Προς το περιεχόμενο

Το LimeWire τερματίζει οριστικά κάθε λειτουργία του


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μην γελιόμαστε, ιοί υπάρχουν και σε mp3 Και σε εικόνες, και μάλιστα οι καλύτεροι nerd αυτές τις επεκτάσεις κοιτάνε να βαρέσουν και όχι κάνα .exeδάκι η .zipάκι γιατί τα ξέρουν τα λημέρια οι υπόλοιποι

http://forums.techguy.org/web-email/76928-ahh-some-virus-has-ruined.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μην γελιόμαστε, ιοί υπάρχουν και σε mp3 Και σε εικόνες, και μάλιστα οι καλύτεροι nerd αυτές τις επεκτάσεις κοιτάνε να βαρέσουν

 

Δεν το νομιζω. Καποτε ναι, τωρα οχι.

 

1) Αν εννοεις αρχεια τυπου ParisHilton.mp3.exe, τοτε αυτο δεν θεωρειται αρχειο mp3

 

2) Αν εννοεις κατι exploits 5 ετιας (ενα για το προγραμμα προβολης εικονων και fax των xp, και ενα για τον winamp) οπου το αρχειο εκανε το προγραμμα να κανει buffer overflow, αυτα δεν υπαρχουν πλεον. Οποιος δεν εχει κανει update τα windows απο τοτε (συνηθως γιατι τα εχει πειρατικα και φοβαται να μπει στο update) ειναι αξιος της μοιρας του. Αλλα σε καπως updated συστηματα, δεν υπαρχουν πια τετοια exploits.

 

3) Αν εννοεις αρχειο .exe που εχει μετονομαστει σε .mp3, τοτε αυτο πολυ απλά δεν προκειται να δουλεψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι που ηθελα με τα ξαδερφια μου να κατεβασουμε τους 300 απ το limewire.Κατεβαινε περιπου με 40-80kb/s και ειμασταν υπερευτυχισμενοι. Τελικα ηταν τσοντα :P :P :lol: .

 

RIP!

ναι! το έχω πάθει και εγώ με το this is it

ευτυχώς που δεν είχα και κανεναν άνθρωπο στο σπίτι

για φανταστείτε να του έλεγα κάτσε στον καναπέ, φάε τα ποπ κόρν σου και βάζω τον michael jackson!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...