Προς το περιεχόμενο

Hondos: Oral-B vitality. 1 + 1 δώρο (ηλεκτρ. οδοντόβουρτσα)


papars

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικά η δικιά μου δεν παίζει (ύστερα από 2 ημέρες φόρτισης), την πάω πίσω στο Hondos Παγκρατίου που την αγόρασα και με κάνουν πάσα στην Procter & Gamble γιατί δεν κάνουν αλλαγές αυτοί :mrgreen:

Μαύρο από δω και πέρα στα hondos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η δικιά μου δεν παίζει (ύστερα από 2 ημέρες φόρτισης), την πάω πίσω στο Hondos Παγκρατίου που την αγόρασα και με κάνουν πάσα στην Procter & Gamble γιατί δεν κάνουν αλλαγές αυτοί :mrgreen:

Μαύρο από δω και πέρα στα hondos.

 

 

αν αγόραζες στριγκάκι θα δούλευε σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυθεντικά ανταλλακτικά ξεκινάνε από ~1 ευρώ το ένα.

 

Ενδεικτικά δείτε εδώ:

http://www.ebay.com/itm/140606373557 περίπου 9,5 ευρώ τα 8.

Αν θέλετε το dual clean δείτε εδώ: http://www.ebay.com/itm/120778112006 στα 7 ευρώ τα 4.

ή το 3D εδώ: http://www.ebay.com/itm/180722058056 στα 10 ευρώ τα 4.

 

Υπάρχουν και σε παιδικές με σχέδια του Disney που είναι πολύ μαλακές, δεν έχω βρει όμως καλή προσφορά ποτέ σε αυτές και έχουν περίπου 7 ευρώ το ένα.

 

Η ενσωματωμένη μπαταρία κρατάει πάνω από 8 χρόνια φορτίσεων (από προσωπική πείρα) και το κόστος αντικατάστασης είναι κάτω από 3 ευρώ αν βέβαια μετά από τόσα χρόνια το πλαστικό σώμα είναι σε καλή κατάσταση.

 

Δεν θα θέλετε να πάτε σε συμβατική οδοντόβουρτσα ξανά.

Βέβαια είτε την αγαπάς είτε όχι. Σε μερικούς η δόνηση είναι ενοχλητική ειδικά αν έχουν γέφυρες ή πρόσθετα δόντια.

 

Για απολύμανση μια φορά τη βδομάδα τις βουτάω στο listering για λίγη ώρα.

ΠΑντως εσχατως που ψαχνω στο E-BAY Τα γνησια ανταλλακτικα εχουν εξαφανιστει (σε λογικες τιμες παραπλησιες στις προαναφερθεισες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε για dual εψαχνα αλλα και αυτη η προσφορα καλη ειναι.

 

Dual 8.5 ευρώ οι 3: http://www.ebay.de/itm/200642065354

Πάνω από δεκάρικο έχουν εδώ οι 2 και σπάνια αν πετύχεις το 2+1 δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι υπάρχει στα καρφουρ με λίγο πιο κάτω απο 15 ευρώ η μία. Υπάρχουν η Dual clean και η Precision clean.

Πήρα την πρώτη. Μάλλον θα πρέπει να την συνηθίσω λίγο διότι δεν είχα χρησιμοποιήσει κάτι αντίστοιχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω να σας πω ότι τα 5 χρόνια που χρησιμοποιούσα ηλεκτρική οδοντόβουρτσα oral b (δεν θυμάμαι μοντέλο) έκανα 4 σφραγίσματα. Αυτό πριν 4 χρόνια. Έκτοτε δεν έχω κανένα καινούργιο σφράγισμα.

Το διαπίστωσα τυχαία σε μια συζήτηση με την οδοντίατρο μου πρόσφατα, όπου προσπαθούσαμε να βρούμε γιατί είναι τόσο super τώρα το δόντια μου και πιο πριν είχα αυτό το πρόβλημα.

Οι διαφορές ήταν 3:

τώρα χρησιμοποιώ νήμα (αραιά και που but I do),

έχω χειροκίνητη οδοντόβουρτσα,

σταμάτησα να πίνω αναψυκτικά.

 

Καλές αγορές. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω να σας πω ότι τα 5 χρόνια που χρησιμοποιούσα ηλεκτρική οδοντόβουρτσα oral b (δεν θυμάμαι μοντέλο) έκανα 4 σφραγίσματα. Αυτό πριν 4 χρόνια. Έκτοτε δεν έχω κανένα καινούργιο σφράγισμα.

Το διαπίστωσα τυχαία σε μια συζήτηση με την οδοντίατρο μου πρόσφατα, όπου προσπαθούσαμε να βρούμε γιατί είναι τόσο super τώρα το δόντια μου και πιο πριν είχα αυτό το πρόβλημα.

Οι διαφορές ήταν 3:

τώρα χρησιμοποιώ νήμα (αραιά και που but I do),

έχω χειροκίνητη οδοντόβουρτσα,

σταμάτησα να πίνω αναψυκτικά.

 

Καλές αγορές. :D

 

Μάλλον το 1ο και το 3ο έφταιγαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...