Προς το περιεχόμενο

Asus Padfone - Συνδυασμός tablet και smartphone


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μεγαλη καρακιτσαρια. Η αγορες εχουν χασει την μπαλα και βγαζουν οτι λαλακια ναναι.....

Ίσα-ίσα, εμένα μου άρεσε σαν υλοποίηση.

 

Γυρίζεις στο σπίτι, πιάνεις την οθόνη-Tablet, βάζεις το κινητό μέσα και ξαπλώνεις. Και αν σε καλέσει κανείς; Απλά το σηκώνεις. Βασικά πιστεύω προσφέρει μία περαιτέρω άνεση. Τώρα, η τιμή είναι το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Asus συνεχίζει να εκπλήσσει με τις συνεχείς καινοτομίες στην κατηγορία των tablets. Έτσι μετά το Eee Pad Transformer το οποίο μεταμορφώνει το tablet σε netbook και το Eee Pad MeMO το οποίο συνδυάζει κινητό τηλέφωνο με tablet, η Asus παρουσίασε σήμερα μια ακόμη πρόταση, το PadPhone το οποίο φέρνει μια διαφορετική σύνδεση μεταξύ tablet και κινητού τηλεφώνου.

...

 

Στην Ελληνική αγορά φημολογείται ότι θα κυκλοφορήσει με την ονομασία Padόφλαfone, όπου όφλα από την off-line χρήση που θα του κάνουν μετά τις γενικότερες απαγορεύσεις κινητών και άλλων συσκευών που ακτινοβολούν... και τις φαλάκρες το ίδιο, σαν την περίπτωση του Τσάκωνα που έκανε σήμα με την δική του στο: μάθε παιδί μου γράμματα... (:lol:)

 

DrLo, ναι του Ψαθά είναι. :-)

 

Μένει να αποσπάται από το smartphone το κινητό που θα χρησιμοποιείται μόνο για κλήσεις και sms και που θα έχει και αυτονομία 1-2 εβδομάδες... :rolleyes:

 

Εεε, μια και το πήραμε σκοινί-κορδόνι ας αποσπάται και από αυτό το απλό κινητό το bluetooth handsfree να έρθει να δέσει το γλυκό... :lol:

 

Lego κανείς άλλος;;; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή αυτό :

 

http://www.youtube.com/watch?v=ct1_r_61sk8

 

Από το 4:00 και μετά... :lol:

 

 

:-D :-D

 

Το προιον θυμιζει καπως το Motorola Atrix αν και η Motorola εφτιαξε τοσα αξεσουαρ και docks αλλα δεν σκεφτηκαν να φτιαξουν αυτο που ητνα το πιο λογικο και παρομοιο με ενα smartphone,ενα tablet dock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ ενδιαφέρον...

αλλα τι κάνει?

είναι σαν σμαρτφον σε μεγάλη οθόνη

πως λένε τότε ότι λειτουργεί σαν κανονικό τάμπλετ

μπλόκαρα λίγο...

 

Υ.Γ.

το όνομα είναι Sanditch

το περιεχόμενο του σαντουιτς είναι το Android για κινητά και το Android για Τάμπλετς

το ψωμάκι?

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και συ θα διάβαζες, αν διάβαζες και το δικό μου μήνυμα παραπάνω, ότι του απάντησα. :P

Εχεις δικιο,θα διαβαζα αν διαβαζα οτι ειχες διαβασει το σχολιο του και απαντησες αλλα δεν το διαβασα :P !My Mistake :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση το πάντρεμα ειδικά αν έχει και μεγάλη μπαταρία το τάμπλετ ^_^

 

Αλλά.. δεν ξέρω, κάτι δεν μου κολλάει βλέποντας το :unsure::huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις αυτό. :-)

Το είδα χωρίς ήχο, και το συμπέρασμα που έβγαλα είναι ότι όποιος έχει παντόφλαφον θα του την πέφτουν ολα τα γκομενάκια. Cool! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον μονο εγω το βλεπω ασχημο, αβολο και καθολου πρωτοποριακο;

 

 

Αν ειναι να εχω ενα τηλεφωνο 4.3 ιντσες και να κουβαλω μια οθονη μαζι, τοτε πια η διαφορα απο το να κουβαλω ενα ipad ή αλλο ταμπλετ...κατ εμε FAIL ως προιον αλλα και το βιντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν ειναι να εχω ενα τηλεφωνο 4.3 ιντσες και να κουβαλω μια οθονη μαζι, τοτε πια η διαφορα απο το να κουβαλω ενα ipad ή αλλο ταμπλετ...κατ εμε FAIL ως προιον αλλα και το βιντεο.

Λογικα θα ειναι πιο οικονομικο απο το να παρεις και σμαρτ φοουνν και ταμπλετα...Ετσι θελω να πιστευω...Αυτο βεβαια θα εξαρτηθει απο την τιμη...

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...