Προς το περιεχόμενο

Sapphire HD 5850 Xtreme 129 Ευρω @ Plaisio


Alkibiadhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

bulk κιόλας, που σημαίνει ότι δεν θα είναι στο κουτί της και κατά πάσα πιθανότητα μεταχειρισμένη...

 

μιλαμε για θρασος και 300 και bulk :devil:

και μεταχειρισμενη μαλλον ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators

γιατί όχι? από την στιγμή που θα επιλέξετε αντικαταβολή, αν υπάρχει υπομονή ίσως και να την στείλουν σε αυτή την τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα να μην κάνουμε τον κόπο να τη παραγγείλουμε.

 

Οτι νομιζεις κανεις φιλε μου αν και πιστευω οτι θα την κατεβασουν απο το site αργα η γρηγορα ...δεν εχεις να χασεις και κατι εκτος και αν την βιαζεσε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι νομιζεις κανεις φιλε μου αν και πιστευω οτι θα την κατεβασουν απο το site αργα η γρηγορα ...δεν εχεις να χασεις και κατι εκτος και αν την βιαζεσε !!!

κατέβηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι νομιζεις κανεις φιλε μου αν και πιστευω οτι θα την κατεβασουν απο το site αργα η γρηγορα ...δεν εχεις να χασεις και κατι εκτος και αν την βιαζεσε !!!

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα ουτε στο πλαισιο να δουλευα !!!μολις κατεβηκε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...

και ετσι αφησαμε την παραγγελια ως εχει και αν και εφοσον παραλαβουν την καρτα να επικοινωνισουν μαζι μου για την παραλαβη της ...πραγμα που δεν το πιστευω αλλα δεν ξερεις καμια φορα ....

 

 

Αυτο ειναι η τριπλα τους γι αυτες τις περιπτωσεις. Εχω απο περισυ κατι τετοιες παραγγελιες που ακομα "σε επεξεργασια" ειναι. Κανονικη γειωση τρωνε, δεν ασχολουνται καθολου μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα με το πλαισιο ασχολειστε?Δεν βαρεθηκατε?

 

Εδω που τα λεμε δεν εχεις και αδικο !!! :mrgreen:

 

Αυτο ειναι η τριπλα τους γι αυτες τις περιπτωσεις. Εχω απο περισυ κατι τετοιες παραγγελιες που ακομα "σε επεξεργασια" ειναι. Κανονικη γειωση τρωνε, δεν ασχολουνται καθολου μετα...

 

Σωστος φιλτατε και εγω εχω απλα ηλπιζα μηπως γινοταν καμια φαση οπως με τον δισκο τον momentus !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες.

 

Εγω παρατηρησα οτι ξανασηκωθηκε η καρτουλα με την ιδια τιμη.

Τους πηρα τηλεφωνο και μου ανεφεραν οτι περιμενουν 400 τμχ μεχρι τα μεσα της επομενης εβδομαδας.

Τους λεω ''ειστε σιγουροι,ή θα με παρετε μετα και θα μου λετε οτι δεν ισχυει και διαλεξτε κατι αλλο?΄΄και με βεβαιωσαν οτι θα ερθουν κανονικα ,σφραγισμενες.

 

 

Αν και διατηρω τις επιφυλαξεις μου εβαλα παραγγελια και αναμενω.

Μακαρι να πανε ολα καλα γιατι η τιμη τα σπαει για τα ελληνικα δεδομενα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...