Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερώτηση για LineAge ][

Παλιότερα ήμουν λίγο καμένος και έπαιζα LineAge ][ στον Noobwars.

Σήμερα έτσι όπως ήμουν σε ένα μαγαζί το είδα μπροστά μου και το αγόρασα...

Από Official δεν ξέρω πολλά πράγματα.

Αγόρασα το Line Age ][ The Chaotic Throne όπως φαίνεται και στο Cover παρακάτω. Τι πρέπει να κάνω και τι διαφορά έχουν οι Servers, τι χαρακτήρα να φτιάξω. (Είχα κάποτε σε C4 Dark Elf Και Orc)

L2_GracialFinal_Packshot_2D_300dpi.jpg

Ευχαριστώ.

 

Νομίζω, πρέπει να πάρεις και μια κάρτα χρόνου ξεχωριστά για να παίξεις.

Απλή ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει το παιχνίδι για 15μέρες.

Σου δίνει μία ενεργοποίησης και μία για 15ημέρες.

Φαντάζομαι για να λέει 45ημέρες, το παιχνίδι από μόνο του σου δίνει 30 και οι 15 είναι δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτιδηποτε βαλεις απο τη μερια του client, που δεν στελνει στοιχεια στον server, οπως ειναι τα patch, για τα mobs, η αλλαγη χρωματων στο chat κλπ, δεν μπορουν να ανιχνευθουν γιατι πολυ απλα δεν μπορουν να δουν τον client σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε να μη τα φοβάμαι... Πω πω έχω γίνει τελείως noob-ας!!!

 

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έπεσε ο Server... Εδώ και 45 λεπτά περίπου είναι Down και δεν αναφέρει τίποτα στην σελίδα!!! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε να μη τα φοβάμαι... Πω πω έχω γίνει τελείως noob-ας!!!

 

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έπεσε ο Server... Εδώ και 45 λεπτά περίπου είναι Down και δεν αναφέρει τίποτα στην σελίδα!!! :mad:

 

2007 που επαιζα θυμαμαι οτι καθε τριτη τον εκλειναν για κανα 2ωρο-νομιζω.

Τωρα τι παιζει για 2009-2010 δεν εχω ιδεα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι online πάλι, αλλά κάνει μεγάλο update... :-)

Στην αρχή φοβήθηκα επειδή κατέβασα ένα text αρχείο το οποίο το αντικατέστησα με ένα στο System για να έχω όσο zoom out θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα για το τι απέγινε ο Server. Έχω πολλές αναμνήσεις από αυτόν. Είχα δύο χαρακτήρες και μάλιστα με τον έναν είχα πραγματικά καεί.

 

Ωστόσο θα ήθελα να πω ότι τελικά καμία σχέση δεν έχει ο Official που παίζω τώρα με τον Noobwars που ήταν ότι πιο κοντά υπήρχε στον Official. Το παιχνίδι είναι πολύ διαφορετικό προς το καλό με μοναδικό σοβαρότατο μειονέκτημα, τους λίγους χρήστες. Παίζω στον Server Luna.

Επέλεξα τον Server Luna, για το μικρότερο Ping. Και στους άλλους Servers παρόλα αυτά βλέπω Light στο Traffic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα . μολις εκανα φορματ το pc..και τωρα προσπαθησα να κανω instal to lineage 2 ..εγινε κανονικα instal και με το που πηγα στο φακελο system και παταω το εικονιδιο για να μπω στο παιγχνιδι μοθ βγαζει error και μου λεει οτι η εφαρμογη δεν εκοινηθηκε επειδη η ρυθμιση παραμετρων της ειναι εσφαλμενη και οτι αν κανω repair το παιγχνιδι μπορει να λυθει το προβλημα.το εκανα οντωσ 3-4 repair αλλα παλι μ βγαζει το ιδιο.καμια βοηθεια σας παρακαλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.προσπαθω εδω και 2-3 μερες να φτιαξω εναν δικο μου σερβερ interlude στον οποιο να παιζω εγω και κανα 2 φιλαρακια ακομα.εχω ψαξει σε παρα πολλα σαιτ εχω διαβασει πολλες σελιδες και απο το τοπικ εδω στο insomnia αλλα ακρη δεν εχω βρει ακομα.ξερω οτι πρεπει να εγκαταστησεις java,mysql και to navicat.απο εκει και περα ομως ακολουθησα αυτον τον οδηγο

 

http://www.gather.gr/forum/index.php?topic=2785.0

 

ομως σε καποιο σημειο εκει που τρεχεις το RegisterGameServer.bat και πρεπει να πατησεις το 1 για να εμφανισει καποιο αρχειο βγαζει κατι λαθη στο dos και δεν ξερω τι να κανω.επισης καποια l2j packs που βγαινουν συνεχεια καινουρια απο οτι ειδα σε τι εξυπηρετουν?ειναι ετοιμοι στημενοι σερβερ?η κατι αλλο?

οποιος μπορει ας βοηθησει απαντωντας εδω η με καποιο Pm.οποιαδηποτε βοηθεια ευπροσδεκτη.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

 

έχω την εξής ερώτηση,έχω έναν Server Lineage II Gracia 2 Part,πως θα μπορούσα να βάλω Walker?

να μου πει κάποιος με απλά ελληνικά έχω ψάξει παντού,και δεν βγάζω άκρη.:-(

 

Ευχαριστώ:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρά?δεν το γνώριζα,επειδή είδα ένα παλιό θέμα το οποίο είχε απαντηθεί περί Lineage Walker.

Τώρα εάν όντως απαγορεύετε,καλύτερα να το κλείσετε.Αλλίως περιμένω απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...