Προς το περιεχόμενο

Στο χορό των tablets η HTC με το Flyer


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον hal αποκαλείς μπακάλη; Μάλλον άλλο πράγμα εννοούσες, εξάλλου demo(nstration) του tablet είναι το video και δεν πρόκειται για review.

 

όχι τον hal ρε digekas... μπακαλίστικα εννοώ ότι δεν το έχω ψάξει ενδελεχώς, μόνο ότι review, vido, φωτογραφίες πετυχαίνω κατά τύχη διαβάζω/βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνουν και αναλυτικά review, εξάλλου και τώρα να θέλεις να το αγοράσεις (που λέει ο λόγος) είναι κομματάκι δύσκολο. :-)

 

Αν και παλαιότερα είχαν διαρρεύσει τα spec του και σε αυτά συγκαταλεγόταν hdmi από ότι βλέπω τώρα στα spec που δίνει η htc δεν υπάρχει και είναι αδιανόητο να δίνει κάποιος $500 και να μην μπορεί να συνδέσει σε αυτό την τηλεόρασή του ή όποιο εξωτερικό monitor και να δει τις ταινίες του που έχει σε εξωτερικό usb δίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κουραστεί κάθε φορά να βλέπω την ίδια επιφάνεια εργασίας, το ίδιο ρολόι, την ίδια ταπετσαρία σε όλα τα προϊόντα της HTC. Λες και βλέπω κανένα desire σε μεγέθυνση. Καμία αλλαγή;

 

Τέλος πάντων αν κατάλαβα καλά ο επεξεργαστής είναι μονοπύρηνος χρονισμένος στο ενάμισυ γίγα. Αυτό είναι καλό ή κακό σε σχέση με τους χαμηλότερα χρονισμένους διπύρηνους των άλλων εταιριών; Εκμεταλλεύεται το android και τα προγράμματα που γράφονται γι'αυτό τους δύο+ πυρήνες; αναρωτιόμουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομορφο, προσιτο και λειτουργικο αλλα παλι φοβαμαι οτι θα κοστιζει ενα καρο λεφτα για τον μεσο καταναλωτη...νισαφι πια, μου αρεσει ομως πολυ η επιφανεια εργασιας τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...