Προς το περιεχόμενο

Το Windows Phone 7 marketplace σημειώνει το μεγαλύτερο ρυθμό ανάπτυξης νέων εφαρμογών


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την πιστεύω πολυ αυτή τη π*****α τη m$.

Είτε καθαρά είτε βρώμικα, πάντα τα καταφέρνει.

Όταν είσαι σε ένα "στρατόπεδο", είναι πολυ δύσκολο να αλλάξεις. Και για λόγους συνήθειας, και για οικονομικούς πολλές φορές ακόμα και συναισθηματικούς. Κάτι που σε έχει βοηθήσει να κανείς τη δουλειά σου καλα, το προτιμας απο κάτι που δεν είχες.

Η m$ με έχει κάνει 2 φορές μέχρι τώρα να αλλάξω στρατόπεδο.

ύστερα απο 4 χρόνια με ubuntu κύριο λειτουργικό , με έκανε να γυρίσω σε w7,

Στις κονσόλες απο το πιο τρελό Sony fun boy, με έκανε φέτος τα χριστουγενα να ψάχνω για xbox 360.

Αν και δεν νομίζω να μπορούν τώρα να μπουν σφήνα σε android & iOS, σε πλαίσιο διετίας τους βλέπω πολυ δυνατούς. Έιμαι ήδη ενάμισι χρόνο χρήστης iOS.

Για να δούμε...Εγώ τους πιστεύω πάντως. Και το οτι πήραν με το μέρος τους τη νοκια σημαίνει πολλα. Γιατί το iPhone καλο είναι στο browsing, χωρίς flash, καλο το iPod, ωραία παιχνιδακια έχει αλλα κινητο καλο δεν είναι , ειδικά για τα λεφτά του.

Απο την άλλη το android δεν το έχω δουλέψει , αλλα όταν η ναυαρχίδα σου είναι samsung και htc και άλλες Random συσκευές απο εταιρίες που τόσα χρόνια τρωγαν ξύλο απο την ΝΟΚΙΑ που πας!

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

myself fan ίσως;

οκ

βλεπεις λοιπον την ειδηση και το πρωτο πραγμα που εχεις στο μυαλο σου ειναι "μα που ειναι αραγε τα android fanboys?"

δεν μου φαινεται παντως και τοσο αντικειμενικη η σκεψη σου... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο... πόσο ενοχλείς microsoft... πόσο...

 

όταν διαβάζουμε για τα app που σώζουν ανθρώπους, σκοτώνουν δράκους και κάνουν αποτρίχωση στην περιοχή του μπικίνι, λιγότερα post απελπισίας διαβάζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ

βλεπεις λοιπον την ειδηση και το πρωτο πραγμα που εχεις στο μυαλο σου ειναι "μα που ειναι αραγε τα android fanboys?"

δεν μου φαινεται παντως και τοσο αντικειμενικη η σκεψη σου... ;)

Απλά μ' αρέσει να βλέπω τα fanboys να λένε ότι τους κατέβει για να αποδείξουν την εταιρεία που τους αρέσει ως άριστη...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα νούμερα είναι σαν τους ρυθμούς ανάπτυξης των χωρών. Τριτοκοσμικές χώρες βαράνε κάτι εξωφρενικά του 12-15% ρυθμό ανάπτυξης, την ίδια στιγμή που κάτι Σκανδιναβίες ή Γερμανίες δεν ξεπερνούν το 1.5-2%. Ο λόγος είναιπολυ απλός: οι πρώτες είναι τόσο πίσω που η οποιαδήποτε υποτυπώδης ανάπτυξη κάνει μεγάλη διαφορά, ενώ οι δεύτερες είναι τόσο ανεπτυγμένες που δεν φαίνεται εύκολα η επιπλέον ανάπτυξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ερευνα εχει τοση αξια οσο αυτες που λενε οτι τα κινητα android περασαν σε πωλησεις τα κινητ"α" iOS.

 

Κάπως έτσι...

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ερωτηση :

 

Γιατι τα windows mobile εχουν μεινει τοσο πισω στην αναπτυξη εφαρμοργων ...??

Ξενερα ειναι ....

Εχω Windows mobile και τωρα την κανω για android ....

 

Μπορει να μου τη λυσει καποιος την απορια .. ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...