Προς το περιεχόμενο

Φωνητική αναζήτηση και αναζήτηση μέσω εικόνων παρουσίασε η Google


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπήρχε το TinEye Reverse Image Search plugin για Firefox εδω και τουλάχιστον 1 χρόνο και δούλευε μπόμπα. Η Google ελπίζω να το βελτιώσει σύντομα το δικό της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δει κανείς τι κάνει η google τις φωτογραφίες που ανεβάζουμε με το search? Μήπως έχει σε κάνα terms and conditions τίποτα περί ιδιοκτησίας των εικόνων / φωτογραφιών αυτών;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το χρησιμοποίησα εγώ. Μια χαρά δουλεύει αλλά θέλει λίγο δούλεμα στην προφορά καθώς δουλεύει μόνο στα αγγλικά τώρα. Άμα του μιλάς αργά και καθαρά τα καταλαβαίνει καλύτερα :P

και αυτό το πλαγκιν από chrome λειτουργεί όχι μόνο στην αναζήτηση του google αλλά οπουδήποτε υπάρχει πεδίο εισαγωγής δεδομένων. Πχ έκανα login στο ebanking μου "λέγοντας" του τους αριθμούς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πχ έκανα login στο ebanking μου "λέγοντας" του τους αριθμούς :)

 

Εσύ εκτός από session hijacking, browser threats και man in the middle attacks κινδυνεύεις και από κοριούς και κουτσομπόληδες γείτονες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ εκτός από session hijacking, browser threats και man in the middle attacks κινδυνεύεις και από κοριούς και κουτσομπόληδες γείτονες :)

μπαα, γιατί ο αριθμός δεν είναι ίδιος κάθε φορά :P οπότε και να τον "ακούσει" κανείς με οποιονδήποτε τρόπο δεν θα μπορεί να τον χρησιμοποιήσει.

 

Ασε που έχουμε καλή ηχομόνωση :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ λες;

 

Αν είναι όμως πρέπει να κάνω και στην Apple επειδή κανά χρόνο πριν βγει το Magic Trackpad,έλεγα σε ένα φίλο μου ότι πλάκα θα χε να έβγαζαν το trackpad του MacBook σε μέγεθος mousepad :-D

:o τι λες ρε παιδι μου εσυ εισαι εγκεφαλος!!!! Τι Apple και μ@λ@κιες!!! :D :P Σε αντιγραφουν!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...