Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και οπως ανεφερα στο νημα της νεας κονσολας...

Οποιος παντως παιξει το ζελντα σε wii u ΕΑΝ υπαρξει dlc και εκει θα μπορει (σε χακευμενη κονσολα) να το δοκιμασει αμισθει.... Σκεφθειτε το εαν δεν εχετε πουλησει ηδη το wii u σας...(το eγραψa και στο νημα του switch)

Aπορω γιατι πουλανε το wii u αρκετοι!!!Το ζελντα θα βγει και στο wii u(ειδικα στα hacked Θα ειναι δωρεαν).

To μαριο καρτ και το εχει το  wii u και ειναι παρομοια εμπειρια στο 3ds.Μεχρι τον δεκεβριο πραγματικα δεν υπαρχει λογος.

 

Για να λεμε κι αυτα ομως επιθυμω να παει καλα το συστημα και να στηριχθει.Κι εγω θα το παρω οταν ομως θα εχει τιτλους,Και θα δινονται και μεταχειρισμενοι παλαιοτεροι τιτλοι.Αν πουλησει θα εχει υποστηριξη και πιο πολλα παιχνιδια,οποτε ναι να παει πολυ καλα,απλα δεν καταλαβαινω την πρεμουρα της πωλησης τωρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πουλάω το Wii U αν κάποιος ενδιαφέρεται... Το πακετο είναι πλήρες με σκληρό με πάρα πολλά παιχνίδια και πολλά joystic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πουλάω το Wii U αν κάποιος ενδιαφέρεται... Το πακετο είναι πλήρες με σκληρό με πάρα πολλά παιχνίδια και πολλά joystic.

Ε βαλε μια περιγραφη στην υπογραφη σου τουλαχιστων η μια αγγελια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το πουλάτε, όντως?

Με Wii U μπορείς να έχεις στο σαλόνι σου ένα σύστημα που παίζει ένα σωρό ρετρο κονσόλες (nes, snes, n64, gamecube, wii, master system, genesis κτλ κτλ) + φυσικά τα παιχνίδια του ίδιου του Wii u.

 

Για να βγάλει κανείς τη μισή τιμή ενός switch ή άλλης κονσόλας? Προσωπικά πιστεύω ότι δεν αξίζει τον κόπο η πώληση.

Άσε που λόγω του χαμηλού αριθμού πωλήσεων και άρα και παραγωγής θέτει σοβαρή υποψηφιότητα να γίνει συλλεκτικό στο μέλλον.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το πουλάτε, όντως?

 

Με Wii U μπορείς να έχεις στο σαλόνι σου ένα σύστημα που παίζει ένα σωρό ρετρο κονσόλες (nes, snes, n64, gamecube, wii, master system, genesis κτλ κτλ) + φυσικά τα παιχνίδια του ίδιου του Wii u.

 

Για να βγάλει κανείς τη μισή τιμή ενός switch ή άλλης κονσόλας? Προσωπικά πιστεύω ότι δεν αξίζει τον κόπο η πώληση.

 

Άσε που λόγω του χαμηλού αριθμού πωλήσεων και άρα και παραγωγής θέτει σοβαρή υποψηφιότητα να γίνει συλλεκτικό στο μέλλον.

 

 

Και εγώ το είχα βάλει αγγελία για 2 βράδια αλλά το μετάνιωσα. Όχι μόνο θα έχανα άπειρα λεφτά από όσα έδωσα. Όχι μόνο ισχύουν αυτά που γράφεις. Αλλά είναι και το τελευταίο "custom" - εξωτικό μηχάνημα (PPC/edram).

 

Επιπλέον από ότι βλέπω το switch μάλλον για Indie machine/vita πάει... Οπότε αναμονή να δούμε που πάει η δουλειά με αυτό.

 

Φυσικά με ότι έγραψες συμφωνώ.

 

Άσε που το wiiU με το gamepad είναι καλύτερο σε κάποια πράγματα. (tv streaming κα.)

 

Ειδικά αν έχεις 3ds....  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το πουλάτε, όντως?

 

Με Wii U μπορείς να έχεις στο σαλόνι σου ένα σύστημα που παίζει ένα σωρό ρετρο κονσόλες (nes, snes, n64, gamecube, wii, master system, genesis κτλ κτλ) + φυσικά τα παιχνίδια του ίδιου του Wii u.

 

Για να βγάλει κανείς τη μισή τιμή ενός switch ή άλλης κονσόλας? Προσωπικά πιστεύω ότι δεν αξίζει τον κόπο η πώληση.

 

Άσε που λόγω του χαμηλού αριθμού πωλήσεων και άρα και παραγωγής θέτει σοβαρή υποψηφιότητα να γίνει συλλεκτικό στο μέλλον.

Με βαση τις τωρα τιμες οντως ειναι αργα για να πουλησει καποιος το Wii U και γενικα πολυ κακη περιοδος λογω και του Switch.

 

Ο μονος ρεαλιστικος λογος που μπορω να σκεφτω ειναι

1)Να γλυτωσουν χωρο στο σαλονι/επιπλο τηλεορασης/χωρο

2)Γιατι οσα χρηματα και να γλυτωσεις απο την κονσολα+τα παιχνιδια απο το τιποτα ειναι πολυ καλυτερα.

3)Για τα περι ρετρο που αναφερεις δεν νομιζω οτι ειναι κατι το τρομερο σαν κινητρο αφου υπαρχουν και οι emulator :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Ελα τωρα,σοβαρα να μιλαμε.

2)Δεν θα συμφωνησω.Με τα 100 ευρω στην τσεπη δεν παιζεις τιποτα.Να παρεις τι με 100.ενα ζελντα με 69,99 και να σου μεινουν ρεστα 31,11???Γιατι για να παρεις ζελτα στο switch θελεις 339+69,ενω στο wii u hacked το παιζεις και δωρεαν.\Μεχρι το μαριο το δεκεβριο του 17 τι θα παιζεις (και μη μου πεις τιτλους του wii u remastered που ηδη εχεις/εχω/εχουμε και μαλλιστα τους βρισκεις 20 ε καινουριους).

Το wii u ειναι vfm για αγορα τωρα μεταχειρισμενο γιατι εχεις πληρη την παιχνιδοθηκη ολη  και οχι κλιμακωτα.Να μην αναφερω τις emulator,ds,n64,gamecube,wii δυνατοτητες.Με 15 ευρω το κανεις softmod πια!

3)Αλλιως ειναι να καθεσαι καναπε να αναβεις και να παζεις κι αλλιως να κανεις ολα αυτα που πρεπει στο Pc.Eιδαλως δεν θα ειχαμε κανενας κονσολα και το semu ΔΕΝ δουλευει καλα.Ελλαχιστα μπορει να παιξει.

Χωρις παρεξηγηση φιλε μου ε?

Εγω το πουλησα και μετα το μετανιωσα και ξανααγορασα.Το εβαλα αγγελια το μετανιωσα και δεν προκειται να το βαλω ξανα,μου δινει και θα μου δινει 1,2,3,4 γενιες gaming χωρις να πληρωσω ξανα τιποτα απο εδωκαι περα (wii u,wii,gamecube,emulators).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Ελα τωρα,σοβαρα να μιλαμε.

2)Δεν θα συμφωνησω.Με τα 100 ευρω στην τσεπη δεν παιζεις τιποτα.Να παρεις τι με 100.ενα ζελντα με 69,99 και να σου μεινουν ρεστα 31,11???Γιατι για να παρεις ζελτα στο switch θελεις 339+69,ενω στο wii u hacked το παιζεις και δωρεαν.\Μεχρι το μαριο το δεκεβριο του 17 τι θα παιζεις (και μη μου πεις τιτλους του wii u remastered που ηδη εχεις/εχω/εχουμε και μαλλιστα τους βρισκεις 20 ε καινουριους).

Το wii u ειναι vfm για αγορα τωρα μεταχειρισμενο γιατι εχεις πληρη την παιχνιδοθηκη ολη  και οχι κλιμακωτα.Να μην αναφερω τις emulator,ds,n64,gamecube,wii δυνατοτητες.Με 15 ευρω το κανεις softmod πια!

3)Αλλιως ειναι να καθεσαι καναπε να αναβεις και να παζεις κι αλλιως να κανεις ολα αυτα που πρεπει στο Pc.Eιδαλως δεν θα ειχαμε κανενας κονσολα και το semu ΔΕΝ δουλευει καλα.Ελλαχιστα μπορει να παιξει.

Χωρις παρεξηγηση φιλε μου ε?

Εγω το πουλησα και μετα το μετανιωσα και ξανααγορασα.Το εβαλα αγγελια το μετανιωσα και δεν προκειται να το βαλω ξανα,μου δινει και θα μου δινει 1,2,3,4 γενιες gaming χωρις να πληρωσω ξανα τιποτα απο εδωκαι περα (wii u,wii,gamecube,emulators).

Μια χαρα σοβαρα μιλαω αγαπητε. Οκ το πρωτο μπορει να ακουστει ψιλο χαζο αλλα δεν εχουν ολοι στην Ελλαδα χωρο για να κανουν συλλογη κονσολες και παιχνιδια,ειδικα αν εχουν παραπανω απο 1 κονσολες. Ακουγεται ακραιο καπως αλλα ισχυει(απλα εννοειται οχι για ολους).

 

2)Τα 100ευρω απο που προκυπτουν ακριβως?Ο αλλος σκετη κονσολα basic θα εχει για να πιασει 100ευρω?

 

3)Εγω ανεφερα οτι υπαρχει αυτη η δυνατοτητα οχι τι βολευει τον καθενα.

 

Εγω παντως απο οσες συναλλαγες(αγγελιες) εκανα στα παιχνιδια του Wii U με τα ατομα που πετυχαινα παντα την ιδια απαντηση επαιρνα ειτε οσον αφορα τις συναλλαγες για wii u παιχνιδια ή wii. Οτι καθε φορα επεφτε το οικονομικο στην μεση.

Και μαλιστα το εβλεπα αυτο και στα παιχνιδια που πουλαγα,που σε παιχνιδια μικρης διαρκειας οπως mario 3d world,yoshi,captain toad μετα απο 2-3μερες περιπου τα ξαναπουλαγανε για να μην χασουν χρηματα.

 

Αρα ναι πιστεψε με αγαπητε οτι δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα. Για δεδομενα Ελλαδας του 2017(με τα capital control και την ανεργια)μιλαμε. Σε αλλες χωρες του εξωτερικου προφανως και το Wii U ειναι μια παρα πολυ καλη και φθηνη λυση μεχρι και το 2017 μεχρι να αρχισουν να βγαινουν παραπανω παιχνιδια στο Switch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι καινούριο αυτό φίλε. Έχει κάτι μήνες που βγήκε στο e-shop. Απλά τώρα θα το κυκλοφορήσουν και σε retail.

Εννοειται, το αναφερω απλα γιατι retail ελεγαμε οτι δεν θα ξαναβλεπαμε ελεο switch.

Πιστευω οτι μπορει να μας βγουν 2 η 3 τιτλοι retail ακομη που θα εχουν ενδιαφερον, εστω και εαν δεν θα ειναι ΑΑΑ η multiplatform.

Αμα βγαλουν ακομη κατι, μετα το Z-BOTW ειναι λιγη ζωη ακομη στο σύστημά. Μιλαω για δισκακιο οχι κωδικους για κατεβασμα απο διαδικτυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο δευτερα 23:59 με τριτη 06:00, το δικτυο της νιντεντο για θα υποστει εργασιες συντηρησης....

​Switch Wii U 3DS

Αρα οχι ονλαιν εσοπ κλπ...

Αναμενετε και νεα updates....

Προσοχη στα τυχων χακς...

Ετοιμαζεται χακ και στο switch (non updated)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...