Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στείλε κανα beta key και σε μας ρε Carbine που είμαστε γραμμένοι και περιμένουμε 3 χρόνια!!!

Τα keys που σταλθηκαν τωρα ειναι για 2μερο stress test και οχι για την closed beta.

Μονο οσοι λαβουν κλειδι για την κανονκη beta μπορουν να κανουν invite 2 ακομα ατομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Περιμένω σαν τρελός αυτό το παιχνίδι. Ελπίζω πραγματικά να βγει κάτι καλό και να τραβήξει πολύ κόσμο. Λογικά σύντομα θα ανακοινώσουν και ημερομηνία κυκλοφορίας.

 

Αν βρει κάποιος κανένα έξτρα κλειδάκι και δεν τον θέλει, δηλώνω βοήθεια στο να τον απαλάξω απο αυτό :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το stress test το οποιο ητανε αρκετα σπαστικο θα ελεγα ( στηθηκα στο pc απο τις 9 μεχρι τις 1 το βραδυ για να καταφερω να παιξω συνολικα 1.30 ωρα λογω dc και κολληματος στο loading screen) δεν ενθουσιαστικα. Τα γραφικα του δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο αν και ειναι ομορφα. Απλα τα εχουμε ξαναδει. Ξεκινησα με εναν spellsinger (cassian dominion) και επαιξα μεχρι lvl 10 περιπου το starting story, και μετα μ'εναν stalker (human exile) παλι μεχρι lvl 10 περιπου. Δεν θα κατσω να κανω review απλα θα πω οτι ειναι καλοστημενα τα classes, εχει πολλα quests στα οποια ερχονται να κολλησουν και τα quests απο το profession που διαλεγεις. Σε μερικα duels μπορω να πω οτι ειναι πραγματικα skilled base και δεν εχει (ευτυχως!!!!)το κλασικο tab targeting. Πρεπει να ιδρωσεις για να κερδισεις :P Ειμαι σιγουρος οτι καποιο class θα ειναι op αλλα αυτο δεν μπορεις να το κρινεις απο το lvl 10... Οσο op ομως και να ειναι πρεπει να το'χεις λιγο το αθλημα αλλιως θα σε λυωνουν ολοι.

Οπως εχω ξαναπει αυτο και το TESO θα ειναι τα mmo της χρονιας (κατι archeage, repopulation κτλ. δεν τα κοβω για 2014). Μου αρεσει και το συστημα που θα εχει για subscription (πρακτικα οπως το συστημα του eve) αρα ΝΑΙ με κερδισε και θα ασχοληθω μαζι του. Απλα πιθανοτατα δεν θα ειναι ουτε αυτο το mmo που θα μου παρει τα μυαλα....Θα δειξει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα λογικο στα stress test να γινεται πανικος, οπως λογικο και οταν βγει τις πρωτες μερες φανταζομαι θα ειναι σχεδον πιτα με πολλα κοληματα. Αλλα αφου σε κερδισε αυτο ειναι καλο. Και ωραιο και αυτο που λες με τα duel. Αναμενω τωρα να δω πως θα ειναι και τα dungeon και τα 2 raid που θα βαλουν. Το housing φαινεται επισης πολυ ωραιο και με τραβαει αν και συνηθως ειμαι ο τελευταιος που ασχολουμαι με αυτου του ειδους τα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και δεν εχει (ευτυχως!!!!)το κλασικο tab targeting

αυτό μπορεί να τους γυρίσει μπούμερανγκ

σε classes που χρειάζονται το tab target όπως οι healers

στο PvE κομμάτι του game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν ειμαι fan του healer class πιστευω οτι δεν θα εχουν προβλημα. Σε ενα παρτακι ενας spellsinger (νομιζω) μια χαρα τα πηγαινε. Με το tab μπορεις και κανεις target απλα τα skills ειναι οπως στο tera ή μαλλον καλυτερα στο smite. Εχουν καποιο range και πρεπει να "σημαδεψεις" αλλιως το ριχνεις στου διαολου τη μανα και χαραμιζεις το spell :P

 

@StormGr αν γουσταρεις housing δες φιλε μου το repopulation και το archeage τοτε για να παθεις πλακα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Το βιντεάκι παίχτηκε περσι άνοιξη και είναι prerendered, τα ingame γραφικά δυστυχώς είναι αισχρά θυμίζοντας mmo δεκαετίας, καρτουνίστικα μπας και πιάσουν κανά πελατάκι από wow μεριά, γενικά πρόκειται για wow (ή everquest πιο σωστά) κλώνο του κερατά με σχεδόν τίποτα εξτρα πέρα από τα paths που δίνουν κάποια εξτραδάκια. Και ενώ είχε ένα θετικό τον πρώτο καιρό, την δυσκολία που θύμιζε wow εποχής vanilla - tbc, την ξεκατίνιασαν και αυτήν για χάρη κάποιων λοβοτομημένων που γκρίνιαζαν στην μπετα.

 

f2p αλλιώς πάσο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...