Προς το περιεχόμενο

Falling Skies


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε οικογενειες ολοκληρες .Οχι μονο 13 χρονων ,προφανως και παιδια μπορουν να το δουν .Δεν εχει αιμα ,gore ,σκηνες βιας ,σεξ και τετοια .Μπορει να το δει ολη η οικογενεια μαζι .Βεβαια αυτο ξενερωνει καποιους που περιμεναν να δουν βια ,αιματηρες μαχες,δραση ,κτλ αλλα προφανως ειναι αλλο ειδος απο αυτο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κλασική ιστορία. Πάνε να κάνουν κάτι που να ικανοποιεί λίγο πολύ όλα !!! τα γούστα. Και λίγο δράση και λίγο (λίγο είπα!) αγωνία και αγάπες με λουλούδια και προσευχές στο Θεό και και και, με σκοπό να το δουν οι πάντες και να τους αρέσει κιόλας! Αποτέλεσμα είναι να μην ικανοποιεί κανέναν γιατί το κοινό στο οποίο στρέφεται (δηλαδή όλη η οικογένεια να καθίσει μπροστά στην τηλερόραση και να βλέπει, όπως την δεκαετία του 50 ίσως) απλώς δεν υπάρχει!!!

Περιμένω το Terra Nova να είναι ακόμα χειρότερο!!! καθώς θα πρωταγωνιστούν περισσότερα παιδάκια που θα τρέχουν και θα στριγκλίζουν γεμίζοντας με αγωνία τα απανταχού 12χρονα και 13χρονα.

Η παραγωγή είναι Nickelodeon είπαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη νεκρή περίοδο που προβλήθηκε ήταν πολύ καλό.

Μη τα θέλουμε και όλα δικά μας.

Το Terra Nova πάντως το περιμένει πολύς κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη νεκρή περίοδο που προβλήθηκε ήταν πολύ καλό.

Μη τα θέλουμε και όλα δικά μας.

Το Terra Nova πάντως το περιμένει πολύς κόσμος.

 

το περιμενω και εγω το terra nova

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόβλημα για μένα δεν ήταν τόσο το αν ηταν μετριο ή βαρετό κτλ. έχω αντοχές σε μετριότητες

 

το πρόβλημα ήταν πως με εκνεύριζε όλο αυτό το family & christian drama . Οπως εχω ξαναπεί είναι σαν να βλέπεις ένα Post-Apocalyptic 7th Heaven, αλλά χωρίς μια Jessica Biel να κρατάει αυτόματα.

Ακριβώς το ίδιο σκεφτόμουν και εγώ.

Γενικά είμαι πολύ sci fi φρίκουλο, για να σταματήσω σειρά πρέπει να είναι τελείως άθλια.Είναι η μόνη σειρά που σταμάτησα και μάλιστα από το τρίτο επεισόδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που περίμενα (τρομάρα μου) να γίνει ο κακός χαμός στο Mutiny (9ο επεισόδιο), ο σεναριογράφος έδωσε τα ρέστα του. Συγκινητικές οικογενειακές σκηνές όπου ο πατερας (Λοχαγός) τα βρίσκει με τα παιδιά του που τα αγαπάει και που αυτά τον αγαπάνε και τον σέβονται (η Ανταρσία πότε ακριβώς συμβαίνει; μάλλον το έχασα!).Γενικά πολύ αγάπη ρε παιδί μου. Ερώτηση: Οι κακοί (αλήθεια κακοί ή θύματα;;; ) τι κάνουν τόσο καιρό και δεν τους επιτίθονται; Υπερβολικά βαρετό και αργό και φτηνό και, και, και. Κρίμα, το περίμενα πολύ καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι ,υπαρχει λογος που δεν τους επιτιθενται ..βασικα ,εξηγειται στο τελευταιο επεισοδιο .Οι κακοι ειναι κακοι .Αλλα ποιοι ειναι οι κακοι;Μηπως δεν ειναι αυτοι που νομιζουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει ακομα αυτο το τοπικ για αυτη την αθλια σειρα; καταργειστε το

αφού υπάρχει και για το true blood, τότε όλοι έχουν μια θέση στον ήλιο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόβλημα ήταν πως με εκνεύριζε όλο αυτό το family & christian drama

 

τι περιμενες απο τον Steven Spielberg ως παραγωγο; αναμενεται παρομοια θεματολογια και στο Terra Nova.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι περιμενες απο τον Steven Spielberg ως παραγωγο; αναμενεται παρομοια θεματολογια και στο Terra Nova.

 

το terra nova το περιμενω EPIC. αμα ειναι μπαρουφα να παει να πηδηχτει απο κανα παραθυρο ο steven

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...