Προς το περιεχόμενο

Το μάτι του «Εξολοθρευτή» μας υπόσχεται το Ινστιτούτο του Fraunhofer


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω λιώσει στο γέλιο με τα σχόλια των περισσοτέρων... χαχαχαχαχαχαχα

 

αν το φοράς και θες να κλείσεις το μάτι στην γκόμενα τι κάνεις; κλείνεις το άλλο; ή κλείνες αυτό που φοράει την συσκευή και με το κλείσιμο κάνει poke στο fb της γκόμενας που κοιτάς; χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχω λιώσει στο γέλιο με τα σχόλια των περισσοτέρων... χαχαχαχαχαχαχα

 

αν το φοράς και θες να κλείσεις το μάτι στην γκόμενα τι κάνεις; κλείνεις το άλλο; ή κλείνες αυτό που φοράει την συσκευή και με το κλείσιμο κάνει poke στο fb της γκόμενας που κοιτάς; χαχα

 

χαχαχα και εγω εχω λιώσει, τελικά το φόρουμ έχει πολύ φαντασία :D

εγω παλι πιστεύω ότι κάτι τέτοιο είναι εφεύρεση τουλάχιστον 20 χρόνων όπως και άλλα πραγματα οπως νανοστολές τύπου crysis :P και κουφά πράγματα που ή δεν θα μάθουμε ποτέ ή θα ακούσουμε για αυτά μετα απο 20+ χρόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχ τωρα που το σκεφτομαι θα γινει απαρετητο αξεσουαρ για τους πιο πολλους ελληνες κυνηγους αφου θα σου λεει αν αυτο που κουνιεται μεσα στο θαμνο ειναι λαγος η ο φιλος σου ο μιτσος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχ τωρα που το σκεφτομαι θα γινει απαρετητο αξεσουαρ για τους πιο πολλους ελληνες κυνηγους αφου θα σου λεει αν αυτο που κουνιεται μεσα στο θαμνο ειναι λαγος η ο φιλος σου ο μιτσος.

 

Ωπ!! Σωστός!! Δεν το είχα σκεφτεί!

 

 

Ευκαιρία να ξεκινήσω το κυνήγι και να παίρνω και την πεθερά μου μαζί! :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχ τωρα που το σκεφτομαι θα γινει απαρετητο αξεσουαρ για τους πιο πολλους ελληνες κυνηγους αφου θα σου λεει αν αυτο που κουνιεται μεσα στο θαμνο ειναι λαγος η ο φιλος σου ο μιτσος.

 

ναι, και με πληροφορίες που ήταν τις προηγούμενες μέρες (ο Μήτσος κι όχι ο λαγός), πχ. στο σπίτι της γκόμενας σου !!! :whistle:

 

 

Και μετά να σε ρωτάει "Fire Rifle on mitsos ? Select Yes or No" :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αυτο το πραγμα θα πηγενεις στην γκομενα διπλα και θα σου λεει α μπακουρι εισαι ε αντε γεια σου

 

Σίγουρα θα έρθει η εποχή που θα φοράμε τέτοιο φακό επαφής και όταν βλέπεις κάποιον θα βγαίνει κείμενο από πάνω του που θα λέει το personal status του.

Επίσης θα μπορείς να του στείλεις μήνυμα ασύρματα και να το βλέπει σε κείμενο από πάνω σου.

Βολεύει πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...