Προς το περιεχόμενο

Οι γυναίκες αποτελούν την πλειοψηφία των κατόχων eReader συσκευών


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη μπορει

 

Υ.Γ: Καλά define και το "μπορεί" ε. Από το Internet καλά είναι.. να δεις και εγώ στον ύπνο μου τι λέω θα τρελαθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και που ξερεις εσυ τι ελλειψη εχω εγω η ο οποιοσδηποτε αλλος?επειδη λεμε καφριλικια?

μαθε κατι,ο αντρας που γουσταρει να κραξει θα το κανει για ενα λογο και μονο.

επειδη μπορει

 

Επειδή μπορεί ή επειδή δεν μπορεί να κάνει κάτι άλλο εκτός απο το να κράξει; ;)

 

Καταλαβαίνω την ανάγκη εκτόξευσης χολής, την έχω και εγώ. Αλλά ρε φίλε, νοείται άντρας με την έννοια της λέξης, να κράζει σα κατινάκι; Βέβαια θα μου πεις, και στο ίντερνετ οι φίλοι στο facebook είναι 'φίλοι' και οι άντρες είναι 'άντρες', οπότε η σημασιολογία δεν έχει κανένα απολύτως νόημα.

 

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι τι κερδίζει κάποιος με γλίτσικες ατάκες τύπου 'δε πα να πλύνει κανα πιάτο η γκόμενα;'. Οκ, γελάγαμε όλοι με αυτά τα αστεία.. το 1989. Δεν θέλω να παίζω το μλκ που υποστηρίζει τις γκόμενες για κανένα λόγο, απλά αυτό το χιούμορ είναι τόσο ξεπεσμένο που θα ήταν καλύτερο να κάναμε σπαμ αστεία chuck norris.. (μερικά απο αυτά λένε κιόλας). Διαφωνείς; Δε θα προτιμούσες το topic να έχει μόνο 1-2 σοβαρές απαντήσεις και όχι ατάκες του στυλ 'ασε τo kindle και πιασε τη σιδερώστρα γυναίκα' και παρόμοιες εμετικές παπαριές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας εμπλουτίσουμε το νήμα ^_^

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=yBUBaCOztlA

 

 

Η δημοσίευση μηνυμάτων σε αυτό το forum χρησιμοποιώντας greeklish χαρακτήρες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ! <=====θα μπορέσουμε κάποτε να δημοσιεύσουμε σύντομα σχόλια;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ: Καλά define και το "μπορεί" ε. Από το Internet καλά είναι.. να δεις και εγώ στον ύπνο μου τι λέω θα τρελαθείς.

φανταζομαι κατι αντιστοιχο με αυτο το κοκκινο απο κατω ε? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

φανταζομαι κατι αντιστοιχο με αυτο το κοκκινο απο κατω ε? :rolleyes:

 

Διάβασε τέρμα κάτω δεξιά, είναι Quote (ενός άντρακλα). Στον αέρα τα πιάνεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να έχουν και κάτι να κάνουν στην κουζίνα.

 

ναι, όταν αυτές παίζανε με τις μπαρμπιες εμεις μαθαίναμε να τις γδύνουμε ...

όταν αυτές μαθαίνανε το ποδήλατο εμείς τις καβαλούσαμε ...

 

B)

Ειλικρινά υπάρχουν στιγμές που ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ που είμαι μέλος σε αυτό το φόρουμ. Και δυστυχώς τελευταία ντρέπομαι όλο και πιο συχνά. Κρίμα....

Οταν μάθετε μερικοί να αγαπάτε τον άνθρωπο που σας έφερε στον κόσμο, που κατα τύχη ήτανε μια γυναίκα, ίσως σταματήσει ο μισογυνισμός τουλάχιστον εδώ μέσα.

 

κάπου είχα διαβάσει ότι αν εμείς οι άνθρωποι ανοιγαμε το στόμα μας μόνο όταν έχουμε να πούμε κάτι χρήσιμο, σιωπή θα επικρατούσε

 

Μακάρι να μπορούσα εκτός από ένα απλό +1, να πληρώσω το κάθε γράμμα που πάτησες στο πληκτρολόγιο με ότι πλούτο υπάρχει σε αυτό το κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εμένα μου φαίνεται περίεργο που εδώ εχει γίνει της *&%#(^@ και δεν μιλάει κανείς ενώ σε άλλα υποφόρουμ λέμε καλησπέρα τι κάνεις και μας διαγράφονται τα πόστ....+ ότι μας λένε πως απαγορεύεται η ψιλή κουβεντούλα...

 

Το θέμα μου δέν είναι η διαγραφή τον πόστ αλλα όπως έχω πεί και άλλες φορές,εχω φτάσει σε σημείο να με χαλάει το αγαπημένο μου site εξαιτίας τον γεγονότων!!!

Παρακολουθώ το site 2+ χρόνια πρίν την εγγραφή μου και μπορώ να πώ οτι ήταν ΠΟΛΥ καλύτερο κάποτε...

Ισως τώρα τελευταία έχουν χαλαρώσει πολύ τα πράγματα αλλα είναι κρίμα γιατί ο καθένας λέει ότι του κατέβει και παίρνει μπάλα και άλλους μαζί του (πχ στο hardware κομμάτι του φόρουμ)

 

Αυτά τα λίγα απο εμένα, φιλικά προς το φόρουμ και για το καλό του!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταζομαι οσες ειναι ξανθες ενοχλουνται με τα ανεκδοτα με τις ξανθιες

οι ποντιοι το ιδιο

οι οδηγοι yugo το ιδιο κτλ.

ειναι σαν τους τυπους του ΕΣΡ ενα πραγμα, που κανουν μηνυσεις στον λαζοπουλο και το ραδιο αρβυλα.

χιουμορ 0,ανεκτικοτητα 0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εμένα μου φαίνεται περίεργο που εδώ εχει γίνει της *&%#(^@ και δεν μιλάει κανείς ενώ σε άλλα υποφόρουμ λέμε καλησπέρα τι κάνεις και μας διαγράφονται τα πόστ....+ ότι μας λένε πως απαγορεύεται η ψιλή κουβεντούλα...

 

Το θέμα μου δέν είναι η διαγραφή τον πόστ αλλα όπως έχω πεί και άλλες φορές,εχω φτάσει σε σημείο να με χαλάει το αγαπημένο μου site εξαιτίας τον γεγονότων!!!

Παρακολουθώ το site 2+ χρόνια πρίν την εγγραφή μου και μπορώ να πώ οτι ήταν ΠΟΛΥ καλύτερο κάποτε...

Ισως τώρα τελευταία έχουν χαλαρώσει πολύ τα πράγματα αλλα είναι κρίμα γιατί ο καθένας λέει ότι του κατέβει και παίρνει μπάλα και άλλους μαζί του (πχ στο hardware κομμάτι του φόρουμ)

 

Αυτά τα λίγα απο εμένα, φιλικά προς το φόρουμ και για το καλό του!

 

 

 

+1000 αλλά αν δεν πάρουν θέση οι admin δυστηχώς θα πάει πρός το χειρότερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εμένα μου φαίνεται περίεργο που εδώ εχει γίνει της *&%#(^@ και δεν μιλάει κανείς ενώ σε άλλα υποφόρουμ λέμε καλησπέρα τι κάνεις και μας διαγράφονται τα πόστ....+ ότι μας λένε πως απαγορεύεται η ψιλή κουβεντούλα...

 

Το θέμα μου δέν είναι η διαγραφή τον πόστ αλλα όπως έχω πεί και άλλες φορές,εχω φτάσει σε σημείο να με χαλάει το αγαπημένο μου site εξαιτίας τον γεγονότων!!!

Παρακολουθώ το site 2+ χρόνια πρίν την εγγραφή μου και μπορώ να πώ οτι ήταν ΠΟΛΥ καλύτερο κάποτε...

Ισως τώρα τελευταία έχουν χαλαρώσει πολύ τα πράγματα αλλα είναι κρίμα γιατί ο καθένας λέει ότι του κατέβει και παίρνει μπάλα και άλλους μαζί του (πχ στο hardware κομμάτι του φόρουμ)

 

Αυτά τα λίγα απο εμένα, φιλικά προς το φόρουμ και για το καλό του!

 

+1000 αλλά αν δεν πάρουν θέση οι admin δυστηχώς θα πάει πρός το χειρότερο!

Άλλο εκτός από τη καταστροφολογία και δικτατορικές τακτικές,δεν έχετε να προσφέρεται ή να προτείνετε?

Αν γουστάρετε με το παραμικρό πείραγμα, διαφωνία ή μια έντονη συζήτηση να γίνεται delete κ ban, καλύτερα να αφήσουμε τα blog και τα forum,σ'αυτους που εκτιμούν την ελευθερία του λόγου και την άποψη των απέναντι τους(δε λέω να ξεκινήσουμε το βρισίδι, αλλά ούτε ότι δε μας αρέσει σαν άποψη,να του τραβάμε ένα delete/ban)!

 

Όσο για το θέμα των γυναικών, ελπίζω ότι ακούστηκαν,να είναι ένα απλό πείραγμα και τίποτα παραπάνω!

Ο σεβασμός προς αυτές, τουλάχιστον στην Ελλάδα,θα πρέπει να είναι δεδομένος!Μονο έτσι θα έχουμε το δικαιομα και εμείς(άντρες),να ζητάμε το σεβασμό, από εκείνες!

Ότι δίνεις παίρνεις!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...