Προς το περιεχόμενο

Telestet Otenet gprs


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
20 = ? 20 lepta dwrean xrono omilias? an einai na kanw syndesh, lew na paw gia kati kalytero... tou styl telestet 90 (an yparxei)...

 

Απλως ειναι η χαμηλοτερη χρεωση που μπορεις να εχεις απο την telestet με δωρεαν συσκευη.Εγω χρησιμοποιω την συσκευη και την συνδεση, αποκλιστικα και μονο, για internet ,και το νουμερο δεν το εχω δωσει πουθενα, γιατι δεν θελω να σερφαρω και να μου στελνουν μηνυματα ή στην χειροτερη να με περνουν τηλεφωνο και πιθανως να διακοπτεται το νετ. Η αποφαση ειναι καθαρα δικη σου, ομως βαζω μια παραμετρο που ισως δεν ειχες σκεφτει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι. Δεν πέφτει η γραμμή από εισερχόμενα μηνύματα ή κλήσεις. Αν σε πάρουν τηλέφωνο ενώ είσαι on-line, το κινητό φαίνεται απασχολημένο.

Ένα πρόβλημα είναι ότι κατά διαστήματα η σύνδεση πέφτει μόνη της, αλλά αν έχεις ρυθμίσει στις ιδιότητες της σύνδεσης να γίνεται επανάκληση, δεν έχεις πρόβλημα (εννοείται βέβαια ότι χρησιμοποιείς κάποιο download manager ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

k egw pantws patra mia xara eimai kai katevazw me poly kales taxythtes!twra gia tis ptwseis twn grammwn,emena toulaxiston peftoune se trella!kapoies fores kai apo klhseis h sms,exei pantws kai fores pou kalei kanonika to kinhto enw eimai on line!tespa,avyssos h psyxh tou kinhtou...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kapoies fores kai apo klhseis h sms,exei pantws kai fores pou kalei kanonika to kinhto enw eimai on line!tespa,avyssos h psyxh tou kinhtou...

 

Paidia diorthwste me an kanw lathos...alla ayto den exei sxesi me to an to kinito einai Class A,B i' C?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gia peite paides, ti proteinete telika.

 

Exo sindesi cosmote kai an apofasiso na valo gprs, tote ektos apo to logariasmo tou kinitoy moy tha prepei na plirono peripoy alla 35 evro.

 

an omos paro nea sindesi telestet me ftino pagio, pou tha mou dosei kai kapoio dorean xrono omilias, tote me 18 evro tha exo gprs.

 

aksizei na valo gprs cosmote h' na paro kai sindesi telestet.

 

den ksero an paizei rolo, alla vriskomai sti thessaloniki.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς να τα εξηγήσουμε; Ας τα εξηγήσουν καλύτερα οι ίδιες οι εταιρίες...

 

Ίσως τα διατηρούν γιά να έχουν τη δυνατότητα να επιβάλλουν αυτά τα όρια αν κρίνουν ότι είναι απαραίτητο. Εμένα πάντως, όταν έκανα τη σύνδεση πριν 2 μήνες, μου είπαν επίσημα ότι δεν υπάρχει όριο στη χρήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

a wraia... dhladh to dhlwnoun epishma! giati an kserw gw meta apo ena xrono sou r8ei enas logariasmos 1500 euro k sou poun... "ksereis, emeis sto site grafame oti exei ogkoxrewsh..." 8a tous parei k 8a tous shkwsei:P

 

Καλησπέρα,

 

Φυσικά και δεν το δηλώνουν επίσημα. Αλλο τι λέει ο πωλητής για να πιάσει το στόχο του καταστήματος και άλλο τι λέει η Telestet, το οποίο φαίνεται στη σελίδα τους. Τώρα είναι απεριόριστο, μπορεί όμως τον επόμενο μήνα να κλείσει και να σε χρεώσουν για την επιπλέον κίνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορούν όμως να χρεώσουν την επιπλέον κίνηση γιατί στον τιμοκατάλογο δεν υπάρχουν άλλες χρεώσεις γιά GPRS εκτός του παγίου.

 

Καλησπέρα,

 

Εχεις δίκιο. Μπορούν όμως να σε περιορίσουν στο 1ΜΒ. Αν (λέμε αν) κάποτε γίνει αυτό, δεν θα έχει δικαίωμα ο φίλος μας να φωνάξει, επειδή κάποιος πωλητής για να πιάσει το στόχο του πέταξε το μαργαριτάρι οτι θα είναι απεριόριστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...