Προς το περιεχόμενο

Αγορά ασύρματου BlueTooth.


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν τα συγκριναμε απλα το ειπα σαν μετρο συγκρισης για την τιμη.οτι ειναι τοσο καλη προσφορα γιατι ειναι τοσο φτηνα ακομα και απο του πλαισιου που ειναι ηδη φτηνα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τα συγκριναμε απλα το ειπα σαν μετρο συγκρισης για την τιμη.οτι ειναι τοσο καλη προσφορα γιατι ειναι τοσο φτηνα ακομα και απο του πλαισιου που ειναι ηδη φτηνα

Α α α ! Μα είπα και γω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επαναφέρω το θέμα (να μην ανοίγω καινούριο).

 

Τώρα τι θα αγοράζατε στο +-20€.

Έχω το lenovo A660 που λόγω αδιαβροχοποίησης δεν έχει δυνατό ηχείο και δεν ακούω καλά οπότε θέλω ένα bluetooth handsfree το οποίο θα είναι σε απόσταση το πολύ 3 μέτρα από το κινητό.

 

Έχω δει στο skroutz samsung hm1100, 1200, 1300, 1700, WEP490 αλλά για την χρήση που το θέλω δεν ξέρω ποιο να επιλέξω.

 

Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα στο pairing με το lenovo (έχει ένας φίλος ένα παλιά και θα το δοκιμάσουμε ότι δουλεύει).

 

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από filarhos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα με ενδιαφέρει ξανά πια. Είναι το τρίτο που χάνω. :P

Το πρώτο, πλυντήριο.
Το δεύτερο, έφυγε όταν έβγαλα το κεφάλι μου από το Cabrio.
Το τρίτο, δεν γύρισε ποτέ πίσω από το καλοκαίρι. Έκανα υπομονή από 30 Αυγούστου, αφού δεν έχει βρεθεί.. πάει..

Φίλαρχε, να ξέρει πως με τα 20€ κάνεις τη δουλίτσα σου, σχετικά. Η ειρωνεία είναι πως αρκετές φορές, με 3 διαφορετικές μάρκες και προϊόντα των ~20€, έκανε διακοπές και αναγκαζόμουν να το βγάζω. Επίσης με πελάτη/δουλειά, δεν κάνεις την αξιοπρεπέστατη κουβέντα από εκεί.

Και είναι κρίμα, γιατί απ΄ ότι μυρίζομαι σαν καλή λαγωνικούμπα που είμαι, ίσως με +10-20€ αγοράζεις το τέλειο στο κομμάτι διακοπών και Hz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα με ενδιαφέρει ξανά πια. Είναι το τρίτο που χάνω. :P

 

Το πρώτο, πλυντήριο.

Το δεύτερο, έφυγε όταν έβγαλα το κεφάλι μου από το Cabrio.

Το τρίτο, δεν γύρισε ποτέ πίσω από το καλοκαίρι. Έκανα υπομονή από 30 Αυγούστου, αφού δεν έχει βρεθεί.. πάει..

 

Φίλαρχε, να ξέρει πως με τα 20€ κάνεις τη δουλίτσα σου, σχετικά. Η ειρωνεία είναι πως αρκετές φορές, με 3 διαφορετικές μάρκες και προϊόντα των ~20€, έκανε διακοπές και αναγκαζόμουν να το βγάζω. Επίσης με πελάτη/δουλειά, δεν κάνεις την αξιοπρεπέστατη κουβέντα από εκεί.

 

Και είναι κρίμα, γιατί απ΄ ότι μυρίζομαι σαν καλή λαγωνικούμπα που είμαι, ίσως με +10-20€ αγοράζεις το τέλειο στο κομμάτι διακοπών και Hz.

Ναι είναι μικρά και ττα χάνεις εύκολα (ο πρώτος λόγο που δεν θέλω να αγοράσω κάποιο ακριβό) και επιπλέον δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει και δεν ξέρω αν θα με βολέψει (ο δεύτερος). 

Μέχρι τώρα μιλάω με το ενσύρματο αλλά έχει αρχίσει να χαλάει και να με κουράζει.

 

Κοίτα αν ξέρω ότι είναι καλό και δεν θα έχω προβλήματα στον ήχο παίρνω κι πιο ακριβό (αν δεν μου αρέσει ολο και κάποιος θα το κληρονομήσει δεν θα πάει χαμένο.

Δυστυχώς σοβαρή κουβέντα σπάνια κάνω από το τηλέφωνο οπότε δνε με νοιάζει απλώς να ακούω γιατί με το α660 δεν ακούς τίποτα μόνο το βράδυ που έχει ησυχία.

 

Ποιά είχες εσύ;;; Σκέφτομαι για samsung λόγω των κινητών android που βγάζει και ελπίζω σε συμβατότητα. 

 

Υ.Γ. ΒΑΡΕΘΗΚΑ να ξεμπλέκω καλώδια!!! Απαντάω στην κλήση και φωνάζω καμιά δεκαριά περίμενε... περίμενε... μέχρι να τα ξεμπλέξω και να μιλήσω. Κάθε φορά πρέπει μετά να ηρεμίσω τον συνομιλητή από τα γέλια (έχω γίνει ρεζίλι αρκετές φορές είναι η αλήθεια).  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Samsung ήταν αυτό που μπήκε στους 30 βαθμούς με κιλοτάκια και κάλτσες ξέρω γω.

Τόσο καλό, που όταν βγήκε δούλευε ακόμη ο ήχος, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί along με την ανοικτή του Smartphone. Πόσο σουάγκ;

Αλλά ΚΑΙ αυτό, στις μέρες του έκανε τις διακοπές του.. και είναι κομμάτι εκνευριστικό.. Τόσο όσο να σε βάζει σε σκέψεις "Μήπως να έσκαγα λίγα γ^μωευρώ ακόμα να μη με χτικιάζουν δεν ακούω και δεν ακούω;".

Γι' αυτό στο μοιράζομαι, μη πέσεις στην ίδια φάση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το samsung μήπως θυμάσαι πιο μοντέλο ήταν;;;

 

Το μονο καλό είναι εγώ θα είμαι δίπλα στο κινητό ποπότε πιστεύω ότι δεν θα αποσυνδέεται (ελπίζω).

 

Και εκεί που σχεδόν είχα καταλήξει στο Plantronic m25 διάβασα στο my-phone ότι τα φτηνά τη μοντέλα δεν αξίζουν τόσο.

 

Δεν ξέρω τι να πάρω... 

 

Υ.Γ. Το βλέπω να αγοράζω ένα φτηνό να τελειώνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...