Προς το περιεχόμενο

Εγκατάσταση παιχνιδιών...


function

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φανταστείτε παιδιά ότι δεν μιλάμε για κανένα φαντεζί παιχνίδι...ένα απλό τεστ έκανα...πρόκειται για το RANDOM MAHJONG PRO...

Φαντάζομαι τι θα δω όταν θα βάλω καμμιά φόρμουλα ή κανά ποδοσφαιράκι....θα τρελαθώ, έτσι???

Ε τώρα, με ξενέρωσες... ;) Περίμενα κανένα πιο 3D...

 

ευτυχώς το μόνο Game που έπαιξα ποτέ στο galaxy ήταν το angry birds :lol:

 

Παίζεις παιχνίδια στο Galaxy S;;;!!!!! confused.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK. H S-AMOLED όχι μόνο είναι χάλια αλλά κάνει κακό και στα μάτια!

 

'ντάξει τωρα;! :) λολ

 

android.png

 

και βγαζεις και τριχες στα χερια

γι αυτο λενε και την karmen φιλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο sgs μοιραζεται παιχνιδια με τα υπολοιπα android και η ποικιλια ειναι πολυ μεγαλη. Τα περισσοτεροι μεγαλοι τιτλοι ειναι κοινοι με το Ios τους αλλα υπαρχουν και καποιες αποκλειστικότητες για την μια η την αλλη πλατφορμα (android, ios) με το ios να εχει περισσοτερες που ομως δεν θα σου λειψουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο sgs μοιραζεται παιχνιδια με τα υπολοιπα android και η ποικιλια ειναι πολυ μεγαλη. Τα περισσοτεροι μεγαλοι τιτλοι ειναι κοινοι με το Ios τους αλλα υπαρχουν και καποιες αποκλειστικότητες για την μια η την αλλη πλατφορμα (android, ios) με το ios να εχει περισσοτερες που ομως δεν θα σου λειψουνε.

ok ρε φιλε να σε καλα σκεφτομαι να το αγορασω αλλα με οσα ακουω για την μπαταρια του οτι δεν διαρκει πολυ κτλ με κανει να μην το αγορασω..μια λυση σκεφτηκα να αγορασω 2 μπαταριες :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok ρε φιλε να σε καλα σκεφτομαι να το αγορασω αλλα με οσα ακουω για την μπαταρια του οτι δεν διαρκει πολυ κτλ με κανει να μην το αγορασω..μια λυση σκεφτηκα να αγορασω 2 μπαταριες :rolleyes:

 

Πες μου ένα smartphone που με ανοιχτά data,sync,3G,που να έχει σετάρει mails, να παίζεις 1-2 παιχνιδάκια την ημέρα, να μπαίνει λίγο με WiFi,να μιλάς τουλάχιστον 1½ ώρα

και να κρατάει πάνω από 1½ μέρα η μπαταρία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου ένα smartphone που με ανοιχτά data,sync,3G,που να έχει σετάρει mails, να παίζεις 1-2 παιχνιδάκια την ημέρα, να μπαίνει λίγο με WiFi,να μιλάς τουλάχιστον 1½ ώρα

και να κρατάει πάνω από 1½ μέρα η μπαταρία του.

to iphone? :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To iphoone σιγουρα οχι γιατι με την χρηση που του εκανα εγω επρεπε να το φορτιζω καθε μερα και αν το ειχα και σε τιποτα διακοπες και 2 φορες την μερα

Το optimus 2x μου ομως αντεχει

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...