Προς το περιεχόμενο

Seinfeld - Αν δεν συμβαίνει τίποτα, τότε γιατί το βλέπω;


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Ειχα δει διασπαρτα επισοδια της σειρας οταν τα εδειχνε η tv τοτε.Μου αρεσε αρκετα τοτε και ειπα να το ξεκινησω απο την αρχη.

Εχω φτασει 5η σεζον.Για μενα απο τις πιο κορυφαιες σειρες που εχω δει.Απλα απιστευτη.Την βαζω μαζι με just shoot me.

Με διαφορα ο καλυτερος χαρακτηρας ο George Ca-stand-ya 😁

δες Curb μετα

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 240
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...
Στις 8/9/2018 στις 9:16 ΜΜ, dekulinkgr είπε

Μαθηματα ζωης απο τον θεο Costanza.Ισως με διαφορα ο πιο αστειος χαρακτηρας που εχω δει σε σειρα.

τα κορυφαία σκηνικά έχουμε από την στιγμή που ο Κοστάνζα προσλαμβάνεται στους new york yankees...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
Στις 17/9/2019 στις 11:31 ΜΜ, thomasG4 είπε

To Netflix απέκτησε τα δικαιώματα για το Seinfeld και θα αρχίσει να προβάλλεται από το 2021.

Είδα το  thread και ήμουν έτοιμος να ψάξω να δω αν το έχει.Να σαι καλά για το info .Βέβαια το 2021 έχει ακόμα δρόμο,οπότε θα το ψάξω άλλου γιατί δεν έχω δει ούτε μισό επεισόδιο μμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • Moderators

Η Julia Louis Dreyfus (Elaine) και ο Jason Alexander (George) συζητούν για το Seinfeld για τους σκοπούς συγκέντρωσης χρημάτων για φιλανθρωπικό σκοπό (Direct Relief)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
21 minutes ago, Kasrith said:

Κρίμα αλλά τουλάχιστον από φυσικά αίτια. Ήταν εξαιρετικός ως πατέρας του George -- (πολύ καλύτερη επιλογή από τον αρχικό ηθοποιό που είχαν στην 3η season). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Moderators

https://lnk.to/SeinfeldID

Soundtrack της σειράς, με όλα (σχεδόν?) τα εικονικά κομμάτια που έχουν παίξει κατά καιρούς. Μέσα είναι και το Kramer's pimp walk, κι o τηλεφωνητής του George (μόνο η μουσική, χωρίς vocals). 

Επίσης δεν ξέρω πόσοι ενδιαφέρονται για κάτι τέτοιο, αλλά η LEGO κυκλοφορεί (από 1 Αυγούστου, 2021 γράφουν) σετ για να φτιάξει κανείς σκηνές από το Seinfeld :D

https://www.lego.com/en-gr/product/seinfeld-21328?p=2132

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/7/2021 στις 12:24 ΜΜ, speedy23 είπε

Netflix εχει παρει τα δικαιωματα btw και θ'αρχισει να το δειχνει απο Φθινοπωρο. Ελπιζω να ειναι κανονικα διαθεσιμο και εδω σ'εμας.

Τον Ιούνιο έιπαν, μετά καλοκαίρι, τώρα πήγε φθινόπωρο? Εχουμε καμια πηγή πότε θα το βάλουν Ελλάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...