Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Παντως για να κανω μια διαπίστωση, χρήμα γενικά υπάρχει και μάλιστα αρκετό, το θέμα ειναι ότι δεν κινείται και ο κοσμος αποφευγει τις επενδυσεις (και καλα κανει με αυτα που ακουει) με αποτέλεσμα να παρατηρείται αυτή η στασιμότητα.

 

Ενας φίλος πολ.μηχανικος που αυτη τη στιγμή δουλεια του ειναι η νομιμοποιήση αυθαιρέτων μου είπε ότι 1/50 να μην πληρώσει εφάπαξ το ποσο του προστιμου, γιατί το εφάπαξ έχει 20% έκπτωση, αντιθετα οι ίδιοι παζαρευουν και κλαίγονται ότι δεν έχουν όταν φτάνει η στιγμη΄να τον πληρώσουν για την δουλεια του.. :lol:

 

Γάμησέ τα. Και φαντάζομαι δεν παίρνει την προβλεπόμενη αμοιβή, κόβει χιλιάρικα, έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γάμησέ τα. Και φαντάζομαι δεν παίρνει την προβλεπόμενη αμοιβή, κόβει χιλιάρικα, έτσι;

 

Μπα τα νομιμα παιρνει και με αποδειξη αν και 2-3 του εχουν πει να του δώσουν παραπανω αν γινει η ολη δουλεια χωρις αποδειξη, αυτοι πλήρωσαν επι τοπου και χωρις κλαψα.. Ο ενας ήταν και υπάλληλος υπουργειου, συγκοινωνιών νομίζω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελάτε κύριοι λίγη σοβαρότητα...

ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΒΥΖΙΑ! :o :D

 

Σε ποια χωρα ζεις; Ποσες γνωστες έχεις; Και ποτε θα παμε παρεουλα με καμια γνωστη σου για καφε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποια χωρα ζεις; Ποσες γνωστες έχεις; Και ποτε θα παμε παρεουλα με καμια γνωστη σου για καφε;

 

Ελλάδα. Μερικές. Με την συγκεκριμένη δεν θα 'θελες.

 

Είναι από εκείνες που η διάθεση να τις καρατομήσεις υπερβαίνει την διάθεση να τις σοδομίσεις. Still το γεγονός παραμένει εντυπωσιακό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα βιβλιο, chivas, αραξα κρεββατι, εβαλα το soundtrack της ημέρας και σταμάτησε η βροχή. σπάσιμο. ρίξε ρεεε

 

Guess+_fa1f1d7907d7922e7c65560c95b084a8.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...