Προς το περιεχόμενο

Επίσημη εφαρμογή του insomnia για Android smartphones


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ καλή δουλειά και ευχαριστώ. :-)

 

Όμως δεν σκοπεύω να κάνω εγκατάσταση, πριν μάθω για ποιο λόγο η εφαρμογή απαιτεί τις ακόλουθες άδειες από εμένα:

  • Υπηρεσίες επί πληρωμή (απευθείας κλήση τηλεφωνικών αριθμών)
    Επιτρέπει στην εφαρμογή την κλήση τηλεφωνικών αριθμών χωρίς την παρέμβασή σας. Κακόβουλες εφαρμογές ενδέχεται να ευθύνονται για μη αναμενόμενες κλήσεις στον λογαριασμό τηλεφώνου σας. Λάβετε υπόψη ότι αυτό δεν επιτρέπει την κλήση αριθμών έκτακτης ανάγκης.
  • Τηλεφωνικές κλήσεις (Ανάγνωση κατάστασης και ταυτότητας τηλεφώνου)
    Επιτρέπει στην εφαρμογή την πρόσβαση στις λειτουργίες τηλεφώνου της συσκευής. Μια εφαρμογή με αυτήν την άδεια μπορεί να προσδιορίσει τον τηλεφωνικό αριθμό και τον σειριακό αριθμό τηλεφώνου, αν μια κλήση είναι ενεργή ή όχι, τον αριθμό της κλήσης, κ.λπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο, πολύ ωραία δουλεια.

 

Αποστολή από HTC Legend με το Insomnia App

 

Οχι ρε φιλε, εισαι γραμμενος απο την εποχη που πηραμε το euro και αυτο ειναι το πρωτο σου μήνυμα ?

Ωραιος ρει :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμμμμμναι..... έχω το LG OPTIMUS GT540 με Android 2.1. αυτη τη στιγμή ειμαι λες και μου αρπαξανε το γλυφιτζουρι μεσα απο τα χέρια πανω που πηγα να κανω ενα σλουρουπ.

1. δεν βρίσκει το app απο το android market του κινητού μου

2. δοκίμασα να το στείλω στο κινητο μου απο το https://market.android.com/

3. λεει πως δεν ειναι συμβατό με την συσκευή μου

 

καμια βοήθεια;

 

μπραβο για τον χρόνο που επενδυσατε παιδια για την υλοποιηση μεν αλλα........meeeeh δεν μπορω να το χρησημοποιησω αν και το περιμενα τοσο....

 

Πολύ περίεργο. Μήπως έχει εγκαταστήσει κάποια «πειραγμένη» έκδοση του Android ;

 

Αν υπάρχει κάποιος με το ίδιο κινητό να μας πει αν του παρουσιάζει το ίδιο πρόβλημα θα μας βοηθήσει αρκετά.

 

Γινεται να αλλαξω τις κατηγοριες; Θελω να βγαλω το "Προσφατα" απο εκει και να βαλω τις αγγελιες. Βρηκα που ειναι οι αγγελιες αλλα πως να το αλλαξω; Γινεται; Αν οχι παρακαλω καντε κατι. Ευχαριστω!

 

 

Αυτό αν δε κάνω λάθος δε το υποστηρίζει το Android τουλάχιστον με τα επίσημα quidelines. Στην iPhone έκδοση γίνεται πολύ εύκολα

 

βάλτε και το QR code στην αρχική για πιο εύκολα...

 

Edit: Σφαιρα παει...!! :)

 

Μπήκε, thanks

 

 

Πολύ καλή δουλειά και ευχαριστώ. :-)

 

Όμως δεν σκοπεύω να κάνω εγκατάσταση, πριν μάθω για ποιο λόγο η εφαρμογή απαιτεί τις ακόλουθες άδειες από εμένα:

  • Υπηρεσίες επί πληρωμή (απευθείας κλήση τηλεφωνικών αριθμών)
    Επιτρέπει στην εφαρμογή την κλήση τηλεφωνικών αριθμών χωρίς την παρέμβασή σας. Κακόβουλες εφαρμογές ενδέχεται να ευθύνονται για μη αναμενόμενες κλήσεις στον λογαριασμό τηλεφώνου σας. Λάβετε υπόψη ότι αυτό δεν επιτρέπει την κλήση αριθμών έκτακτης ανάγκης.
  • Τηλεφωνικές κλήσεις (Ανάγνωση κατάστασης και ταυτότητας τηλεφώνου)
    Επιτρέπει στην εφαρμογή την πρόσβαση στις λειτουργίες τηλεφώνου της συσκευής. Μια εφαρμογή με αυτήν την άδεια μπορεί να προσδιορίσει τον τηλεφωνικό αριθμό και τον σειριακό αριθμό τηλεφώνου, αν μια κλήση είναι ενεργή ή όχι, τον αριθμό της κλήσης, κ.λπ.

 

Η πραγματοποίηση τηλεφωνικών κλήσεων υποστηρίζεται από την ενότητα των αγγελιών στην εφαρμογή. Αν ο πωλητής έχει δηλώσει τηλέφωνο στην αγγελία του, τότε εμφανίζεται ένα κουμπί στο κάτω μέρος της αγγελίας όπου πατώντας το θα τον καλέσει αυτόματα αλλιώς μπορείς να επιλέξεις το κουμπί αποστολής προσωπικού μηνύματος που βρίσκεται δίπλα.

 

wp7 app ούτε για αστείο? τότε το διαγωνισμό τι τον βάλατε? τέσπα. κρίμα.

 

Όλα στην ώρα τους, η δημιουργία Windows Phone εφαρμογής είναι μέσα στα σχέδια μας. Σίγουρα πάντως το διαγωνισμό δε τον κάναμε για να φτιάξουμε εφαρμογή insomnia :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο εως τωρα. Να χε και υποστήριξη λινκ θα ηταν πολυ καλα

 

Ειχα και ενα fc indexoutofbounts line 257 καθως χαζευα τις αγγελιες Αποστολή από LG-P500 με το Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...