Προς το περιεχόμενο

Επικινδυνες περιοχες Αθηνας


katz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε σεις μην με τρελαινετε

Σας ειπα δεν εχω ιδεα.. Σαν να ανεβαινε ενας αθηναιος και να μην ηξερε και να εκλεινε να μεινει δενδροποταμο

Γι αυτο σας ειπα μην κανω καμια γκαφα και μενω σε κανα γκετο γιατι θα γυρναω απο την δουλεια στις 10 το βραδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις μην με τρελαινετε

Σας ειπα δεν εχω ιδεα.. Σαν να ανεβαινε ενας αθηναιος και να μην ηξερε και να εκλεινε να μεινει δενδροποταμο

Γι αυτο σας ειπα μην κανω καμια γκαφα και μενω σε κανα γκετο γιατι θα γυρναω απο την δουλεια στις 10 το βραδυ

χαλαρωσε..

 

salonika.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σταυροφιλησεις ολα τα αγαπημενα σου προσωπα.

ειναι απικυνδινη η Αθηνα, ποτε δεν ξερεις.

καλη τυχη.

 

 

Εχω κανει και την διαθηκη μου..Μην ανυσυχεις εξυπνουλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεξαρτήτως που γυρίζεις παίζει μεγάλο ρόλο το λουκ σου (φάτσα , ντύσιμο , στιλακι , ύφος ) για να σου την πέσουνε .

Οπότε αν δεν είσαι κανένα γομάρι η κανένας βαράω καλύτερα να είσαι σβέλτος και να μην κολλάς το βλέμμα σου σε περίεργους τύπους.

 

 

Αν πάλι είσαι βαράω πήγαινε και κάνε τους εσύ πέσιμο , το πολύ πολύ να βγάλεις και μεροκάματο. (η να φας καμιά μαχαιριά) :lol: :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θεσσαλονικη υπαρχουν τετοιες περιοχες, σε φιλους εχουν επιτεθει πρεζακια κλπ.

 

Στο κεντρο θεσ/νικη λιγο δυσκολο(καλα δε λεω για στενακια). Η δυτικη θεσ/νικη απο βαρδαρη και πιο περα γενικα ειναι λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κεντρο θεσ/νικη λιγο δυσκολο(καλα δε λεω για στενακια). Η δυτικη θεσ/νικη απο βαρδαρη και πιο περα γενικα ειναι λιγο...

 

Ναι κυριως για δυτικη μιλαω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Η Παλλήνη δεν έχει ΤΙΠΟΤΑ να πας καλέ!

Είναι καλή περιοχή. Νεόπλουτη είναι η αλήθεια... Αλλά πέρα από 2 καφετέριες χωμένες μέσα σε μια πλατεία που αν δεν την ξέρεις, δεν την βρίσκεις, δεν έχει τίποτα! Ούτε για ψώνια δεν έχει τίποτα πλέον. Εκτός κι αν έχεις σκοπό να αγοράσεις το νυφικό του Ασλάνη που μοστράρει σε γιγαντοαφίσα επί της Μαραθώνος :lol:

Επίσης, έχει αρκετή κινησούλα καθημερινές...

 

Αν έχεις αυτοκίνητο (που λογικά θα έχεις, αλλιώς πώς να έρθεις Παλλήνη; ) μπορείς να πας Γέρακα ή Ανθούσα (έχει μία μοναδική καφετέρια αλλά είναι ωραία το βράδυ).

 

Με τα ΜΜΜ κατά την γνώμη μου δεν αξίζει να έρθεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως είπε και η μαφάλντα, η αλήθεια είναι κάπου στη μέση.

Και επίσης είναι να πέσεις στην περίπτωση ρε παιδί μου.

Π.χ. όταν είχα κυκλοφορήσει μόνη μου στην Ομόνοια 4 το πρωί Πρωτοχρονιά δεν μου είχε συμβεί τίποτα περίεργο. Ενώ μια μέρα μεσημέρι κατέβαινα την Ιπποκράτους και πήγε να με στριμώξει ένας σιχαμερός πορνόγερος!

 

Οπότε TS, αυτό που θα σου πω είναι απλά νά'χεις το νου σου, να μάθεις να βάζεις σημάδια για να μην χάνεσαι, να μην φοράς κάτι που κάνει μπαμ ότι είναι πανάκριβο και να μην κοιτάς περίεργα :P Οκ, υπάρχουν και μερικοί δρόμοι που είναι γκέτο αλλά θα τους καταλάβεις αμέσως όταν τους δεις κ σ'αυτή την περίπτωση απλά βάλε την λογική σου να δουλέψει. Α! "Γκέτο-ζόμπι" είναι η οδός Τοσίτσα, δίπλα στο Πολυτεχνείο. Αυτήν πχ δεν βρίσκω λόγω να θες να την περπατήσεις εκτός κ αν γουστάρεις υπερβολικά Resident Evil.

 

(Γαμώ την επαναφορά παλιών θεμάτων γαμώ :P)

Επεξ/σία από *nenya*
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...