Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

"Λοιπόν, να σου πω, συνειδητοποίησα πως τα τελευταία 5 χρόνια θέλω να είμαστε κάτι παραπάνω από φίλοι. Ψήσου."

 

Ε κοίτα εάν κάνουν στενή παρέα και τον έχει εντάξει στη friend's zone της το να το πει κάτι τέτοιο ή γέλια θα προκαλέσει γιατί δε θα το πάρει σοβαρά αυτή που θα το ακούσει ή καμία ατάκα του τύπου " Ό,τι θυμάσαι χαίρεσαι " ( εγώ στη θέση της το δεύτερο θα έλεγα ). Υπάρχουν και εξαιρέσεις βέβαια :devil:

 

 

 

Μπλακ, απο σενα τουλαχιστον περιμενω κατι σοβαρο :P

 

android.png

 

Σοβαρά τώρα το να πάρεις συμβουλή από μένα σε θέματα σχέσεων ισοδυναμεί με αυτοκτονία. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοίτα εάν κάνουν στενή παρέα και τον έχει εντάξει στη friend's zone της το να το πει κάτι τέτοιο ή γέλια θα προκαλέσει γιατί δε θα το πάρει σοβαρά αυτή που θα το ακούσει ή καμία ατάκα του τύπου " Ό,τι θυμάσαι χαίρεσαι " ( εγώ στη θέση της το δεύτερο θα έλεγα ). Υπάρχουν και εξαιρέσεις βέβαια :devil:

Στα παπάρια του, αυτός θα της το 'χει ξακαθαρίσει. Ούτε "τι θα γινόταν αν της το έλεγα" ούτε τίποτα. Αγνή αλήθεια και let her deal with it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μην άγχεσαι , αύριο θα το δουν και περισσότεροι , σε καίει σήμερα η απάντηση ;

Όχι ρε, απλά να καταλαβαίνει ο καθένας σε ποιον απαντάω. ;)

 

Το θέμα είναι ότι δε ξέρω αν είμαι στο γαμωfriendzone με τις μαλακίες που κάνει. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα παπάρια του, αυτός θα της το 'χει ξακαθαρίσει. Ούτε "τι θα γινόταν αν της το έλεγα" ούτε τίποτα. Αγνή αλήθεια και let her deal with it.

 

Μωρέ εγώ δεν είπα να μη της πει τίποτα ( εξάλλου δε ρώτησε εάν θα το κάνει αλλά τι να πει ). Το θέμα είναι μετά από 5 χρόνια ας προσέξει πώς θα το πει μη δεν τον πάρει στα σοβαρά η άλλη ή θεωρήσει ότι απλά του τη βάρεσε περίεργε και θα το μετανιώσει μετά. Μου φαίνεται υπερβολικά χύμα προσέγγιση ειδικα εάν της το πει έχοντας πιει τα κέρατα του.

 

giorgos147 Τι σου είναι η κοπέλα φίλη , φίλη - fuck buddy , fuck buddy ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ Γιώργο όταν πίνω γίνομαι απλά.......ονειρικός :-D

Να, να, τώρα νιώθω ρε... Σαν ένα πουλί που θέλει να φύυυυυγει. Να φύυυυγει μακρυάαα. Αλλά που. Είναι η άλλη και το κρατάει εδώ και δε το αφήνει να φύγει.

 

Στα διάλα όλες ρε! Το ακούτε; ΌΛΕΣ.

 

Όχι εσύ Black_Wid. :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...