%CF%89%CE%BD-32gb-%CF%83%CE%B5-%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%B7-%CE%B5%CF%85%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%B9%CE%B1%CF%83/

 

και ο συγκεκριμενος εχει βαλει απειρες αγγελιες google it κ θα τις δειτε

δεχεται ΜΟΝΟ καταθεση σε τραπεζα, οχι προσωπικη συναντηση

και βεβαια μετα την καταθεση μην τον ειδατε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 336
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Καλησπερα

νεα αγγελια απατη

ΠΡΟΣΟΧΗ

http://www.insomnia.gr/classifieds/apple/iphone/6096-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%BF%CF%8D%CE%BD%CF%84%CE%B5-2-iphone-4-%CF%84%CF%89%CE%BD-32gb-%CF%83%CE%B5-%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%B7-%CE%B5%CF%85%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%B9%CE%B1%CF%83/

 

και ο συγκεκριμενος εχει βαλει απειρες αγγελιες google it κ θα τις δειτε

δεχεται ΜΟΝΟ καταθεση σε τραπεζα, οχι προσωπικη συναντηση

και βεβαια μετα την καταθεση μην τον ειδατε

 

 

Παιδιά την έχω δει και εγώ την συγκεκριμένη αγγελία και πήρα τηλέφωνο. Όντως ζητάει κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό. Βέβαια πρώτα εκείνος με ρώτησε από που είμαι και όταν του είπα Αθήνα εκείνος μου είπε από Θεσσαλονίκη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά την έχω δει και εγώ την συγκεκριμένη αγγελία και πήρα τηλέφωνο. Όντως ζητάει κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό. Βέβαια πρώτα εκείνος με ρώτησε από που είμαι και όταν του είπα Αθήνα εκείνος μου είπε από Θεσσαλονίκη!

 

Tυχαίο ? Δεν νομίζω!!!! Προσέξτε μην την πατησετε παιδιά!!

Για κοιτάξτε εδώ http://www.emarket.gr/item-31873069-e-%CE%A0%CF%89%CE%BB%CE%BF%CF%8D%CE%BD%CF%84%CE%B5%20iphone%204%20%CE%A4%CE%A9%CE%9D%2016GB%20%CE%A3%CE%95%20%CE%A4%CE%99%CE%9C%CE%97%20%CE%95%CE%A5%CE%9A%CE%91%CE%99%CE%A1%CE%99%CE%91%CE%A3 είναι ο ίδιος να το ξέρετε θα το φαει το κεφάλι του παιδιά.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λες βρε simxar για την αγγελια σου??????????? (τα πουλησε το παιδι αμεσως αφου τον πηρε ολο το φορουμ τηλεφωνο!!!!!!) τι ατυχοι ειμαστε δεν προλαβαμε την ΑΠΑΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λες βρε simxar για την αγγελια σου??????????? (τα πουλησε το παιδι αμεσως αφου τον πηρε ολο το φορουμ τηλεφωνο!!!!!!) τι ατυχοι ειμαστε δεν προλαβαμε την ΑΠΑΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Αφού εμένα μου είπε ότι έχει 3! Αν θέλεις τηλέφωνο σου το στέλνω μήπως προλάβεις! :P

 

Νομίζω δεν είναι κοινή πρακτική να γίνεται κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό.

Σωστά;

Μήπως θα έπρεπε να μπει κάποια προειδοποίηση;

 

 

Καλά είναι να ξέρουν όλοι ότι κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό δεν είναι καλό. Καλύτερα χέρι με χέρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη παιδιά απο το πρωί έγινε ένας χαμός και τα κινητά και τα 2 φύγαν απο νωρίς καιμάλιστα και ακόμα 2 κομμάτια που είχε ένας φίλος φύγαν και αυτά για ποιο λόγο να θεωρήσετε οτι ήταν απάτη απλά όταν κάποιος δεν είναι απο θεσσαλονίκη γιατί να μην ζητήσω κατάθεση και να του αποστείλω αμέσως 100 τηλέφωνα δέχτηκα δηλάδη να κάνς και 7 μέρες να πάρω τα λεφτά μου για πιο λόγο , ίσα ίσα μόνο με τραπεζική κατάθεση είναι και ο άλλος διασφαλισμένος στην τελική ξέρει και ένα όνομα ενώ στην αντικαταβολή άμα έχει πατάτες αντε να βρείς ποιος στις έστειλε τουλάχιστον κάνεις πουρέ θα μου πείς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού εμένα μου είπε ότι έχει 3! Αν θέλεις τηλέφωνο σου το στέλνω μήπως προλάβεις! :P

 

 

 

 

Καλά είναι να ξέρουν όλοι ότι κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό δεν είναι καλό. Καλύτερα χέρι με χέρι!

Καλύτερα χέρι με χέρι! Και ΜΟΝΟ!!!! Πλέον δεν το συζητώ! Αφου την έπαθα τέλος αυριο θα πάω να πάρω το ipad απο το πλαισιο να το πιάσω να ξέρω ότι ειναι πλεόν δικό μου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα θα ήταν οι αγγελίες που εντοπίζονται να μην σβήνονται. Απλά να μαρκάρονται σαν Απάτη με μεγάλα κόκκινα γράμματα. Όταν διαγράφονται ούτε ποιο nick την έβαλε ξέρουμε, ούτε το ύφος της ούτε τι πουλούσε. Αν την έβλεπα μαρκαρισμένη σαν απάτη θα μπορούσα να την αποφύγω από ένα άλλο site π.χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη παιδιά απο το πρωί έγινε ένας χαμός και τα κινητά και τα 2 φύγαν απο νωρίς καιμάλιστα και ακόμα 2 κομμάτια που είχε ένας φίλος φύγαν και αυτά για ποιο λόγο να θεωρήσετε οτι ήταν απάτη απλά όταν κάποιος δεν είναι απο θεσσαλονίκη γιατί να μην ζητήσω κατάθεση και να του αποστείλω αμέσως 100 τηλέφωνα δέχτηκα δηλάδη να κάνς και 7 μέρες να πάρω τα λεφτά μου για πιο λόγο , ίσα ίσα μόνο με τραπεζική κατάθεση είναι και ο άλλος διασφαλισμένος στην τελική ξέρει και ένα όνομα ενώ στην αντικαταβολή άμα έχει πατάτες αντε να βρείς ποιος στις έστειλε τουλάχιστον κάνεις πουρέ θα μου πείς!

 

 

sixmar εγώ δεν λέω ότι ήταν απάτη αλλά κάποια πράγματα δεν μου κόλλησαν καλά. Όπως λες εσύ ότι είχες 2 εμένα μου είπες ότι έχεις 3 και ότι έχεις δώσει και τόσα από το πρωί. Αυτό δεν μου κολλούσε και για αυτό το σκεφτόμουν να πάρω. Πραγματικά δεν μπορώ να κατηγορήσω κάποιον για απάτη όταν δεν το δω πραγματικά να γίνεται! Αυτά και αν κατέβεις Αθήνα θέλω ένα και εγώ! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αγγελια στο e-market λεει 20 συσκευες

κ προχθες στο iphonehellas εγραφε για 10, υποτιθεται πως εχουμε κριση, τι εγιναν τα υπολοιπα ???

ιδια αγγελια κ ιδιες φωτογραφιες

 

με ολη την καλη διαθεση εχω αποριες

περιμενω απαντησεις

και ειδικα απο τους αγοραστες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αγγελια στο e-market λεει 20 συσκευες

κ προχθες στο iphonehellas εγραφε για 10, υποτιθεται πως εχουμε κριση, τι εγιναν τα υπολοιπα ???

ιδια αγγελια κ ιδιες φωτογραφιες

 

με ολη την καλη διαθεση εχω αποριες

περιμενω απαντησεις

και ειδικα απο τους αγοραστες

Αν υπάρχουν αγοραστές το πιο πιθανό είναι να υπάρχουν κραχτες.

ΟΥΠΣ!!! Τι είναι αυτό? Για δείτε!!!! http://www.aggelioxoros.gr/aggelies/index.php?option=com_mtree&task=viewlink&link_id=5769&Itemid=0

 

http://www.aggelioxoros.gr/aggelies/index.php?option=com_mtree&task=viewlink&link_id=5768&Itemid=0

 

Εγώ που θέλω ένα δωρεάν μηπώς γίνεται να μου δώσεις? Μα καλά είσαι δικηγόρος η to apple store?

 

macedonia δεν ανεφέρομαι σε σενα κάποιος σίγουρα θα κατάλαβε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ενα εχω να πω οτι το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι....Φιλακιαααααααααααααααααααααα simxar....

Για σενα παει αυτο αδελφε οταν πουλας κατι πρεπει να υπαρχει αμοιβαια ανταλαγγη οχι σου βαζω τα λεφτα στο λογαριασμο σου και μετα μου το στελνεις.....

ΔΥΟ ΤΡΟΠΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΟΣ:

ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ οταν ξερεις τον αλλον και ειναι γνωστος στο φορουμ αλλιως χερι με χερι και με υπευθυνη δηλωση μην σου πω....ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και παλι.

KalpasZ4 αδελφε αστο μην ασχολησαι με τον ''κυριο'' καταλαβαν ολοι τι παιζει αμα παιζεις με τα σκατα θα βρωμας ολοκληρος ρεεεεεε φιλε δεν γινεται αλλιως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ξαναπιάσανε !ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!! Θαυμάστε!!!

http://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&lang=%27..%27&perform=view&id=4969&Itemid=758&lang=

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=247585&cid=4

Έχει και συνέχεια ! Καλό σας μεσημέρι.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...