Προς το περιεχόμενο

Haf X Under Water


VasPolys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεκινησα να βαλω νερακι στο PC της υπογραφης μου απο την μερα που το εβγαλα φωτο εβαλα και την καρτα γραφικων στο νερο (ναι αυτο το τερας!!!!) και τωρα σας δειχνω τις θερμοκρασιες.Πως τις βλεπετε? Σε κανα δυο μερες θα ανεβασω και αλλες φωτογραφιες καινουριες με την καρτα και πολλα αλλα που εχω κανει!!!! :devil:

 

FunMark

 

funmark.jpg

 

 

Prime95

 

primehq.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Link

 

 

19052011008.jpg

 

Εχει αλλαξει πολυ και θα αλλαξει και αλλο....Αυριο ελπιζω να ανεβασω φωτο!!!!

 

και εγω αυτο θα ελεγα....

 

κάρτα γραφικών 37 max και cpu 50 ?

 

 

Γιατι δεν ειναι καλες θερμοκρασιες???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλές οι θερμοκρασίες φαίνεται να έχεις κάνει καλή δουλειά και για καλοκαιράκι οτι πρέπει. Πολύ ωραία και η τοποθέτηση του τανκ και της αντλίας μέσα στο κουτί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

imag0024i.jpg

 

 

imag0027mt.jpg

 

 

imag0017wu.jpg

 

 

imag0020i.jpg

 

 

imag0014yn.jpg

 

 

imag0023w.jpg

 

Και αυριο τελειωνει...Στο κατω μερος μπηκε plexi μαυρο στο οποιο του εκανα γωνια με θερμοπιστολο...Εχουν κοπει ιδια κομματια plexi για τα πλαγια αλλα θα μπουν αυριο.Στο πλαινο παραθυρο εκοψα την θεση για τον ανεμηστηρα και μπηκε ολοκληρο κομματι plexi και κοληθηκε με ταινια διπλης οψης για να βλεπω τον κοπο μου :shifty: . Αυριο τελειωνω με τα plexi και πρεπει να ξεκινησω να ασχολουμε με το cable managment και sleeving αλλα πρωτα πρεπει να το επιτρεψει ο κυριος budget να παρω καινουριο modular τροφοδοτικο!!!!Ελπιζω να σας αρεσει...Εχω και αλλες ιδεες που θα εφαρμοσω σιγα σιγα...Δυστηχως οπως βλεπετε δεν ειμαι ο καλυτερος φωτογραφος αλλα οταν ολοκληρωθει με το καλο θα δανειστω απο ενα φιλο μια slr (μαζι με τον φιλο !) να βγαλουμε φωτογραφιες της προκοπης γιατι τωρα πραγματικα το αδικω πολυ το κουτακι μου!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενημερωτικά...

την belinea, αυτήν ακριβώς την έχω 8 χρόνια, παιζει ασταμάτητα κυρίως tv και δέν καταλαβαίνει τίποτα πού άμα ήταν

άλλη επώνυμη θα τα είχε φτύσει 10 φορές όχι μία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...