Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρεεεεε, δεν μπαινω καν  πισι πλεον. Ειμαι συνεχεια με το 8s στο χερι!!!!!
Με το LG L7 που ειχα, μονο κανα φεισμπουκ εμπαινα γιατι κολλαγε απιστευτα, τωρα εχουν λυθει τα χερια μου.
WP και μονο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα σήμερα το 920 και μου αρέσει πολύ. Αλλά βλέπω κάτι που δεν το είχα ακούσει πουθενά και απορώ, γιατί αυτό έπρεπε να λένε όλοι οι wp-haters και όχι τα άλλα...

 

Τα μηνύματα χωράνε μέχρι 70 χαρακτήρες και μετά πιάνουν για διπλά; Αν δεν αλλάζει αυτό κάπως - δεν έχω βρει κάτι εδώ και ώρα, ούτε και στο ίντερνετ -, δεν νομίζω να το χωνέψω πολύ εύκολα. Μου φαίνεται τραγικό. 

 

 

edit: τελικά αλλάζει με μια ρύθμιση στο δίκτυο+ (από πλήρης σε μειωμένη) και soft reset... Στο ίντερνετ πάντως το βλέπω να παίζει σε πολλούς σαν πρόβλημα, χωρίς να αλλάζει από ρυθμίσεις. 

Επεξ/σία από SimplyBergman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα σήμερα το 920 και μου αρέσει πολύ. Αλλά βλέπω κάτι που δεν το είχα ακούσει πουθενά και απορώ, γιατί αυτό έπρεπε να λένε όλοι οι wp-haters και όχι τα άλλα...

 

Τα μηνύματα χωράνε μέχρι 70 χαρακτήρες και μετά πιάνουν για διπλά; Αν δεν αλλάζει αυτό κάπως - δεν έχω βρει κάτι εδώ και ώρα, ούτε και στο ίντερνετ -, δεν νομίζω να το χωνέψω πολύ εύκολα. Μου φαίνεται τραγικό. 

 

 

edit: τελικά αλλάζει με μια ρύθμιση στο δίκτυο+ (από πλήρης σε μειωμένη) και soft reset... Στο ίντερνετ πάντως το βλέπω να παίζει σε πολλούς σαν πρόβλημα, χωρίς να αλλάζει από ρυθμίσεις. 

Υπάρχει έχω την εντύπωση η εφαρμογή της ΝΟΚΙΑ "Ρύθμιση δικτύου" η οποία τα ρυθμίζει ολα αυτα αυτόματα αναλόγως σε ποιο δίκτυο είσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι χρήστης iOS και Android. θέλω να μεταβώ σε άλλο λειτουργικό. τα WP πως θα μου φανούν, από εσάς που τα δουλεύετε χρόνια?

 

Aν βασίζεσαι πολύ στις εφαρμογές από το app store, τότε θα αντιμετωπίσεις αρκετές ελλείψεις. Είναι γεγονός ότι η πλειοψηφία των developers γράφει για iOS και android.

 

Σαν λειτουργικό, είναι ταχύτατο και είναι τρομερό το integration με τα social δίκτυα και τα mail accounts. Κάνε τη δοκιμή, τα wp8 είναι αρκετά ώριμη πλατφόρμα και η δυνατότητα να εχεις παντού προσβάσιμα τα office αρχεία σου ειναι πραγματικά σωτήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδικά τα παιχνίδια δεν με νοιάζουν καθόλου. χρησιμοποιώ εφαρμογές που σχετίζονται και την χρησιμότητα του λογισμικού (π.χ. φλας,Back up εφαρμογές, κ.λπ.) κι όχι με εφαρμογές στυλ τι αργίες θα έχει το 2013 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδικά τα παιχνίδια δεν με νοιάζουν καθόλου. χρησιμοποιώ εφαρμογές που σχετίζονται και την χρησιμότητα του λογισμικού (π.χ. φλας,Back up εφαρμογές, κ.λπ.) κι όχι με εφαρμογές στυλ τι αργίες θα έχει το 2013 :P

Αμα μπεις εδω http://www.windowsphone.com/en-us/store/featured-apps θα βρεις οτι σε ενδιαφερει να μαθεις και τον τελευταιο καιρο βαζουν ολο και περρισοτερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά εφαρμογή της προκοπής για να ακούμε τραγούδια υπάρχει; Θέλω να φτιάξω λίστα αναπαραγωγής και μου βγαίνει η πίστη - γίνεται; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα .... Nα ζητησω μια χαρη off topic !!!!

Εφτιαξα αυτο webradio site με την λογικη να παιζει και σε Windows Phones ..

Οποιος θελει ας κανει μια δοκιμη να δει αν παιζει κανονικα στην συσκευη του και ας αφησει ενα σχολιο στο τσατ

 


Ευχαριστω 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...