Προς το περιεχόμενο

Hondos: Oral-B vitality. 1 + 1 δώρο (ηλεκτρ. οδοντόβουρτσα)


papars

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτα ειναι τα λινκ απο τα ανταλλακτικα που βρηκα.γραφει genuine τωρα αν ειναι ας μας πει καποιος που ειναι πιο εμπειρος κ γνωστης.

 

8

και

16

Ta συγκεκριμενα ειναι γνησια εχω παρει απο τον πωλητη αυτον και μαλιστα MADE IN GERMANY και οχι MADE IN IRELAND που ειναι τα βουρτσακια που πουλανε στην Ελλαδα.

Επεξ/σία από louben
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτα ειναι τα λινκ απο τα ανταλλακτικα που βρηκα.γραφει genuine τωρα αν ειναι ας μας πει καποιος που ειναι πιο εμπειρος κ γνωστης.

 

8

και

16

 

Αγόρασα απ΄αυτόν ένα set των 8 τον περασμένο Οκτώμβριο (τότε τις είχε λίγο πιό φθηνά) MADE IN GERMANY ...

Εμένα -συγκρίνοντας τες με αυτή της συσκευασίας της Oral-B- μου φάνηκαν original...

Το θέμα είχε συζητηθεί και παλαιότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν παραγγέλνεις από amazon. Είναι μεν οι μισές στην ίδια τιμή αλλά τουλάχιστον είναι σίγουρα γνήσιες.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003U9V7NM/ref=noref?ie=UTF8&s=drugstore&psc=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Στον Μασούτη από Δευτέρα 23 μέχρι και Τετάρτη 25 Ιουλίου (δεν ξέρω τιμές, στο site το ειδα)

post-165264-0-28100600-1343083752_thumb.jpg

 

Ανταλακτικα (2 τεμ) ειχε απο 9.50 μεχρι κ 11.00 (precision k floss action) χωρις την εκπτωση (δλδ -40%)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μόλις γύρισα κ´ εγω απο το Μασουτη. Η έκπτωση ισχύει μόνο για τις ηλεκτρικές οδοντοβουρτσες & όχι για τα ανταλλακτικά.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μόλις γύρισα κ´ εγω απο το Μασουτη. Η έκπτωση ισχύει μόνο για τις ηλεκτρικές οδοντοβουρτσες & όχι για τα ανταλλακτικά.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Εγω κανονικα ανταλακτικα αγωρασα.. και αναφερω την τιμη (προ -40%)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή απ'ότι βλέπω, πρέπει να έχεις και κάρτα στο μασούτη, έχουμε κάποιο άλλο μέρος που να έχει προσφορά..?

ή επειδή είναι παλιό το thread, υπάρχει κάποιο νεώτερο πιο ενδεδειγμένο μοντέλο?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή απ'ότι βλέπω, πρέπει να έχεις και κάρτα στο μασούτη, έχουμε κάποιο άλλο μέρος που να έχει προσφορά..?

ή επειδή είναι παλιό το thread, υπάρχει κάποιο νεώτερο πιο ενδεδειγμένο μοντέλο?!

 

Καρτα βγαζεις επιτοπου δεν ειναι κατι. εγω ψευτικα στοιχεια εδωσα.. για Ποντους καρτα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...