Προς το περιεχόμενο

Καφετιέρα Tassimo στο amazon.co.uk


arenius99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 261
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρεα παιδια αυτη εδω

Link

 

ειναι η τ65 της τασσιμο σωστα?η ιδια η τασσιμο την πουλαει στο αμαζον 50 λιρεσ πιο ακριβα.γιατι αυτη ηδιαφορα στην τιμη ,ειναι σιγουρα το ιδιο προιον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9:00μμ βγαινει ξανα σε προσφορα στο cyber mondays του amazon.co.uk (Τ65 μοντελο με το φιλτρο και την οθονη)

 

Σε ευχαριστώ JohnnyX. Παρήγγειλα την T65 από amazon.co.uk (cyber mondays offeR) και πήγε 85Ε (55Ε φτηνότερα απο Ελλάδα).

 

Μια ερώτηση ρε παιδιά. Από που παίρνετε πιο οικονομικά ταμπλέτες; Από Tassimo.gr ή από αλλού; Στα σουπερ μαρκετ είναι πιο ακριβά;

 

Βοηθείστε με γιατί δεν έχω ιδέα...

 

//dfinikis :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση: καφε φιλτρου κανει ; δηλαδη μπορω να αντικαταστήσω την καφετιερα φιλτρου με αυτή ή όχι;

 

Ναι υπαρχει και καφες φιλτρου σε καψουλες tassimo, συγκεκριμενα απο Jackobs εχω δει στο σουπερ-μαρκετ.

 

Για οποιον ενδιαφερεται θα την ξαναβαλει την Τ65 το αμαζον σε λιγες ωρες (λογικα σε ιδια τιμη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω την παρηγγειλα την παρασκευη την t65. Γνωριζει καποιος αν ερχεται με courier η απλο ταχυδρομειο, και ποσες μερες κανει να ερθει;

 

android.png

 

Έρχεται με courier UPS. Κάποιος που είχε παραγγείλει Σάββατο του έγινε παράδοση Τρίτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o jacobs φιλτρου εχει για 1 ατομο..και για 3 ατομα

υπαρχει και ο εκλεκτος

φτηνα t-discs δεν υπαρχουν δυστυχως...οι τιμες ειναι σχεδον παντου fix...αν βρεις καμια προσφορα κυνηγα ετσι...(κανα -20% που κανει το carrefour...1+1 σε καποια ειδη εκανε ο μασουτης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...