Προς το περιεχόμενο

Τει Πειραια-Διαφορα θεματα


nemesiskp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 414
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανοιχτα απο αυριο.Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι αν θα ξεκινισουμε την εξεταστικη απο την αρχη συμφωνα με το προγραμμα ή αν θα δωσουμε κανονικα αυριο(που ουσιαστικα τελειωνει η εξεταστικη) και μετα βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι εγγραφές Πρωτοετών στο Τ.Ε.Ι Πειραιά από την Τετάρτη 21/09 πραγματοποιούνται κανονικά.

Πηγή:ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

Επεξ/σία από gk13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιχτα απο αυριο.Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι αν θα ξεκινισουμε την εξεταστικη απο την αρχη συμφωνα με το προγραμμα ή αν θα δωσουμε κανονικα αυριο(που ουσιαστικα τελειωνει η εξεταστικη) και μετα βλεπουμε.

 

Επειδή είναι 21 Σεπτεμβρίου και υποτίθεται ότι τα μαθήματα του νέου εξαμήνου αρχίζουν στις 3 Οκτωβρίου, νομίζω ότι δεν προλαβαίνει να γίνει η εξεταστική!

Και επίσης πρέπει να κάνουμε και δηλώσεις μαθημάτων, όπου συνήθως μας δίνουν 10 μέρες γι' αυτές! Και για να δηλώσουμε μαθήματα πρέπει να ξέρουμε τι έχουμε περάσει και τι όχι! Άρα λογικά θα δώσουμε τα μαθήματα αυτής της εξεταστικής στην επόμενη και σ' αυτό το εξάμηνο δεν θα μας πιάνουν ώρες!

Υπομονή όμως μέχρι να βγει μια επίσημη ανακοίνωση για να ξέρουμε τι μας γίνεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να μην μας πιανουν ωρες αυτο το εξαμηνο τα μαθηματα που χρωσταμε.Αμα ειναι ετσι εγω θα εχω ωρες να δηλωσω οτι χρωσταω συν ολα σχεδον τα μαθηματα απο τα επομενα εξαμηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια υπόθεση έκανα, κυρίως βασιζόμενη στο γεγονός ότι όποια μαθήματα χάνονταν σε προηγούμενες εξεταστικές δεν μας έπιαναν ώρες στο επόμενο εξάμηνο. Αλλά ναι η αλήθεια είναι ότι είναι πολλά μαθήματα και λογικά θα τα χρεωθούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...