Προς το περιεχόμενο

3DMark 11 Benchmarks


johnny21a

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 254
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φιλε doc1355 επειδη εχω δουλεια τωρα στν υπολογιστη δεν μπορω να κανω επαννεκινηση,Θα τον κανω η αργοτερα η αυριο και θα ξαναδοκιμασω.

χαχαχαχαχα ναι ρε δέν είπα να το κάνεις τώρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ λιγο εισαι.

 

Explain, οχι οτι εχω τρυπακι για να κοιταξω να το ανεβαζω καθε φορα ολο και περισσοτερο αλλα γιατι εχω λιγο?

 

Edit: Επι ευκαιρια το τεστ βγαζει λαθος στη συχνοτητα της CPU, μου την δειχνει αρκετα πανω απο οτι ειναι στην πραγματικοτητα σε turbo mode (3.6 κανονικα βαση αυτο που γραφει το bios αντι για default 3.3) οποτε σιγουρα δεν τον εχω στα σχεδον 4.2 που γραφει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Explain, οχι οτι εχω τρυπακι για να κοιταξω να το ανεβαζω καθε φορα ολο και περισσοτερο αλλα γιατι εχω λιγο?

 

Edit: Επι ευκαιρια το τεστ βγαζει λαθος στη συχνοτητα της CPU, μου την δειχνει αρκετα πανω απο οτι ειναι στην πραγματικοτητα σε turbo mode (3.6 κανονικα βαση αυτο που γραφει το bios αντι για default 3.3) οποτε σιγουρα δεν τον εχω στα σχεδον 4.2 που γραφει.

 

Ε πες ετσι.γιατι νομιζα οτι εισαι στα 4.2 και λεω ειναι δυνατον?σχεδον το ιδιο σκορ εχουμε και εγω ειμαι με phenom στα 4.2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε πες ετσι.γιατι νομιζα οτι εισαι στα 4.2 και λεω ειναι δυνατον?σχεδον το ιδιο σκορ εχουμε και εγω ειμαι με phenom στα 4.2

 

Για καποιο λογο το 3Dmark εμφανιζει καμια 400-500 Mhz παραπανω απο οσο εχω στην πραγματικοτητα την CPU μου. Οταν ετρεξα σε default ρυθμισεις μου εβγαλε οτι ετρεχα στα 3.8 περιπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...