Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Let’s start with the Photo’s Hub which looks essentially the same as the WP7.X version but now features the ability to rotate and crop images:
  • And finally the ability to select multiple images:
  • The Internet Explorer 10 address bar button can now set to either open the tabs menu, favorites list or stop/refresh. DataSense can be used to reduce bandwidth through a Microsoft proxy server which will compress the webpages:
  • Windows Phone 8 will also allow users to backup their sms, applications list, photos, music, videos,IE bookmarks etc:
  • The cellular monitoring feature formerly known as DataSmart has been renamed DataSense:
  • As you can see users will have the option to download maps for offline usage:
  • OneNote is now a stand alone application reminiscent of the OneNote MX application recently released on Windows 8
  • The Lock-screen and now display information from select applications the the user can choose similar to the Windows 8 lock-screen
     
     
  • The Storage screen, Ease of access settings which now include the option to choose the text’s font size, screen contrast and magnifier followed by the speech settings menu:
  • Two more settings screen; Company apps and Bing / Facebook suggestions:
  • Last but not least, the Bing search screen can now be swiped left/right to reveal Top headlines, local events, currently playing movies and top videos:

http://www.mobiletechworld.com/2012/...ures-detailed/

 

http://www.theverge.com/2012/7/27/3193023/windows-phone-8-backup-xbox-music-data-sense-screenshots-video

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Sorry για το offtopic!

 

Θελω απλα να ρωτησω αν το lumia 710 δεχεται ολα τα προγραμματα της nokia και αν εχει καποια "κουσουργια" που θα επρεπε να ξερω! Θελω μεσα στην αλλη εβδομαδα να το παρω δωρο στη μανα μου!Τι λετε να προχωρισω αφοβα!

 

Ακυρο το θεμα!Μαλλον θα της παρω το Omnia που εχει και μπροστινη καμερα για βιντεοκλησεις στο Skype,που τη ενδιαφερουν!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παντος θα του δωσω ενα αστερι,μονο κ μονο για τη καθυστερηση και στο γεγονος οτι δεν υπαρχει ουτε mobile version και ταλεπορουμε αρκετα απο τα wp για να πλοηγηθω στο φορουμ!

Παντος μου φαινεται οτι σαν να το εχετε λιγο,εως πολυ γραμμενο,σαν λογισμικο!Εγω τουλαχιστων αυτο καταλαβαινω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά εχω ενα πρόβλημα εδω κ ενα μήνα...οταν πατάω το εικονίδιο του internet explorer δεν μου το ανοίγει...τι συμβαίνει ξέρει κάποιος..??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι.Υπαρχει καποιος browser ή καποιο τρικ για να κανει πιο ευκολη και πιο γρηγορη την πλοηγηση στο forum,μεχρι να βγει το app ή να διορθωθει τουλαχιστων το mobile mode?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...