Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφόρησε το iOS 4.3


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

απαράδεκτη η apple για άλλη μια φορά.

αφου πέταξε την 1η γεννια εξω προ πολλου, και εστω οτι ειχε μια λογική αυτο, τωρα πεταξε εξω την 2 γεννια. γιατι;για να αγοράσουμε ολοι οτι καινουργιο κυκλοφορει;

εχει δλδ δυνατότητες η 3 γεννια που δεν μπορει να τις εχει η 2η;

με το cydia κανεις παπαδες που ακομα και τωρα η 2 γεννια δεν τους υποστηριζει,οποτε ο μυθος του hardware φραγμού καταρρίπτεται. Αρα θυσιάζουμε τα παντα στο βωμο του κερδους και του marketing.

Πραγματικα, απογοητεύτηκα πολύ.

Elementary dear Watson (δυστυχως)rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για μένα πάλι η ασυμβατότητα σε συσκευή που βγήκε 2.5 προς 3 χρόνια πριν, όταν σε κάθε μοντέλο η διαφορά στην υπολογιστική ισχύ είναι ορατή ακόμα και στο μάτι (βλέπε 3g-> 3gs) είναι λογική... δεν λέω ότι συμφωνώ, λέω ότι καταλαβαίνω. Πριν το 4άρι είχα το 3g που σερνόταν σαν τον Μουσλίμοβιτς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα πάλι η ασυμβατότητα σε συσκευή που βγήκε 2.5 προς 3 χρόνια πριν, όταν σε κάθε μοντέλο η διαφορά στην υπολογιστική ισχύ είναι ορατή ακόμα και στο μάτι (βλέπε 3g-> 3gs) είναι λογική... δεν λέω ότι συμφωνώ, λέω ότι καταλαβαίνω. Πριν το 4άρι είχα το 3g που σερνόταν σαν τον Μουσλίμοβιτς

Συμφωνώ. Ακριβώς κ εγώ αυτό διαπίστωσα από το 3G στο 4αρι.

 

Μωρε ας υπήρχε η συμβατότητα στο 3g και ας σερνοταν!!

Αν γινόταν αυτό, απλά δεν θα ήταν Apple.

Και για να μην παρεξηγηθώ, μπορεί στο iPhone να υπάρχουν λίγες/αρκετές/κάποιες ελλείψεις, αλλά πιστεύω

πως όλοι συμφωνούμε ότι είναι αυτό που είναι και έχει αυτή τη θέση στην αγορά, επειδή αυτά που κάνει,

τα κάνει σωστά κ απροβλημάτιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε ρε παίδες τώρα!Εμείς που έχουμε 3gs να το κάνουμε το update??Αξίζει ή θα σέρνεται.Εγώ με την 4.2.1 είμαι ευχαριστημένος από άποψη ταχύτητας και δε θέλω να κάνω ένα update μετά από το οποίο το μηχανηματάκι μου θα σέρνεται! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαράδεκτη η apple για άλλη μια φορά.

αφου πέταξε την 1η γεννια εξω προ πολλου, και εστω οτι ειχε μια λογική αυτο, τωρα πεταξε εξω την 2 γεννια. γιατι;για να αγοράσουμε ολοι οτι καινουργιο κυκλοφορει;

εχει δλδ δυνατότητες η 3 γεννια που δεν μπορει να τις εχει η 2η;

με το cydia κανεις παπαδες που ακομα και τωρα η 2 γεννια δεν τους υποστηριζει,οποτε ο μυθος του hardware φραγμού καταρρίπτεται. Αρα θυσιάζουμε τα παντα στο βωμο του κερδους και του marketing.

Πραγματικα, απογοητεύτηκα πολύ.

 

Απαράδεκτη η Apple; Χμμ! Φίλε ποια άλλα smartphones είχες στο παρελθόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε ρε παίδες τώρα!Εμείς που έχουμε 3gs να το κάνουμε το update??Αξίζει ή θα σέρνεται.Εγώ με την 4.2.1 είμαι ευχαριστημένος από άποψη ταχύτητας και δε θέλω να κάνω ένα update μετά από το οποίο το μηχανηματάκι μου θα σέρνεται! :-)

 

 

Το έκανα και είναι ΟΚ.

 

Αυτό με το hotspot δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα. Αλλά μου φαίνεται ότι είναι το ίδιο με το Share Internet που είχε πριν (ή όπως λεγόταν). Το έχει δοκιμάσει κανείς; Μπορεί να πει τι το διαφορετικό έχει, εάν έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το tethering έδινες internet σε μία άλλη συσκευή μέσω usb ή bluetooth. Με το personal hotspot μπορείς να μοιράσεις internet σε πολλές συσκευές. Συγκεκριμένα έως 5 με τις 3 να συνδέονται μέσω wifi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω ειχαμε δει στην 4.3 beta ενεργοποιηση multigestures για το iPad τελικα στην final οι κυριοι στο Palo Alto CA δεν ηθελαν να μας το δωσουν.Τι να πεις τωρα?

Απαξιωμενη κατασταση.Ειμαι και fan τρομαρα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ συμφωνώ πάντως με την apple.

Ίσως να έπρεπε να το είχε κάνει και με την έκδοση 4 εξ αρχής για το 3G...

Σαν κάτοχος του 3GS μάλλον έχω άλλο 1 χρόνο updates... οπότε ίσως αντέξω να πάω κατευθείαν στο 6ης γενιάς.... (πολύ προχώρησα :X )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hotspot το έχει κλειδωμένο η vodafone........μάλλον θα κάνω αίτηση για φορητότητα να πάω Cosmote

 

ναι ναι ελάτε στην Cosmote με το απίστευτο ανώτατο data plan των 300 (ολόκληρων) MB για 10 ευρώ το μήνα... δεν θα προλαβαίνετε να κατεβάζετε ΟΛΟ το internet, δύο και τρεις φορές το μήνα.... είμαι σίγουρος ότι το personal wifi hotspot to έβγαλε η Apple μόλις έμαθε για τα data plans της Cosmote... τόσα ΜΒ τι να τα κάνεις; να μοιράζεις internet σε όλη την οικογένεια, μην είσαι μονοφαγάς...

 

φιλαράκο, ναι εσύ το corporate στέλεχος της Cosmote που με διαβάζεις, μια ευχή θα σου δώσω δια στόματος Τζιμάρα: "άντε γραμμήσου"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...