Προς το περιεχόμενο

ΓκομενοΠαγιδες...-Men only.....


nikosgia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 883
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

κατσε δηλαδη πως δειχνεις το "σεξ" οταν γνωρισεις καποιον/καποια?

 

 

Επισης, μου αρεσει που οι γυναικες λετε κοιτανε τα λεφτα, οταν εγω το ειπα εξω απο τα δοντια με το πραγματικο του ονομα, με κραξανε...

 

Μα σε μία σχέση δε θα κάνεις σεξ ; Δηλαδή η γκομενοπαγίδα ισούται για εσάς με το απλά να βγείτε με μία γυναίκα ; Τόση συζήτηση για αυτό ; Μα το δύσκολο είναι πάντα το να μείνει ο άλλος /η ( και για τα δύο φύλα ισχύει το ίδιο πιστεύω ) όχι απλά να τον / την προσελκύσεις αρχικά.

 

Εχω καλη μνημη θυμαμαι τα παντα

 

Και να το χεις κανει, που το κακο?

 

Αφού δεν έχεις κάτι συγκεκριμένο να παραθέσεις καλύτερα να μην το ανέφερες καθόλου. Φαντάσου τι έχει να γίνει στις συζητήσεις εδώ αν αρχίσει ο καθένας να λέει μα είχες πει ότι είχες κάνει αυτό κ.ο.κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι αλλά δεν τη λες και άσημη. Έστω σαν ηθοποιός-μοντέλο είχε μια αναγνώριση για το επίπεδο της ελληνικής τηλεόρασης πάντα και lifestyle.

ειναι ομως πολυ όμορφη και αυτο ειναι που μετράει,κατι σαν τρόπαιο φάση,σα τη φίλη μου την ολγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ομως πολυ όμορφη και αυτο ειναι που μετράει,κατι σαν τρόπαιο φάση,σα τη φίλη μου την ολγα.

 

Το να είναι όμορφη από μόνο του για να χτυπήσει Βαρδινογιάννη δεν αρκεί. Πρέπει να χωθεί στη showbiz τουλάχιστον. Πρέπει δλδ να αποκτήσει έστω μια στοιχειώδη αναγνώριση για τα ελληνικά δεδομένα.

 

Πώς να στο πώ και η κόρη του Βαρδινογιάννη τα έφτιαξε με το Νίνο. Δε χτύπησε τον πιτσιρικά που τραγουδάει στα μπουζούκια στο Μπουρνάζι.

Αυτός άντε να βρει καμιά καγκουρογκόμενα η καμιά τραγουδιάρα από Περιστέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να είναι όμορφη από μόνο του για να χτυπήσει Βαρδινογιάννη δεν αρκεί. Πρέπει να χωθεί στη showbiz τουλάχιστον. Πρέπει δλδ να αποκτήσει έστω μια στοιχειώδη αναγνώριση για τα ελληνικά δεδομένα.

 

Πώς να στο πώ και η κόρη του Βαρδινογιάννη τα έφτιαξε με το Νίνο. Δε χτύπησε τον πιτσιρικά που τραγουδάει στα μπουζούκια στο Μπουρνάζι.

Αυτός άντε να βρει καμιά καγκουρογκόμενα η καμιά τραγουδιάρα από Περιστέρι.

 

 

 

 

τωρα πλεον(ελεω τιβι) ναι,εχεις δικαιο

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν έχεις κάτι συγκεκριμένο να παραθέσεις καλύτερα να μην το ανέφερες καθόλου. Φαντάσου τι έχει να γίνει στις συζητήσεις εδώ αν αρχίσει ο καθένας να λέει μα είχες πει ότι είχες κάνει αυτό κ.ο.κ.

 

...πάνω που ήμουν έτοιμος να προβώ σε αποκαλύψεις από που βγαίνει το νικ σου. Φτου γαμώτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δηλαδη θα ηταν ο Χατζηγιαννης πωλητης σε σουβλατζιδικο και θα ειχε γκομενα την Μακρυπουλια??? εεεε οχι!?!?!

 

 

Βασικα την μακρυπουλια για να την εχεις πρεπει να μην την ενοχλεις το βραδυ... :devil:

που παει να πει οτι μετα τα 30 αρχιζουν να σκεφτονται οτι πρεπει να κανουν οικογενεια ? ναι

 

τελειως ελληνικο trademark

 

Ως γνωστον οι ασχημοι πλουσιοι του εξωτερικου την βγαζουνε με ασχημες. Χμμμ

 

 

Παντως κριμα. Ο lucifer σας εδωσε την απολυτη γκομενοπαγιδα και σχεδον κανεις δεν την προσεξε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...πάνω που ήμουν έτοιμος να προβώ σε αποκαλύψεις από που βγαίνει το νικ σου. Φτου γαμώτ...

 

Το νικ μου βγαίνει από το περιβόητο είδος αράχνης και δεν ήμουν εγώ που το εμπνεύστηκε :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα την μακρυπουλια για να την εχεις πρεπει να μην την ενοχλεις το βραδυ... :devil:

 

 

 

ναι ειναι λεσβια και τα εχει με την αλλη την ζουμπουλια. ναι οκ.νταξει.οτι πεις.οπωσδηποτε. κι εγω τα εχω με την 60χρονη φουρναρισσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν αντιλαμβανομαστε τον ορο "γκομενοπαγιδα" διαφορετικα εδω μεσα

Για οριστε τον...γκομενοπαγιδα=σου την φερνει στο πιατο ή γκομενοπαγιδα=τροπος να γνωριζεις γυναικες και μετα ειναι δικο σου θεμα πως θα κινηθεις?

 

Γιατι αν νομιζετε το 1ο, βγαλτε τα παιδια και τον γαμο απο την κατηγορια. Ισα ισα, το αναποδο, το 90% των γυναικων μπορει να γουσταρουν αλλα θα πουνε "που να μπλεκω, ας παω στον διπλα που ειναι ελευθερος". Αν νομιζετε το 2ο, ναι, τοτε υπαρχει αλλη ανεση (γιατι τα παιδια και η βερα τις κανουν να αισθανονται μεγαλυτερη ασφαλεια, σε αξιολογουν διαφορετικα) αλλα μετα ειναι στο χερι σου ποσο θες να το χοντρυνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...