Προς το περιεχόμενο

Carrefour Tablet 10''


VonLoutsos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Flytouch 3 είναι το πρώτο γαμάτο κινέζικο ταμπλετ που χε βγεί στην αγορά. Είχα ψηθεί να το πάρω αλλα δεν ήθελα να μπώ στην διαδικασία να το φέρω απ έξω και συγκεκριμένα από Κίνα.

Πάντως η resistive οθόνη δεν παλεύεται πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 220
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικά πήρα το tablet 10" από τα Carrefour, το μετέτρεψα επιτυχώς σε archos και όλα ΟΚ. Εξαιρετικό value for money, αλλά αν έχεις συνηθήσει σε iphone απλά δεν αντέχεις. Το πουλάω 100€ και θα ψάξω για μεταχειρισμένο ipad...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πήρα το tablet 10" από τα Carrefour, το μετέτρεψα επιτυχώς σε archos και όλα ΟΚ. Εξαιρετικό value for money, αλλά αν έχεις συνηθήσει σε iphone απλά δεν αντέχεις. Το πουλάω 100€ και θα ψάξω για μεταχειρισμένο ipad...

 

Ποιο πηρες ακριβως και τι εννοεις το μετετρεψες σε Archos?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις αγορασει ποτε απο εδω ή κανενας αλλος?

ειναι αξιοπιστοι?γιατι οι τιμες ειναι τρομερες

εχς αγορασει πολλα πραγματα απο διαφορα site...και κανενα προιον ομως δεν μου βγηκε ελατωματικο..εκει συναναστρεφεσαι με εταιριες και οχι με απλους πωλητες....εχω παρει και μουφο iphone μονο για την τηλεοραση και το ραδιο που ειχε... 1 χρονο και δουλευει ρολοι ακομα και ολα αυτα στην τιμη των 50 ευρω... εχω παρει και κινεζικα ρολογια που κανα 1.5 ευρω και παλι 1 χρονο τωρα ουτε η μπαταρια εχει τελειωσει... τι αλλο να πω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι τέτοια tablets είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΑ για να ακουμπας τον φραπέ και το τασάκι την ώρα που κάθεσαι στον υπολογιστή!

 

εχς αγορασει πολλα πραγματα απο διαφορα site...και κανενα προιον ομως δεν μου βγηκε ελατωματικο..εκει συναναστρεφεσαι με εταιριες και οχι με απλους πωλητες....εχω παρει και μουφο iphone μονο για την τηλεοραση και το ραδιο που ειχε... 1 χρονο και δουλευει ρολοι ακομα και ολα αυτα στην τιμη των 50 ευρω... εχω παρει και κινεζικα ρολογια που κανα 1.5 ευρω και παλι 1 χρονο τωρα ουτε η μπαταρια εχει τελειωσει... τι αλλο να πω?

μάγκα, όταν σου δίνουν τα πάντα μέσα σε μια συσκευή και στην δίνουν 50 ευρώ κάποιον λάκο έχει η φάβα.

 

τσέκαρε την ακτινοβολία των κινητών αυτών. εδώ εγώ έχω ένα ΝΟΚΙΑ C5-00 που έχει ούτε λίγο ούτε πολύ λίγη παραπάνω ακτινοβολία σε σχέση με τα συνηθισμένα κινητά και αποφεύγω να μιλάω με τις ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι παει να πει?

"Τελικά πήρα το tablet 10" από τα Carrefour, το μετέτρεψα επιτυχώς σε archos"

διαφωτισε και εμας

Θα πρέπει να χει πάρει το CT1001. Το αδελφάκι του archos arnova 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να χει πάρει το CT1001. Το αδελφάκι του archos arnova 10.

Ετσι ειναι. Μίλησα με το παιδι στο τηλεφωνο. Νομιζα και γς οτι ειχε παρει το 1002, και ψηθηκα να το παρω, αλλα μιλουσε για το 1001. Τελικα παιδια, εχει 179 μεχρι εξαντλησεως αποθεμάτων. Και εχουν μεινει τρια εδω στο ράφι των carrefour ηρακλειου...

:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες στο site εγραφε οτι ειχε 179 προσφορα ημερας,δηλαδη σημερα αμα παω θα εχει παλι 199 ευρω; η θα μεινει στα 179 η τιμη;

Εγω αυτο που ειδα ηταν οτι εγραφε μεχρι εξαντλησεως των αποθεματων...και οντως εξαντληθηκε. Πηγαινε δευτερα και απαιτησε να το παρεις 179 :mrgreen:

Αν θες την γνωμη μου παντως παρτο. Οσο για το πως θα περασεις το market εδω ειμαστε (ενα αρχειο κατεβαζεις και το περνας...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αυτο που ειδα ηταν οτι εγραφε μεχρι εξαντλησεως των αποθεματων...και οντως εξαντληθηκε. Πηγαινε δευτερα και απαιτησε να το παρεις 179 :mrgreen:

Αν θες την γνωμη μου παντως παρτο. Οσο για το πως θα περασεις το market εδω ειμαστε (ενα αρχειο κατεβαζεις και το περνας...)

 

το Market θα δουλευει οκ αλλα απ'οσες εφαρμογες εχεις δοκιμασει ειχες ασυμβατοτητα με καποια απο αυτες;κυριως για αναγνωση και ιντερνετ το θελω αντε και καμια ταινια.γενικα το ψαχνω με το android και φοβαμαι μην απογοητευτω απο τις δυνατοτητες του δεδομενου οτι στα ιδια λεφτα με μεταφορικα απο κινα παιρνεις mid m12 με οθονη ips,επεξεργαστη καλυτερο και gingerbread.επισης η φωτεινοτητα του ειναι οκ;λιγο που το ειχα δει στο carrefour λαρισας ειχε και πολυ φωτισμο και επρεπε να το βαλω τερμα για να φαινεται καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας γράφω από το tablet του carrefour και θα έλεγα πως είμαι γενικά ευχαριστημένος με την χρήση του. Δεν κατάφερα ομώς να περάσω ένα market που να δουλεύει. Μπορεί κάποιος να δώσει ένα link με market που το έχει περάσει ο ίδιος στο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ tablet (ct1002) και να λειτουργεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως δεν αξιζει αν θες κατι παραπανο απο internet κ email. Το εχω 4 μηνες κ κλαιω τα φραγκα μου.

 

android.png

 

νομιζω οτι μιλας για το προηγουμενο tablet του carrefour αυτο το archos με τη resistive Οθονη.εδω μιλαμε για το ct1002 με capacitive που κυκλοφορησε αρχες σεπτεμβρη.δεν γινεται να το εχεις 4 μηνες ηδη,εχεις το παλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...