Προς το περιεχόμενο

ΓκομενοΠαγιδες...-Men only.....


nikosgia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 883
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εμενα μπορειτε να μου λυσετε μια απορια? γιατι ειναι κατι αντρες κοντοι χοντροι και ασχημοι και κυκλοφορουν κατι θεες και αντιστοιχα γλυκα τεκνακια να κυκλοφορουν μπαζολες?

ενταξει μην μου πειτε το γνωστο κοιτανε τον ψυχικο κοσμο του αλλου. η κοιτανε τα λεφτα. γιατι τα παραδειγματα που ξερω εγω ουτε πλουσιοι ειναι ουτε εχουν πλουσιο ψυχικο κοσμο και υψηλη νοημοσυνη.

μηπως τελικα ολοι συμβιβαζομαστε στην ζωη μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μπορειτε να μου λυσετε μια απορια? γιατι ειναι κατι αντρες κοντοι χοντροι και ασχημοι και κυκλοφορουν κατι θεες και αντιστοιχα γλυκα τεκνακια να κυκλοφορουν μπαζολες?

ενταξει μην μου πειτε το γνωστο κοιτανε τον ψυχικο κοσμο του αλλου. η κοιτανε τα λεφτα. γιατι τα παραδειγματα που ξερω εγω ουτε πλουσιοι ειναι ουτε εχουν πλουσιο ψυχικο κοσμο και υψηλη νοημοσυνη.

μηπως τελικα ολοι συμβιβαζομαστε στην ζωη μας?

 

 

http://www.datingish.com/720383109/are-you-the-reacher-or-the-settler/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να η μεγαλύτερη παγίδα.Φωτογραφία μου, του Διανοητικού Ποιητά.

 

uglG9.jpg

 

σοβαρά αν ήμουν άντρας άλλος και έβλεπα αυτόν θα γινόμουν ομοφυλόφιλος.Ακόμη και να με θέλαν όλες οι κοπέλες θα θεωρούσα ανώτερο να αυνανίζομαι στην φωτογραφία αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αναρωτιεμαι γιατι υπαρχει αυτο το θεμα; τοσο αναφαλεις ειστε; τοσο δυσκολο σας ειναι να βρειτε γυναικα;

Απο ...ελευθερας βοσκης δοξα το θεο εχουμε πηξει...απλα συζηταμε τις τεχνικες για πιο εκλεπτυσμενες καταστασεις..... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω

Υπαρχει κοσμος που εαν καποιος κανει την προσεγγιση, εφοσον τα βρει μεχρι ενος σημειου, ξεπερναει το εμφανισιακο

Ειδικα σε γυναικες παιζει αυτο αφου ακομα και αν η αλλη ξερει οτι ειναι ωραια, αν για καποιο διαστημα στη ζωη της δεν την εχουν καπαρωσει (πχ γιατι καμποσοι σκεφτηκαν "εμενα θα γυρισει να κοιταξει") τελικα καταληγουν με καποιον ο οποιος σκεφτηκε "να γυρισει να με κοιταξει αποκλειεται, ας παω να την κοιταξω εγω, στο φιναλε δεν εχω εγωισμο να χασω" και του καθονται.

Και αναποδα, ξερω κοσμο που χτυπαει 2-3 level παραπανω και πετυχαινει αβερτα μαλιστα, με ακριβως την λογικη που ειπα "Ας παω να μιλησω, εχω και το στυλακι, στο φιναλε και η αλλη απο το να καθεται μονη της και να κοιταει, μπορει να περασει καλα και να το προχωρησουμε παρακατω"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή έχεις πολύ καλό "μπλα-μπλά" ή δεν έχεις, όσα χρήματα και να έχεις άμα δεν πεις και κάτι της προκοπής δεν κάνεις τίποτα. χωρίς χιούμορ δεν κάνεις και πολλά. είναι 2 κοινά στοιχεία σε όλες της χαζές παγίδες που διαφωνώ κάθετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχεις το σωστό τρόπο και είσαι και στο σωστο χρόνο όλα γίνονται.

αρκεί μην κάνεις όπως ένα παιδί στο στρατό που σε μια πλατεία με κεφετέριες την είχε πέσει στις περισσότερες κοπέλες! απλά πήγαινε και καθόταν στο τραπέζι τους! :P

 

 

Το να σε δουν ότι έχεις χρήματα θα σου έρθει κάποια καλή μέχρι να στα φάει και μετά τίποτα. για αυτό κάνε ότι εν έχεις τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ιδέα μου ή κανένας δεν ανέφερε μια από τις μεγαλύτερες γκομενοπαγίδες; Το να είσαι παντρεμένος φυσικά!

 

Πιάνει και αν είσαι δεσμευμένος-αρραβωνιασμένος αλλά με 10% τις αρχικής ισχύος. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελή παγίδα το σκυλάκι . Με φιλαράκια στην παραλία έχοντας ένα κουταβάκι μαζί εγω έπαθα πλάκα. Όσες πέρναγαν απο μπροστά αρχίζανε τα γατουλίστικα. Δεν μπορώ να φανταστώ να κατέβεις με 5 6 κουταβάκια γύρω απο την πετσέτα. Minimun δυο τρία τηλεφωνα στο μπαπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ιδέα μου ή κανένας δεν ανέφερε μια από τις μεγαλύτερες γκομενοπαγίδες; Το να είσαι παντρεμένος φυσικά!

 

Πιάνει και αν είσαι δεσμευμένος-αρραβωνιασμένος αλλά με 10% τις αρχικής ισχύος. :P

μπλιαχ και παλι μπλιαχ. να ξερεις οτι το ιδιο βραδυ ο τυπος θα παει και με την γυναικα του. και να εχουν και παιδια. ποσο φθηνη μπορει να νιωθεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπλιαχ και παλι μπλιαχ. να ξερεις οτι το ιδιο βραδυ ο τυπος θα παει και με την γυναικα του. και να εχουν και παιδια. ποσο φθηνη μπορει να νιωθεις?

 

είσαι η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκομενόπαγίδα καλή. Στην παραλία προχωράνε μπροστά κανα δύο φίλοι σου με ακουστικό στο αυτί και κοιτάνε αριστερά και δεξία σαν security επειδή είσαι υψηλό πρόσωπο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη και να με θέλαν όλες οι κοπέλες θα θεωρούσα ανώτερο να αυνανίζομαι στην φωτογραφία αυτή.

 

Ο Γιαχβέ (δηλαδή ο Ιησούς Χριστός τον οποίο ασπάζεσαι πρίν ενσαρκωθεί) τιμώρησε διά θανάτου τον Εβραίο Αυνάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...