Προς το περιεχόμενο

Τει Πειραια-Διαφορα θεματα


nemesiskp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεθαβω μιας και ξεκινησε η εξεταστικη.

 

Κατ'αρχην καλη εξεταστικη σε ολους.

 

 

 

Ασφαλως απο αυτην την εξεταστικη δεν θα μπορουσαν να λοιπουν τα προβληματα.Πρωτο και καλυτερο οι απεργιες που ξεκινανε απο εβδομαδα(δευτερα 10/9).Αναλυτικα οι καθηγητες των τει εχουνε πενθημερη και η ΠΟΣΔΕΠ εχει 48ωρη.

 

Εχετε ακουσει κατι παραπανω,απο καποιον καθηγητη ας πουμε για το αν θα χαθουνε τα μαθηματα;Εγω προσωπικα πιστευω οτι δευτερας,τριτης θα χαθουνε σιγουρα.Για την υπολοιπη εβδομαδα δεν γνωριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 414
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εχει βγει κατι εκτος του οτι ενας καθηγητης μας οταν ερωτηθηκε στο φορουμ της σχολης μας(ηυς) αν ισχυει η απεργια ειπε οτι ισχυει κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειστε λιγο φλωροι εκει.

εμεις εδω κατω στη κρητη τους κραξαμε και δεν τολμησε κανεις να κανει απεργια :P

Κανονιστε ωρα,μερα και τοπο να δουμε ποιοι ειναι φλωροι ρε....... :P

 

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι άκυρο; Υπάρχουν τίποτα ανακοινώσεις για πρακτική (εταιρίες που ζητάνε δλδ πρακτικάριους) στο ΤΕΙ ;

Στο "φορουμ" του τμηματος μου υπαρχουν μια στο τοσο ανακοινωσεις για πρακτικαριους.Δηλαδη σου λεει η ταδε εταιρεια ζηταει φοιτητες απο την σχολη για την ταδε πρακτικη ασκηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειστε λιγο φλωροι εκει.

εμεις εδω κατω στη κρητη τους κραξαμε και δεν τολμησε κανεις να κανει απεργια tongue.png

 

ρε παιδιά, 2+ μήνες δεν σας φτάσανε και μου θέλετε απεργίες και αποχές ?

σε μας (Κοζάνη) αποφάσισαν αποχή για τους μόνιμους (όποιος θέλει), και να βγαίνουν φοιτητές να λενε σε γρουπς "γιατί δεν απαίχουν γαμώ το ... τους"

 

λολ ρε, γυμνάσιο είμαστε ? λείπει ο καθηγητής και κάνουμε πάρτι...

 

 

life trollers.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...