Προς το περιεχόμενο

φτιαχνω ενα pc ιδεες


gtsiolis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα θα φτιαξω αλλο ενα pc και θα ηθελα να μου βγει καπου στα 700 euro θελω να παει σφερα και τον ποσδιοριζω για

επεξεργασια video και gaming.κατα προτιμισ με δισκο 1ΤΒ και 4-6 gb ram.καρτα γραφικων 1gb.πιο πολυ με ενδιαφερει η ταχυτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μένεις μήπως και μπορείς να το πάρεις από κάποιο ποιο αξιόπιστο και με ποιο πολύ ποικιλία κατάστημα. Θυμάσαι ποια είναι ακριβός πάνω στην οθόνη λέει το μοντέλο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μην σε ανησιχει η οθονη.αστην θα την βρω μονος μου.ο πυργος με ενδιαφερει.μενω αθηνα.μην με ρωτισεις περιοχη παω οπου θες :mrgreen: αρκει να βρω ενα καλο υπολογιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία στα 900 με 950 ευρώ μαζί με την οθόνη έτσι ;

 

διλαδι να σου προτινουμε και οθονη ?

να υποθεσω οτι θες και: ποντικι, πλικτρολογιο και ηχεια ?

 

πες μας ακριβος τι θες, και ποσα χρηματα δινεις.

εσυ μπορει να θες και γραφειο με καρεκλα με ροδακια πχ.....

 

και οταν λες οτι θες καρτα γραφικων με 1gb ram δεν σιμενει οτι ειναι καλη στα παιχνιδια. σμασια εχει ο επεξεργαστης που θα εχει. και αν θες να ειναι ΑΤΙ η nvidia. οχι τιποτα αλλα απλα να μην καταλιξει το θεμα σου διαμαχη για το ποια εταιρια ειναι καλητερη και γιατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατάστημα είναι το pc1 που εδρεύει στην Αθήνα

 

.

 

Αν μπορείς να δόσεις ένα σύνολο 900 με 950 ευρώ μπορώ να σου βάλω και έναν ssd όπου θα δεις μεγάλη διάφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry offtopic

 

Ρε παιδια...ελεος με τα λαθη σας.Μου βγηκανε τα ματια μεχρι να καταλαβω τι λετε.....Δημοτικο δεν πηγατε ; Αυτο το "πιο" και το "ποιο" τα εχετε σκοτωσει.

 

 

" Ποιο αμαξι σου αρεσει ;" -------------------------"Βαλε μου ΠΙΟ πολλα αμαξια στο γκαραζ"

 

Carry on plz :-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκιο έχεις φίλε ChRis6,αλλά στο δημοτικό μας μάθανε και τις οξείες επίσης :)

" Ποιο αμάξι σου αρέσει ;" -------------------------"Βάλε μου ΠΙΟ πολλά αμάξια στο γκαράζ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...