Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο προηγούμενος έχει τίποτα παιχνίδια που σου τα έχει δώσει με τον κωδικό του ή δε σε νοιάζει και θα έχεις από δω και πέρα τον δικό σου

 

Δε ξέρω από που το σβήσεις. Φαντάζομαι ότι στις ρυθμίσεις ειναι περασμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μου ειχε δωσει παιχνιδια ο προηγουμενος σκετη κονσολα(3G WIFI ΕΚΔΟΣΗ)...

Εγω εχω αγορασει πολλα παιχνιδια στα κουτια τους και χρησιμοποιω καινουργια και τωρα πρωτη φορα ειπα να κατεβασω απο το ps store κανενα αλλα αγορασα πληρωσα και εχω μεινει μπουκαλα δεν μπορω να το περασω στην κονσολα ...χαχαχαχα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου ειχε δωσει παιχνιδια ο προηγουμενος σκετη κονσολα(3G WIFI ΕΚΔΟΣΗ)...

Εγω εχω αγορασει πολλα παιχνιδια στα κουτια τους και χρησιμοποιω καινουργια και τωρα πρωτη φορα ειπα να κατεβασω απο το ps store κανενα αλλα αγορασα πληρωσα και εχω μεινει μπουκαλα δεν μπορω να το περασω στην κονσολα ...χαχαχαχα...

 

Μπορείς να κάνεις reset το Vita στις εργοστασιακές του ρυθμίσεις (δες αυτό το link για σχετικές πληροφορίες) για να γίνει unlink το προηγούμενο PSN ID, αλλά δεν γνωρίζω κατά πόσο "χάνονται" saves και λοιπά αποθηκευμένα δεδομένα κατά την διαδικασία αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα στο psstore απο το λαπτοπ εκανα login στον λογαριασμο μου και αγοραα ενα παιχνιδι για το psvita με paypal πληρωσα και τωρα δεν μπορω να το κατεβασω με ΤΙΠΟΤΑ στο psvita...Ανοιγω psvita κανονικα και προσπαθω να μπω στο pstore και δεν το φορτωνει με καμια παναγια ενω internet απο το browser μπαινει κανονικοτατα(wifi)...Τι κανω λαθος ρε παιδια..?

 

Υ.γ.Μολις παταω απευθειας ps store στο vita μου βγαζει να κανω login αλλα παντα εχει το mail του προηγουμενου ιδιοκτητη αποθηκευμενο και μολις κανω delete να γραψω τα δικα μου στοιχεια(εχω λογαιριασμο στοps store..)μου λεει you must sign in with the account that is linked with this system (NP-2100-3) εχει κατι αποθηκευμενο καπου που πρεπει να το κανω επαναφορα η να βαλω τα δικα μου στοιχεια...?

 

Εκαναν πατατιά με το τελευταίο firmware update και κάποια Vita δεν μπορούν να μπουν στο store. Αν δεν φτιάξει το θέμα σου απλά κλείνοντας το και ανοίγοντας το τότε κάνε ένα hard reset. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανα reset τα εσβησα ολα τωρα μπαινει κανονικα για να δω θα το κατεβασω επιτελους το παλιοπαιχνιδι...χαχαχα..

Ευχαριστω παιδες..

 

Υ.γ.Αλλος τροπος να περασω το παιχνιδι στην κονσολα χωρις να μπω απευθειας απο αυτη να κανω download παιζει η αγγουρια..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.γ.Αλλος τροπος να περασω το παιχνιδι στην κονσολα χωρις να μπω απευθειας απο αυτη να κανω download παιζει η αγγουρια..?

Τρόπος υπάρχει, πρέπει να έχεις ps3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβές κάρτες και μάλιστα δεν υπάρουν αντάπτορες

αυτό μου κάνει εντύπωση. Γιατί πριν που είχαμε τα memory duo ή όπως τα λέγανε... αγοράζαμε αντάπτορες από το ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλύτερα μην δεις τιμές σε microSD (ακόμα και 128GB), θα κλάψεις. :P

Το ξέρω ήδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγγούρια καλαβρέζικα... :P

 

Οι ακριβές κάρτες μνήμης και η έλλειψη πολλαπλών λογαριασμών χαντάκωσαν το Vita. Υπέρμετρη βλακεία της Sony.

ναι ΕΙΔΙΚΑ αυτο το κομματι φταiει για την εξελιξη του Vita.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πουλαει ενα φιλαρακι μου το ps vita, αλλα θελω μερικες αποριες να μου λυσετε μιας και διαβαζω οτι δεν πηγε και τοσο καλα και πως αφηνεται απο την sony σιγα σιγα......παιχνιδια βγαζουν ακομα? και αν ναι, παιζει καποια στιγμη να σταματησουν να βγαινουν? και οταν λενε οτι θα το σκοτωσουν σημαινει οτι παιζει να κλεισει και κανενα store του και δεν θα βρισκουμε παιχνιδια? συγνωμη αν ρωταω κοτσανες, απλα δεν εχω ασχοληθει με τετοιου ειδους παιχνιδομηχανη και προσωπικα μου αρεσει πολυ μερικες μερες που μου το εχει αφησει ο φιλος μπας και του το αγορασω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Ναι βγαίνουν παιχνίδια, indie κυρίως.

2. Σε όλες τις κονσόλες κάποτε σταματάνε να βγαίνουν παιχνίδια. :P

3. Κάποια στιγμή υποθέτω θα γίνει και αυτό αλλά όχι για την ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...