Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχουν ματς ακομα, ας ερθει 2-2, ο οβερακιας θα πληρωθει το 1,30, ο χηναρακιας το 3+

Εχεις λαθος στη λογικη (γιατι αν ειναι ετσι πονταρε και το 2-2 ακριβως που δινει 9,5 αφου κοιτας μονο την αποδοση) αλλα εχεις δικιο οτι με 1,44 το over, δεν αξιζει

 

αρα γιατι να μην κατσει ενα Χ και να βολευτουν και οι 2;
Γιατι τα ίδια ελεγαν για το Εργοτελης - Ηρακλης και ηρθε 1-0 και για το Σαραγοσα-Οσασουνα και ειδες το 1-3

Εχει μεγαλη διαφορα το "δεν με χαλαει το Χ" από το "με βολευει το Χ"

Απο εκεινο το επικο 2-2 Σουηδια-Δανια ολο αυτο ακουω, αλλα εκει τους βολευε.

Πιο απλα δεν σκοπευω να πονταρω σε ενα ματς οτι θα ερθει Χ επειδη αν ειναι 1-1 στο 80' κανεις δεν θα βγει μπροστα σωνει και καλα. Ενα Χ που λες, δεν χαλαει και τους 2, ναι, αλλα χαζοι ειναι αν δουν οτι μπορουν να παρουν τη νικη να μην το κανουν για να νιωσουν ανετοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ενταξει ρε συ, αλλα γιατι να ρισκαρουν;

 

εγω απο την αλλη προτιμω να ρισκαρω κ θα βαλω τα παραπανω σε ενα συστημα,

τα 2 να κατσουν π.χ. θα ειμαι ευχαριστημενος ^_^

 

anyway, ειδωμεν,

δεν με λες νεο,

αντι να κριτικαρεις τα δικα μου σημεια,

δεν μας δινεις κι εσυ τα δικα σου; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω προλαβει ρε συ να μελετησω τιποτα, αν και βλεπω διπλο τη Βιγια με τους τελειωμενους της Αλμερια, οβερ τη Μπαρτσα για να καθαρισει με στυλ τον τιτλο και οβερ την Ιντερ αφου το 0-1 ειναι ταμαμ για οβερακι σε επαναληπτικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθινη ιστορια, το ορκιζομαι στη ζωη μου...

 

 

...ξερετε το σαιτ Livescores.com?

Mπηκε κανεις σημερα νωρις το πρωι?

Ειδε κανεις κατι περιεργο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζυριχη - Βασιλεια μεγάλο οβερ

Σοσιεδαδ - Σαραγοσα με Χ αυτοκτονουν και οι δυο. Ειναι 6-pointer ματς, οποιος το παρει οχι απλα ανασαινει, αλλα τσακιζει και τον αλλο

Nα πω οτι δεν στα ειπα? :mrgreen:

Στα ειπα :-D

 

Δεν εχω προλαβει ρε συ να μελετησω τιποτα, αν και βλεπω διπλο τη Βιγια με τους τελειωμενους της Αλμερια, οβερ τη Μπαρτσα για να καθαρισει με στυλ τον τιτλο και οβερ την Ιντερ αφου το 0-1 ειναι ταμαμ για οβερακι σε επαναληπτικο

Να πω οτι δεν τα εκανα σκατα?

Τα εκανα σκατα :mrgreen:

 

αν ειναι ετσι πονταρε και το 2-2 ακριβως που δινει 9,5 αφου κοιτας μονο την αποδοση

Πες μου οτι το εκανες :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα πω οτι δεν στα ειπα? :mrgreen:

Στα ειπα :-D

 

χαχαχα, ατυχια γμτ, μεχρι το 88 κρατουσα το χναρι :mad:

 

Πες μου οτι το εκανες :confused:

 

οχι γμτ, αν κ πολυ καλη η εμπνευση σου :wacko:

 

καλα παει ως τωρα, περασαν ολα μου τα οβερακια και 2/3 χηναρια, pas mal

 

Αληθινη ιστορια, το ορκιζομαι στη ζωη μου...

 

 

...ξερετε το σαιτ Livescores.com?

Mπηκε κανεις σημερα νωρις το πρωι?

Ειδε κανεις κατι περιεργο?

 

με το site τι παιχτηκε; για πες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε, με το site, στο ορκιζομαι στο σταυρο που σου κανω εγινε κατι τραγικα υποπτο

 

Το ξερεις το livescores.com ετσι?

Λοιπον, αυτοι οταν δεν εχει αρχισει το ματς εχουν αντι για 0-0, το ?-? (ερωτηματικο, παυλα, ερωτηματικο)

Οταν κατι γινει σε ενα ματς (πχ γκολ, καρτα κτλ) το σκορ γινεται μπλε και Link (δλδ πατας και σου πεταει παραθυρο)

 

Το πρωι λοιπον, βλεπω την Αλμπινολεφε ?-? αλλα λινκ. Λεω "Τι λες τωρα? Το ματς αρχιζει σε 10 ωρες, 8 το βραδυ"

Παταω απο περιεργεια και πεταει ενα παραθυριο, λες και το ματς εχει αρχισει, και γραφει 1-0] 13' Μινγκαζινι (κατι τετοιο)

Τεσπα, σκεφτομαι "μπα, θα ειναι απο κανενα αλλο ματς ξεχασμενο λινκ και κανανε λαθος" (συμβαινει, πατας ενα σκορ και σου δειχνει για αλλο ματς το pop-up)

 

Αν θες, μπες και δες τελικα τι εγινε στο ματς(το οποιο διεξηχθη 10 ωρες μετα)

 

ΥΓ. πρεπει να πηγες ταμειαρα σημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα, ρε συ, το ματς ξεκινησε στο 15ο λεπτο με το σκορ στο 1-0 με γκολ στο 12 απο αυτον που γραφεις,

εγω futbol24 παρακολουθω μονο, μπες να δεις,

 

ουστ αλητες σεβιγιανοι, παλι ανατροπα ρε; μου χαλασατε κ την χηνουμπα, γκρρρρρρρρρρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερες :D

 

καλα πηγε χθες,

παμε να πιασουμε τα σημερινα:

 

γιβασκιλα 2 @ 1.90

λας παλμας 1 @ 2.10

χερεθ οβερ

ρομα 1(-5,5) μπασκετ ιταλιανο

 

αντε καλη μας επιτυχια κ σημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαν, αυτο της Νιμ με την Τουρ, το οβερακι, το ψηνει πολυς κοσμος

Λιγο ομως που το κοιταγα, τα οβερ τα φερνουν γιατι τρωνε κυριως πολλα, μηπως στο μεταξυ τους φαμε ενα 0-0 στη μαπα?

 

Να δωσω και εγω

Ντροχεντα-Σλινγκο Ροβερς 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστη η παρατηρηση σου my friend,

εκτος αυτου η παραδοση εχει ενα σωρο αντερ εκτος απο μια φορα που φεραν οβερ απο ... σποντα; :P

 

ισως το αφησω εκτος... ειδωμεν,

 

και το δικο σου καλουτσικο ειναι,

αλλα για τετοια αποδοση, αξιζει καλυτερα μποεμιαν νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για οσους ενδιαφερονται μπορω απο αυριο να δινω προγνωστικα της Major League Baseball μιας και μπαινει στο κουπονι και εχω πολυετη εμπειρια με το αθλημα και τις ομαδες του MLB.Μερικες πρωτες συμβουλες:

 

- Αυτη τη στιγμη βρισκομαστε στα μεσα της σεζον περιπου οποτε εχουν ξεχωρισει καποιες ομαδες.

- Η regular season εχει series of matches.Δηλαδη επι 3 ή 4 συνεχομενες μερες μια ομαδα υποδεχεται την αλλη στην εδρα της σε σειρα 3 ή και 4 αγωνων.

- Προσοχη λοιπον.Η κουραση παιζει ρολο για τους βασικους παικτες.

- Βλεπουμε παντα ποιος pitcher εχει πιθανοτητα να ξεκινησει το καθε παιχνιδι απο καθε ομαδα.Μελεταμε τα στατιστικα του, βλεπουμε ποσες νικες-ηττες εχει τη σεζον που διανυουμε, κοιταμε ποσα runs δινει μεσο ορο σε καθε παιχνιδι και παει λεγοντας.ΟΛΟ το παιχνιδι παιζεται στους pitchers και την αποδοση τους.

 

Παραδειγμα: Σημερα οι Orioles υποδεχονται τους Indians στο πρωτο παιχνιδι της σειρας.Οι Orioles μαλλον κατεβαζουν τον Guthrie ο οποιος εχει ρεκορ 3-12 μεχρι τωρα και οι Indians κατεβαινουν με τον Masterson στο 7-6.Οι Orioles ειναι στο 36-52, οι Indians στο 42-43 οποτε εχουμε ξεκαθαρο φαβορι μιας και οι Orioles ειναι και σε ασχημη κατασταση με συνεχεις ηττες στους τελευταιους αγωνες και δινοντας μαλιστα πολλα runs.

Αυτα προς το παρον.Αν πραγματι υπαρξει ενδιαφερον θα συνεχισω να ποσταρω προγνωστικα και αναλυσεις.Ξερω οτι οι περισσοτεροι δεν ειναι εξοικοιωμενοι με το αθλημα.Παντως ελπιζω να δινονται σχετικα καλες αποδοσεις μιας και στο εξωτερικο κρατουν τα γκεμια σε αυτο τον τομεα λογω του οτι καποιος διαβασμενος μπορει να προβλεψει τον νικητη με μεγαλυτερες πιθανοτητες σε σχεση με αλλα αθληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...