Προς το περιεχόμενο

Το Φαινόμενο σταματάει το ποδόσφαιρο


FilipposMD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα βγεί τώρα που σταμάτησε να πεί τι έγινε στον τελικό της Γαλλίας; :devil:

Καλή ερώτηση. Το μεγαλύτερο ποδοσφαιρικό μυστήριο. Δυστυχώς δεν νομίζω να μάθουμε ποτέ... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παροτι τον θυμαμαι και στην PSV στα καλα του, παροτι τον εχω δει να παιρνει Μουντιαλ και ΤΛ και να κανει διαφορα, ο Ροναλντο μου εχει μεινει για ενα γκολ στην 1η χρονια του στην Μπαρτσα

Ηταν ενα εντελως ακυρο γκολ, σε μικρο ματς Πριμερα, με καμια Αλμπαθετε ξερω γω, 4 ή 5-0 πρεπει να ειχε ερθει. Παιζει να ηταν το 1ο που δειχνει στο αρχικο βιντεο του τοπικ αν και νομιζω ειχε την πρασινογυαλιστερη εμφανιση που ειχε τοτε η Μπαρτσα

 

Ηταν ενα απο τα κλασσικα γκολ που τον βαραγανε και δεν επεφτε και θυμαμαι μου ειχε αποτυπωθει γιατι μεχρι τοτε - αλλα ακομα και τωρα - ειχα συνηθισει τετοια γκολ να ειναι σε φαση "μπορω να σας περασω ολους και δεν μπορειτε να με πιασετε"

Αυτο που με ειχε αφησει σεκο ηταν οτι εβλεπα εναν ανθρωπο που δεν τον ενοιαζε καν να τον πιασει ο αμυντικος γιατι θα τον εστελνε στις πινακιδες. Εβλεπα καποιον επιθετικο που κολλαγε την μπαλα στο ποδι, επιταχυνε απιστευτα γρηγορα απο ακινησια αλλα το σημαντικοτερο, τον προλαβαινες και δεν μπορουσες να κανεις τιποτα!

 

Μου θυμιζε κατι X-men που περνανε μεσα απο τοιχους γιατι είναι πολυ δυνατοι ή κατι PES που ο παικτης που σπονσοραρει η εταιρεια ηταν turbiσμενος και καλυτερος. Αυτο το γκολ μου εχει κατσει, δεν ειχα ξαναδει παικτη να μην τον απασχολει αν θα τον κοψει ο αμυντικος γιατι απλα θα τον εβαζε και αυτον γκολ

 

Τι ακριβώς έγινε δηλαδή και το "πούλησε"; Στήθηκε στα κόρνερ να πιάσει τις κεφαλιές ο Ζιζού;

Λενε οτι τραβηξε επιληψια πριν το ματς, γιαυτο ειπαν αρχικα οτι δεν παιζει, αλλα πιεσε η ΝΙΚΕ να παιξει με το ζορι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς έγινε δηλαδή και το "πούλησε"; Στήθηκε στα κόρνερ να πιάσει τις κεφαλιές ο Ζιζού;

http://www.guardian.co.uk/football/2002/jun/29/worldcupfootball2002.sport3

Οι διάφορες θεωριές συνωμοσίας (κάτω-κάτω). Και να το πούλησε (λέμε τώρα), δεν νομίζω να το ήξερα οι Γάλλοι παίχτες.

 

κατι PES που ο παικτης που σπονσοραρει η εταιρεια ηταν turbiσμενος και καλυτερος.

Σε κάτι παλιά PES/ISS στο ps1 το να έπερνες Βραζιλία με Ρονάλντο ήταν απλά cheat. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λενε οτι τραβηξε επιληψια πριν το ματς, γιαυτο ειπαν αρχικα οτι δεν παιζει, αλλα πιεσε η ΝΙΚΕ να παιξει με το ζορι

 

Αυτό όμως που κολλάει, με το οτι η Βραζιλία έδωσε το Μουντιάλ;

 

Edit: Τώρα είδα το link του Vassasin.

 

 

 

 

Σε κάτι παλιά PES/ISS στο ps1 το να έπερνες Βραζιλία με Ρονάλντο ήταν απλά cheat. :devil:

 

Εγώ θυμάμαι που όλοι έπαιρναν Βραζιλία και έβαζαν επιθετικό δίδυμο Ρονάλντο-Ρομπέρτο Κάρλος biggrini.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θυμάμαι που όλοι έπαιρναν Βραζιλία και έβαζαν επιθετικό δίδυμο Ρονάλντο-Ρομπέρτο Κάρλος biggrini.png

Κλασικά πράγματα. Πάντα έκραζα αυτούς που έβαζαν τον Κάρλος φορ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aντε ισως ημουν λιγο υπερβολικος...Με το πηρε μονος του ,εννοω πως σκοραρε 8 γκολ αν θυμάμαι,προερχόμενος απο τραυματισμο.

 

Αλλα περι θεοποίησης γιατι οχι? ειναι ο μονος μοντερνος παικτης που ειναι τοπ σκορερ σε μουντιαλς...

 

Άμα δε κορόιδευαν οι διαιτητές, ο Κλόζε ήταν σχεδόν σίγουρο ότι θα τον πέρναγε φέτος.

 

 

Δε συγκρίνω τους 2 παίχτες, για μουντιαλικά γκολ λέω μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...