Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η Παραγουάη έκαψε πολύ κόσμο :-D

Χτες ήταν ζάχαρη, ένα δελτίο έχασα μόνο λόγο Βόλου (το έβαλα over 1.5) και ένα Χ σε δελτίο με σύστημα

 

Για μπέιζμπολ βρήκα και τον φίλο εδώ: http://forum.betblog.gr/showthread.php?1886-Sonop-s-Bets.../page12

Θα τον ακολουθήσω απο σήμερα, ελπίζω μη τον ματιάσω :-D

 

Μαζί με τα δικά του ίσως συνδυάσω και αυτά:

Ντούνταλκ 1 & over (1.9)

Φρανκφούρτη over ή gg (2.07 ή 1,8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εκανα ξεκινημα στο μπειζμπολ ακολουθωντας μια εφημεριδα

Νιου Γιορ Γιανκις 2

Ατλαντα Μπρειβς 1

Πιτσμπουργκ Παιρετς 2

 

για να δουμε...

 

 

Μαλλον θα σου χαλασουν το δελτιο οι yankees.O Morrow του Toronto ειναι πολυ καλος pitcher.Τα αλλα 2 θα τα πιασεις.

Θα παρω και εγω καποια εφημεριδα.Ειμαι περιεργος ποιοι και τι γραφουν.Οπως εγραψα η εμπειρια μου ειναι αρκετα μεγαλη (14 χρονια).

Η αποδοση 2.10 που δινει ο οπαπ 2 συνεχομενες μερες στη Βοστωνη ειναι ανεξηγητη.Ειδικα οταν κατεβαζει στο ενα παιχνιδι τον Beckett ο οποιος ξεπερασε τον τραυματισμο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον θα σου χαλασουν το δελτιο οι yankees.O Morrow του Toronto ειναι πολυ καλος pitcher.Τα αλλα 2 θα τα πιασεις.

Θα παρω και εγω καποια εφημεριδα.Ειμαι περιεργος ποιοι και τι γραφουν.Οπως εγραψα η εμπειρια μου ειναι αρκετα μεγαλη (14 χρονια).

Η αποδοση 2.10 που δινει ο οπαπ 2 συνεχομενες μερες στη Βοστωνη ειναι ανεξηγητη.Ειδικα οταν κατεβαζει στο ενα παιχνιδι τον Beckett ο οποιος ξεπερασε τον τραυματισμο του.

 

 

κι ομως τους Γιανκις εχασα

πες κανα προγνωστικο

πρωτη φορα επαιξα.δεν πειραζει

καλα πηγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι ομως τους Γιανκις εχασα

πες κανα προγνωστικο

πρωτη φορα επαιξα.δεν πειραζει

καλα πηγα

 

Εμενα παλι,πολυ γουσταρω που με κανουν πλουσιο οι φωστηρες του οπαπ.Τους παιρνω και τα σωβρακα οπως καταλαβες.

Στις εφημεριδες ειναι για γελια αυτοι που γραφουν.Εντελως ασχετοι με το αθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεο ταμειο χθες με Braves,Brewers,Rangers,Red Sox.Μου εβγαλαν το λαδι βεβαια οι Βοστωνεζοι στον αγωνα που ειδα και live καθως χρειαστηκαν 16 innings για να βγει αυτο το 1-0.Σφιχτος και συναρπαστικος αγωνας με πολλη στρατηγικη και πραγματικα ειδικα σε ολη την παραταση μας καθηλωσε (με την συζυγο) η εξελιξη με τους pitchers να ειναι σε τεντωμενο σχοινι διαρκως.

Παντως ειδα ο οπαπ εριξε πολυ τις αποδοσεις.Μην δουν να κερδιζει καποιος κατευθειαν να μειωσουν τα κερδη προς τους παικτες.Κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε μας δουλεύεις;

 

Γιατι??

Για σημερα ειναι λιγο αμφιρροποι οι αγωνες μιας και αρχιζουν νεα series.Με μια πρωτη ματια βλεπω:

Phillies 2

Nationals 2

White Sox 2

Giants 1

 

Δεν εχω δει το κουπονι στις αποδοσεις αλλα καλυτερα στο baseball να μην κοιτατε αποδοσεις ωστε να μην επηρεαζεστε.Λιγο μελετη και προσοχη στα στατιστικα θελει.Αν αλλαξει κατι στα παραπανω θα ξαναποσταρω διοτι θα μελετησω αργοτερα απο κοντα τους pitchers αλλα και τις ειδικες συνθηκες καθε αγωνα.

Συμβουλευω επισης σημερα να μεινετε μακρια απο τη Βοστωνη, μετα το βραδινο μαραθωνιο θα ειναι σε περιεργη κατασταση οι παικτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε φίλε πόσες μέρες ζητάμε προγνωστικά αλλά μόνος σου τα έτρωγες :-D

 

Αν θες όταν βάλεις τα στοιχήματα κάνε ένα κόπο να μας πεις πως τα έπαιξες και ένα ενδεικτικό ποσό.

Δεν έχω ιδέα απο το άθλημα ότι δώσεις θα παίξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε φίλε πόσες μέρες ζητάμε προγνωστικά αλλά μόνος σου τα έτρωγες :-D

 

Αν θες όταν βάλεις τα στοιχήματα κάνε ένα κόπο να μας πεις πως τα έπαιξες και ένα ενδεικτικό ποσό.

Δεν έχω ιδέα απο το άθλημα ότι δώσεις θα παίξω

 

Σορρυ. Χθες δεν ειχα προσβαση να ποσταρω και οι Braves ξεκινουσαν 20:35 και εκανα καταθεση 20:32.Προχτες εδωσε ο Imperium αν δεν κανω λαθος αυτα που επαιξε, συμφωνησα στα 2 και οι υπολοιποι θα μπορουσαν να παιξουν αυτα συν την αλλαγη που προτεινα στους Yankees.Τωρα πλεον ελπιζω να ξαναβελτιωσουν τις αποδοσεις διοτι δεν με συμφερει να τρωω 3 ωρες σε 4 αγωνες για να παρω 200 Ευρω και αυτα με το "αγχος" των χτεσινων.Διοτι χθες απο το εβδομο inning και μετα ηταν μαρτυριο.Στο 15ο inning οι Rays ειχαν 2 βασεις με 1 out οποτε φανταζεσαι τι τραβουσα σε καθε pitch.Επεσα και στην περιπτωση διοτι τοσα χρονια δεν θυμαμαι παιχνιδι 16 innings με τοσα λιγα hits και να ειναι 0-0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσα έβαλες και πήρες 200Ε;

 

Παίζεις και online;Έκανα μια μικρή έρευνα καθαρά για το baseball και μέχρι στιγμής βρήκα τα ποσοστά στο william hill ελαφρός καλύτερα απο την bet365.Απο εκεί και πέρα το χάος :P

 

 

inning κτλ δεν έχω ιδέα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...