Προς το περιεχόμενο

ΓκομενοΠαγιδες...-Men only.....


nikosgia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν οι γυναίκες ήταν όλες σαν την evabb, τώρα θα ήμουν σε μοναστήρι. Ξενέρωσα αφάνταστα με όσα είδα να γράφει.

 

Ευτυχώς που γράφει και η black_widow...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 883
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

υπαρχει το αναγνωριστικο γαμισι, δλδ γινεται μια φορα κι αν ειναι καλο και δεν εξαφανιστει ο αλλος την επομενη μερα, τον κραταμε και για δευτερη και τριτη και και και και. αν το αγνωριστικο γαμισι ειναι αθλιο τοτε θα βρουμε μια δικαιολογια του τυπου "δεν εχω ξεπερασει ακομα τον πρωην μου" "ειμαι μπερδεμενη" για να σας στειλουμε

 

υγ μεταφραση των παραπανω δικαιολογιων "ο πρωην γαμαγε 100 φορες καλυτερα μαλακακο"

http://gunaikopagida.blogspot.com/2011/01/10_31.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

δευτερον υστερικη συμπεριφορα τυπου "δεν σε αγγιζω εκει περα γτ δεν σε ξερω και φοβαμαι τα μικροβια" προσεχε δεν μιλαω για σεξ χωρις προφυλαξεις η στοματικο ενοω απλο αγγιγμα με το χερι. ακουγεται υπερβολικο αλλα εχω πεσει και σε τετοιους.

 

 

Καλα αυτο ειναι κωμικοτραγικο στον μεγιστο βαθμο. Που τους βρισκεις?

 

Επισης το στοματικο πιστευω επιβαλλεται και απο τις 2 πλευρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οκ σαν σκεψη οτι χωριζουμε τους ανθρωπους σε fuckable/non-fuckable αλλα απο εκει και περα παιζουν ρολο κι αλλα πραματα. οσο fuckable κι αν ειναι καποιος εξωτερικα αμα αποδειχθει μαλακας εσωτερικα να μου λειπει το βυσσινο.

Mα δεν ειπα ποτε οτι ΜΟΝΟ το σεξ παιζει ρολο

Ισα ισα νομιζω στο πρωτο ποστ εκανα σαφες οτι "μετα παιζουν και αλλα ρολο και απλα ζυγιζεις τι μετραει πιο πολυ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη ενας τρισαθλιος τυπος που καμια ελληνιδα δεν θα πηγαινε μαζι του πιστευεις οτι θα υπηρχε ξενη που θα πηγαινε μαζι του? αν καποιος δεν αρεσει στην ελλαδα δεν θα αρεσει σε οποιαδηποτε χωρα κι αν παει.ασε ρε τωρα

 

Γιατι το πηγες αμεσως στον τρισαθλιο τυπο? Δηλαδη οσοι δεν γαμανε ή οσοι δεν γουσταρουμε ειναι αυτοματα τρισαθλιοι? Μηπως, λεω μηπως, οι ελληνιδες εχουν ενα εξαιρετικα περιορισμενο ρεπερτοριο οσον αφορα το τι ειναι αποδεκτο γι αυτες για να κατσουν ή να συναψουν σχεση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το πηγες αμεσως στον τρισαθλιο τυπο? Δηλαδη οσοι δεν γαμανε ή οσοι δεν γουσταρουμε ειναι αυτοματα τρισαθλιοι? Μηπως, λεω μηπως, οι ελληνιδες εχουν ενα εξαιρετικα περιορισμενο ρεπερτοριο οσον αφορα το τι ειναι αποδεκτο γι αυτες για να κατσουν ή να συναψουν σχεση?

 

 

 

 

ολοι εκφράζουμε απόψεις,αυτο είναι καλό,το κακο ομως ειναι οταν,την άποψη μας,τη δικη μας οπτική,την γενικεύουμε και την κάνουμε κανόνα σε παγκόσμια κλίμακα.

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφως, μιλαμε για το γενικο συνολο ως το τι βλεπεις και τι παρατηρεις. Που αλλου θα βρεις κοσμο ειτε για σχεση ειτε για να fuckαρεις? Φυσικα εξω. Τι επικρατει λοιπον εκει εξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν οι γυναίκες ήταν όλες σαν την evabb, τώρα θα ήμουν σε μοναστήρι. Ξενέρωσα αφάνταστα με όσα είδα να γράφει.

 

Ευτυχώς που γράφει και η black_widow...

 

Μα νομίζω ότι είπα το ίδιο πράγμα με την evabb...

 

Σαφως, μιλαμε για το γενικο συνολο ως το τι βλεπεις και τι παρατηρεις. Που αλλου θα βρεις κοσμο ειτε για σχεση ειτε για να fuckαρεις? Φυσικα εξω. Τι επικρατει λοιπον εκει εξω?

 

E δε νομίζω να έχεις κάνει και στατιστική έρευνα κιόλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα νομίζω ότι είπα το ίδιο πράγμα με την evabb...

 

εσυ ναι! αλλα ο καθενας καταλαβαινει ο,τι θελει. Αντε χαριν συζητησης ας πουμε οτι δεν μετρησε τοσο τα λογια της η evabb. Που μεταφραζεται απο τα αντρικα στα ελληνικα: "ααα, για να μιλαει ανοιχτα για σεξ χωρις να κρυβεται πισω απ το δακτυλο της ειναι και λιγο π0υτ@να/κ@ρι0λ@.

Μιλαμε παντα για αποψεις ανθρωπων που πρωτα χαλανε την πιατσα και μετα καπακι ερχονται και συζητανε για τον ψευτοπουριτανισμο της ελληνιδας, τα κομπλεξ της ελεινιδας και την σοβαροφανεια της κλπ κλπ κλπ.

 

Δεν μιλαω τοσο για το φορουμ οσο για εκει εξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E δε νομίζω να έχεις κάνει και στατιστική έρευνα κιόλας...

 

Φυσικα και οχι αλλα οι πιθανοτητες μου μεσα στα χρονια και στους "ρολους" που εχω παιξει αυτο μου δειχνουν. Δεν ειμαι απολυτος για τιποτα πανω σε τετοια θεματα απλα καταθετω τις εμπειριες μου μεχρι τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και οχι αλλα οι πιθανοτητες μου μεσα στα χρονια και στους "ρολους" που εχω παιξει αυτο μου δειχνουν. Δεν ειμαι απολυτος για τιποτα πανω σε τετοια θεματα απλα καταθετω τις εμπειριες μου μεχρι τωρα.

 

Απλά καλό θα ήταν να κάνουμε και λίγο αυτοκριτική.

 

Η γκόμενα που κοιτάει τα εκκαθαριστικά , τα αμάξια και τα ακριβά δώρα τα κάνει εκεί που την παίρνει να τα κάνει αυτά και πρόκειται περί ξεκάθαρης συναλλαγής λεφτών - ομορφιάς .

 

Ο μισθωτός του βασικού μισθού ή λίγο παραπάνω από το βασικό γιατί υιοθετεί όμως τις συνήθειες του λεφτά ; Να δώσω ένα παράδειγμα : Δούλευα σε ένα νετ καφέ και είχε καθυστερήσει η εταιρεία να μας πληρώσει τα πάρα πολλά ΝΟΤ λεφτά που παίρναμε . Ακούω λοιπόν ένα συνάδελφο να λέει " Ωχ τι θα κάνω τώρα , είχα κλείσει για Κεφαλάρι να την πάω για φαγητό και χρειάζομαι τόσα λεφτά κ.λ.π. ". Ήθελα να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο. ΟΚ η τύπισσα αν είναι μαθημένη από μπαμπά να της τα σκάει δεν μπορεί να καταλάβει την αξία των χρημάτων , οι μ*δουλοι ( γιατί sorry αλλά αυτό πιστεύω ότι είναι ) τα λεφτά που βγάζουν δεν τα λυπούνται ;

 

Σκεφτείτε και μία φορά ότι μπορεί να φταίνε και οι επιλογές που κάνετε , δεν είστε άμοιροι ευθυνών. Επίσης , όλη αυτή η μ*δουλίαση κάνει κακό και στις τσέπες των εργαζόμενων γυναικών. Έχω βαρεθεί το κάθε εργοδότη που νομίζει οτι θέλω να δουλέψω από χόμπι και δίνει μισθούς - χαρτζηλίκι και θεωρεί ότι θα έχω το αμάξι από μπαμπά και τα λεφτά για εξόδους - ρούχα κ.λ.π. από γκόμενο. Κάνετε κακό και στη δική μου τσέπη κατά κάποιο τρόπο :mad:

 

Υ.Γ. Αναφέρομαι στα λεφτά γιατί οι περισσότεροι εκεί αναφέρεστε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου εχει κατσει καμια γυναικα για την οποια δεν πληρωνα το κατιτις της. Μα καμια ομως. Απλη τυχη (ατυχια)? Δεν νομιζω widow. Δεν θελω να σε παρω στο λαιμο μου αλλα μου εχουν τυχει υπερβολικα πολλες γκομενες εκει εξω που τις εχω πληρωσει στο πρωτο ραντεβου. Απο τοτε που δεν πληρωνω εχω δει δραματικη μειωση (για να μην πω ολικη εκλειψη) στις "κατακτησεις" μου. Η μονη εξαιρεση που θα πληρωσω 100% ειναι αν προσκαλεσω εγω την κοπελα για να βγουμε. Εκει εννοειται οτι θα πληρωσω.

 

See widow, δεν φταιμε ακριβως και εμεις. Οι μουνοδουλοι ναι ειναι για κρεμασμα αλλα γενικα αν δεν πλερω, δεν μαμας. Εχει περασει αυτη η αποψη στις περισσοτερες ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ (να το ξεκαθαρισουμε αυτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

...ααακριβώς. Καιρό έχουμε να σε δούμε στο γνωστό thread. Μη χάνεσαι...

 

 

 

μιλαμε για τοπικ οφ δε γιαρ ανετα, με αυτα που γραφονται εκει μεσα!

ευχαριστω.

αληθεια ευχαριστω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... γκομενες εκει εξω που τις εχω πληρωσει στο πρωτο ραντεβου. Απο τοτε που δεν πληρωνω εχω δει δραματικη μειωση (για να μην πω ολικη εκλειψη) στις "κατακτησεις" μου. Η μονη εξαιρεση που θα πληρωσω 100% ειναι αν προσκαλεσω εγω την κοπελα για να βγουμε. Εκει εννοειται οτι θα πληρωσω.

 

συνήθως σε προσκαλούν αυτές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...