Προς το περιεχόμενο

Αποποινικοποίηση των ναρκωτικών για τους χρήστες με νέο νομοσχέδιο


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Datura όχι κατ'επίγνωση και σχεδόν μηδαμινή δόση.

 

Τι μηδαμινη δοση, εδω μας ελεγες οτι ενιωθες επαφες με δαιμονες κ τετοια

 

Τεσπα, με ποιες ουσιες εισαι υπερ και με ποιες κατα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα,το χαπάκι ήταν μεγέθους λίγο μεγαλύτερο του smiling face,υατού του κίτρινου,αλλά όχι στρογγυλό. ^_^

 

Ε που να ξερω τωρα ποση δοσολογια ειχε? Εγω νομιζα οτι το εκανες σε τσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε που σου λέει αυτοί με τόσο που τους κάνω και τα άλλα που έρχονται μόνο μαστουρωμένοι θα την παλέψουν..

Οταν πινουν ξυδια δεν σε χαλανε ομως ε?

Θα θελα να ηξερα ποιος απο τους πολεμιους τον ουσιων μπορει να αναφερει τις κατηγοριες ουσιων, τωρα για το τι επιδραση εχει μια γνωστη ουσια θα ειναι σαν να ζηταω να μου πουνε ολοκληρο τον αριθμο του Avogadro...

 

 

Ειλικρινα σταματηστε να αναμασατε αποψεις που σας περασανε καποιοι ασχετοι, και αρχιστε να σκεφτεστε λιγο απο μονοι σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νιαχαχαχαχα!!!! μουαχαχαχαχα!!! :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

 

Ναι , το άκουσα το πρωι στο γυμναστίριο (ο καταραμενος ο ιδιωκτητης ειχε βάλει τερμα τον ηχο σε μια tv).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πινουν ξυδια δεν σε χαλανε ομως ε?

Θα θελα να ηξερα ποιος απο τους πολεμιους τον ουσιων μπορει να αναφερει τις κατηγοριες ουσιων, τωρα για το τι επιδραση εχει μια γνωστη ουσια θα ειναι σαν να ζηταω να μου πουνε ολοκληρο τον αριθμο του Avogadro...

 

 

Ειλικρινα σταματηστε να αναμασατε αποψεις που σας περασανε καποιοι ασχετοι, και αρχιστε να σκεφτεστε λιγο απο μονοι σας.

 

+1 πεστα

 

οσο για τις δρασεις

 

http://www.bluelight.ru/vb/threads/166687-Erowid-BlueLight-Neuropharmacology-Text?postid=3019370#post3019370

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...