Προς το περιεχόμενο

Haf X Under Water


VasPolys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μπράβο ρε VasPolys πάρα πολύ κάλο αποτέλεσμα .

 

Άλλα να πω και την κάκια μου :devil: :P .

Αυτό που με χαλαει σε όλο το κουτί είναι το ρεζερβουάρ που είναι μπροστά μπροστά δεν ξέρω εάν είχες την δυνατότητα με το συγκεκριμένο να το βάλεις ''μέσα'' στο 24pin καλώδια άλλα θα έδειχνε καλυτέρα το κουτί .Οπως και να έχει η δουλεία σου είναι πολύ καλή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο το αποτέλεσμα μαζεμένα και sleeved καλώδια σε συνδιασμό με το μπλέ χρώμα που βγαίνει πανέμορφο

 

πολυ καλο μπραβο και γαματες θερμοκρασιες για καλοκαιρι

 

:mrgreen:

 

 

Μπράβο ρε VasPolys πάρα πολύ κάλο αποτέλεσμα .

 

Άλλα να πω και την κάκια μου :devil: :P .

Αυτό που με χαλαει σε όλο το κουτί είναι το ρεζερβουάρ που είναι μπροστά μπροστά δεν ξέρω εάν είχες την δυνατότητα με το συγκεκριμένο να το βάλεις ''μέσα'' στο 24pin καλώδια άλλα θα έδειχνε καλυτέρα το κουτί .Οπως και να έχει η δουλεία σου είναι πολύ καλή

 

 

Στο μυαλο μου εισαι!Δεν ειναι κακια...Θελω να το κανω ετσι στο πισω μερος αλλα πρεπει να αδειασω το κυκλωμα και να αλλαξω την θεση της αντλιας...Αυτο θα γινει οταν ερθει ο καιρος να γινει αναβαθμιση του συστηματος και θα λυθει...Ειναι πολυ δουλεια για τωρα και ειναι και καλοκαιρακι!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως εμένα μου αρέσει όπως φαίνεται το ρεζερβουάρ έξω δεν ξέρω μου κάνει ποιο εντυπωσιακό έτσι, και ειναι πιασμένο και καλα δεν φαίνεται άσχημο δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως εμένα μου αρέσει όπως φαίνεται το ρεζερβουάρ έξω δεν ξέρω μου κάνει ποιο εντυπωσιακό έτσι, και ειναι πιασμένο και καλα δεν φαίνεται άσχημο δηλαδή.

 

και εγώ έτσι θα το προτιμούσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...