Προς το περιεχόμενο

Εκδήλωση ενδιαφέροντος για ομαδική αγορά DELL U2311H σε προσφορά


T-Rex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Επειδή ενδιαφέρομαι να γραφτώ κι εγώ στη λίστα, θέλω να ρωτήσω κάτι..

 

Αν η τελική τιμή είναι μεγαλύτερη από την "Ανώτατη αποδεκτή τιμή" θα ενημερωθώ κι από εκεί και πέρα βλέπω τι θα κάνω,

ή απλά δε θα συμμετάσχω στην παραγγελία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρετώ!

 

θα μπορούσαν τα παιδιά που θα κάνουν τις διαπραγματεύσεις με τα καταστήματα να διευκρινίσουν το αν μιλάμε για οθόνες REV01 και όχι 00 ;

από όσο γνωρίζω είχαν προκύψει κάποια θέματα με τις 00 αν και θέλω να πιστεύω πως δεν κυκλοφορούν πλέων στην αγορά.

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δήλωσα και εγώ συμμετοχή για 3 κομμάτια. Στην επαναφόρτωση τηςσελίδας της λίστας δεν με έβγαλε, δεν ξέρω αν ενημερώνεται αυτόματα ή χειροκίνητα. Στις 2 από τις 3 χρειάζομαι τιμολόγιο, δεν νομίζω να είναι πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίση έχουμε γμτ, γιατί δεν σκέφτηκα να χρεώνω κατιτίς κάθε φορά που επιβεβαιώνω ότι έχετε περαστεί κανονικά και να μην ανησυχείτε που δεν το βλέπετε άμεσα? Πλάκα κάνω, μην ορμήξετε να με φάτε Βρούτοι, stay back, stay baaaack! :unsure: :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν.

 

Εδω: http://goo.gl/lX3Ue είναι η τελική λίστα.

 

Παρακαλώ να απαντήσει στο θέμα μόνο όποιος βλέπει κάτι λάθος. Όσων τα στοιχεία είναι εντάξει δεν χρειάζεται να το επιβεβαιώνετε. Κρατήστε το threat καθαρό για να δούμε αν έχει κανείς πρόβλημα.

 

89 άτομα, 105 οθόνες, για όποιον τον ενδιαφέρουν τα σύνολα.

 

Επίσης να σας ενημερώσω ότι έχω κάνει reset όλα τα προηγούμενα links και έτσι δεν θα δουλεύουν. Μην αρχίσετε να ποστάρετε "γιατί δεν δουλεύουν;".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και πλεον εχει τελειωσει το θεμα το μονο που μπορω να πω ειναι οτι για 105 οθονες που θα παραγγειλετε,στους καιρους που ζουμε θα ειναι βλακας αυτος που δεν θα καταφερει να μπορεσει να σας την δωσει τουλαχιστον στα 170 euros.μακαρι να σας πανε ολα καλα.

170Χ105=17850 χιλιαρικα.τεμεναδες θα πρεπει να σας κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπίσουμε ότι κάποιος θα είναι αρκετά έξυπνος -και λιγότερο τεμπέλης, 105 κομμάτια είναι αυτά!- για να το αντιληφθεί φίλε.

 

Αν και φοβάμαι ότι τα πολλαπλά ταβάνια τιμής που τέθηκαν θα πάνε άπατο το εγχείρημα.Ελπίζω να διαψευστώ και να το χειριστούν κατάλληλα τα παιδιά που κάνουν τον κόπο να τρέξουν το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...