Προς το περιεχόμενο

Χειριστήριο Γενικής στα lidl


derizio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/index_12875.htm

 

Το έχει όμως δοκιμάσει κανείς; Το έχουν βγάλει και άλλες φορές. Σκέφτομαι να το πάρω μπας και αντικαταστησω τα 3 που έχω, τηλεόραση, nova, home cinema.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/index_12875.htm

 

Το έχει όμως δοκιμάσει κανείς; Το έχουν βγάλει και άλλες φορές. Σκέφτομαι να το πάρω μπας και αντικαταστησω τα 3 που έχω, τηλεόραση, nova, home cinema.

 

To έχω από την προηγούμενη φορά που το έβγαλαν, αλλά στα 10 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Εξαιρετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το έχω το χειρηστήριο και είναι πάρα πολύ καλό για τα λεφτά του,έχει και φωτισμό και lcd οθόνη , ειδικά για 7.99 που το δίνουν είναι μια ασυναγώνιστη προσφόρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι εύκολο στον προγραμματισμό? Με κωδικούς γίνεται?

και με κωδικούς και με ανίχνευση και διαβάζει εντολές από άλλο τηλεκοντρόλ και καλή σχετικά ποιότητα κατασκευής ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να συνδεθεί με pc μέσω κάρτας τηλεόρασης?έχω μια notonlytv και μια aver και εχουν χαιρετησει τα τηλεκοντρολ και των δυο...

 

Eχει καποιους κωδικους TVTUNER αλλα 5-6 αν 8υμαμαι καλα.

Αν δεν εχεις τα μαμα δωσε αλλα 10 για το Logitech 300 (απο amazon.uk)

 

Eμενα γενικα, που δε το η8ελα για sony,philips κλπ standard κωδικους, μονο με learn επαιξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο lidl στα Μελίσσια δεν υπάρχει :fear:

 

Μη βιάζεσαι....

 

 

www.lidl.gr / Oι προσφορές μας / Τεχνολογία και διασκέδαση | Από 05.09 / Τηλεχειριστήριο γενικής χρήσης

 

http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/index_12875.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα άλλο μοντέλο που είχε βγάλει πάντως πριν κάνα χρόνο λιγάκι πιο φαρδουλό, είναι επιεικώς ΣΑΠΙΟ !

Προβλήματα στον προγραμματισμό (έπιανε 2 φορές το κουμπί), δεν αποθήκευε τα commands/keys πολλές φορές, κολλούσε το backlight κλπ... Μου θύμισε κάτι κινέζικα του καλαθιού.

 

Παρόλα αυτά μετά από ακετές ώρες, κατάφερα και το συντόνισα να παίζει με TV, DVD και αποκωδικοποιητή Digea, αλλά ειλικρινά, θα έδινα και τα τριπλάσια για να έπαιρνα κάτι σε Philips προγραμματιζόμενο, που απλά είναι κορυφές (για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και την ψυχική μου ηρεμία).

 

Αν ακόμα έχω το κουτί, θα κοιτάξω μοντέλο και θα ποστάρω για να μη την πατήσει κι άλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...