Προς το περιεχόμενο

Metal και Rock...μιας άλλης γενιάς (video only)


nikosgia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 731
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω τα λόγια είναι περιττά...αφήστε στην άκρη τα 80's hairbands,τις θρασιές,το black,το death,το punk κλπ και ας ακούσουμε λίγη ΜΟΥΣΙΚΗ...από αυτούς που ξέρουν να την κάνουν σωστά!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=wVfUimq2KeI&feature=youtu.be

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

apla Θ-Ε-Ι-Κ-Ο

Πως το σιχαίνομαι όταν στις συναυλίες τους κόβει στη μέση το κομμάτι για να πει "do you feel it?". Χαλάει όλη την ατμόσφαιρα  :mad: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το σιχαίνομαι όταν στις συναυλίες τους κόβει στη μέση το κομμάτι για να πει "do you feel it?". Χαλάει όλη την ατμόσφαιρα  :mad:

αληθεια??ποτε μου δεν το ακουσα live.πωπω πρεπει να ειναι οντως ξενερωτο αυτο που κανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αληθεια??ποτε μου δεν το ακουσα live.πωπω πρεπει να ειναι οντως ξενερωτο αυτο που κανει...

Για να πω την αλήθεια, πέρα από την πρώτη φορά που είχα αγοράσει το βινύλιο, δεν το ξαναάκουσα στην αυθεντική του εκτέλεση. Ακόμα και με το μειονέκτημα που λέω οι live εκτελέσεις το ξεπερνάνε. Έχω πάνω από 10 για αυτό ειδικά το κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

R.I.P. μεγάλε και τρανέ Jeff Hanneman!!!!μπορεί να μην ήσουν κάτι σπουδαίο τεχνικά σαν κιθαρίστας αλλα έγραψες ιστορία με την καλύτερη thrash metal μπάντα ever.

 

Πέρασες πολλά τα τελευταία 2 χρονια,ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα σε σκεπάσει!!!
Ευχαριστούμε για ΟΛΑ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...