Προς το περιεχόμενο

Το project του θρυλικού περιοδικού Pixel έχει τελειώσει...


akmakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας εγγραφουμε όλοι στο παραπάνω site για να υποστηρίξουμε τέτοιες προσπάθειες. Δεν το έχω κάνει ακόμα, αλλα θα το κάνω σύντομα.

Μπράβο και απο εμένα. Είχα παρα πολλα τεύχη. Αν και πεταξα πολλές σακούλες τελευταία. Πιθανόν να ήταν και αυτα μέσα , λόγω έλλειψης χώρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπραβο για τον κοπο και την υπομονη σας παιδια.

 

Καλο θα ηταν βεβαια να ειχατε ολα τα links καπου μαζεμενα ωστε να μην χρειαζεται να μπαινουμε για να βρουμε το link καθε τευχους ξεχωριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 χρονια για να το κανουν μαλλον pdf για 133 τευχη?μια βδομαδα μου πηρε για να Κανω pdf ολα τα τευχη του donald απο το πρωτο εως το 155:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 χρονια για να το κανουν μαλλον pdf για 133 τευχη?μια βδομαδα μου πηρε για να Κανω pdf ολα τα τευχη του donald απο το πρωτο εως το 155:p

 

τα παιδιά έχουν και ζωή, τι; θα κάθονταν μέρνα νύχτα να σκανάρουν περιοδικά; επίσης αν κατάλαβα καλά, δεν είχαν εξαρχής όλα τα τεύχη και αυτό ήταν το πρόβλημα που έγινε η καθυστέριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 χρονια για να το κανουν μαλλον pdf για 133 τευχη?μια βδομαδα μου πηρε για να Κανω pdf ολα τα τευχη του donald απο το πρωτο εως το 155:p

 

 

που ειναι το link;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε poulinos τα έχεις μπερδέψει λίγο..Για να σκαναριστούν τα τεύχη έπρεπε να βρεθούν πρώτα..Τα πρώτα χρόνια πηγαίναμε καλά αλλά ο τρίτος χρόνος η φάση κόλλησε..Όταν πήρα το project στις πλάτες μου είχα τελειώσει σχεδόν όλα τα τεύχη μου..Αλλά πολλά άλλα τεύχη δεν τα είχα..έπρεπε λοιπόν να βρεθούν και πάλι και ουτω καθ εξής..Τελιώσαμε πέρισυ αλλά και πάλι περιμέναμε 3 τεύχη...Γενικά πολοί είχαν τα περιοδικά λίγοι όμως βοήθησαν.οΙ περισσότεροι έλεγα μπράβο σας αλλά όταν τους ζητούσες βοήθεια έκαναν την πάπια.....Άστο πονεμένη ιστορία..Όσο για τα δικά σου σκαναρίσματα αν δεν κάνω λάθος τα περιοδικά αυτά είναι μικρά σε μέγεθος και τα κάνεις διπλά τα φύλλα οπότε τελειώνουν και ποιο εύκολα..Καμία σχέση πάντως το ένα με το άλλο μην την ψάχνεις...

 

Πάντως ευχαριστώ όλους σας για τα καλά σας λογια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 χρονια για να το κανουν μαλλον pdf για 133 τευχη?μια βδομαδα μου πηρε για να Κανω pdf ολα τα τευχη του donald απο το πρωτο εως το 155:p

 

offtopic: τα έχουμε κάπου;;;; :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω πως πέρασε από το μυαλό μου για τα user αλλά έχω τραβήξει τέτοια κούραση που έχω σιχαθεί το σκάνερ μου...ο δε ήχος του σκαναρίσματος μου μοιάζει σαν γρανάζια στο κεφάλι μου!!!!! :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά συγχαρητήρια και ευχαριστούμε παιδιά. Το να σκανάρει κανείς είναι ούτως ή άλλως μπελάς , σκέψου να χρειάζεται να ψάχνεις κάποια τεύχη για να τελειώσεις επιτέλους αυτό το ρημάδι το project... Απίστευτη κούραση και όλα αυτά γιατί; Για να μπεις σε ένα forum και να σου λένε εξυπνάδες ! :) Απίστευτοι είναι κάποιοι! Σεβασμός σε αυτούς που δουλεύουν για εμάς και μάλιστα τζάμπα . OMG δηλαδή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...