Προς το περιεχόμενο

Xperia Play: Παρουσιάστηκε επίσημα το PlayStation Phone (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aμα όμως της κάτσει ,δημιουργηθει μεγάλη βάση παιχνιδιών exclusive για αυτό στο μάρκετ και δεν έχει την τύχη του engage βλέπω το αμέσως επόμενό της να είναι το Psp-Phone και να σαρώνει τα πάντα με τετραπύρηνους cpu και super duper τσιπάκια γραφικών....λέμε τώρα :))

 

Καλά χαλάρωσε λίγο..θέλει πολλά χρόνια ακομά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το psp 2,5 με 3 ώρες όλα full (ήχος και φωτεινότητα)..

 

 

 

εμένα το psp 3004 ~4,5 ωρες κρατάει με όλα φουλ και ~6-7 ώρες στο με την φωτεινότητα και ήχο στη μεση

 

Τεσπα οντοπικ,στο in.gr λένε για το xperia Play οτι θα κοστίζει γύρω στα 600€.Οχι ευχαριστώ δε θα πάρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το Play.com ξεκίνησε να δέχεται προπαραγγελίες για το Sony Ericsson Xperia Play –η αν προτιμάτε το πρώην PlayStation Phone. Το κατάστημα ωστόσο χρεώνει €649,99 για μία ξεκλείδωτη έκδοση της συσκευής χρώματος μαύρου, η οποία όπως υποστηρίζει, θα είναι διαθέσιμη από τις 28 Μαρτίου.

 

Η Ο2 πάντως ανακοίνωσε με τη σειρά της πως θα προσφέρει αποκλειστικά στο Ηνωμένο Βασίλειο τη λευκή έκδοση του Xperia Play η οποία, πράγματι, για την ώρα δεν έχει κάνει την εμφάνισή της κάπου αλλού.

 

http://pcnea.blogspot.com/2011/02/xperia-play.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

τι λετε ρε παιδες σιγα μην κανει 500 ευρο 650 θα κανει !!!καλοπολυτο sony εγω θα μεινω με το psp το παλιο με καλυτερα γραφικα και θα ειμαι κοπλε.....και εξαλου θα βγει και το psp 2 ngp ποιος θα καθισει να παρει αυτο το πραγμα με τοσα λευτα και να μην πει να περει το αλλο με γραφικα ανταξια του ps3 ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...