Προς το περιεχόμενο

Ερωτησεις για android και galaxy s2


Stavrakas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδια.χανετε το σημα απο το S2 μου και δεν μπορω ουτε να παρω ουτε να με παρουν τηλεφωνο και δυστυχως οταν με περνουν και δεν εχει σημα δεν μου ερχετε καν μηνυμα οτι ειχα χαμενη κληση.μηπως ξερετε τι μποει να

φταιει και αμα μπορω να το φτιαξω εγω?

Ναι,τι ρομ φοράς;κατέβασε το get rilαν είσαι ρουτ θα σε αλλάξει το μόντεμ που έχεις σε αυτό που πρέπει,πχ εγώ έχω το lq6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδια τι διαφορα εχει να παρω ενα κινιτο απο το σκρουτζπαρα απο ενα καταστιμα ασποθμαι πλαισιο

καμία, αλλά θα πληρώσεις περισσότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα. Δε μου εχει ερθει εμενα ακομα η αναβαθμιση για JB στο σ2. Τι θα γινει; Να την περασω μονος; Ουτε απο κιες ουτε απο οτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Δε μου εχει ερθει εμενα ακομα η αναβαθμιση για JB στο σ2. Τι θα γινει; Να την περασω μονος; Ουτε απο κιες ουτε απο οτα

εννοείται ρε φίλος, τι περιμένεις από δαύτους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου σου ειναι ευκολο να μου πεις δυο λογακια για το πως θα βρω την αναβαθμιση;;;

Γιατι και εγω Cosmote εχω και ανυπομονω να ερθει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου σου ειναι ευκολο να μου πεις δυο λογακια για το πως θα βρω την αναβαθμιση;;;

Γιατι και εγω Cosmote εχω και ανυπομονω να ερθει!!!

Δεν εκανα κατι περιεργο για να παρω το update..

 

Απλα πηγαινε, ρυθμισεις > Πληροφοριες Συσκευης > Ενημερωση Λογισμικου > Ενημέρωση

 

Και δες αν σου εχει ερθει το Update..

 

 

Αλλιως συνδεσε το κινητο στον υπολογιστη σου και ανοιξε το προγραμμα Samsung Kies.. αν δεν το εχεις κατεβασε το εδω http://www.samsung.c...ftware/KIES/JSP

 

Λογικα οταν θα συνδεσεις το κινητο και ανοιξεις το Kies θα σου πει να κανει Update..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...